"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

Ukrayna üniversite eğitimi bakımından öne çıkan ülkelerden biri haline gelmiştir. son zamanlarda üniversite sayısı artan Ukrayna başarılı lisans eğitimi, sınavsız öğrenci alımı ve ekonomik fiyatlarıyla dünyanın her yerinden öğrenci kabul ediyor. Ukrayna’nın tüm şehirlerinde pek çok üniversite bulunmaktadır. Sadece başkent Kiev’le sınırlı kalmayan üniversiteler son derece kaliteli bir lisans eğitimi sunmaktadır. Ukrayna’nın önemli üniversitelerinden biri de Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi’dir. Geniş bir yerleşkeye sahip olan Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi geniş bir öğrenci kitlesine kaliteli ve etkin bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

Üniversiteye yerleşmek isteyen öğrencilerin sık sık karşı karşıya kaldığı sorunların başında üniversite sınavı bulunmaktadır. Üniversite sınavına girmek istemeyen veya üniversite sınavına girse de başarı elde edemeyen öğrenciler büyük hayal kırıklığı yaşamaktadır. Bütün bir sene üniversite sınavına hazırlanmasına rağmen istediği başarıyı gösteremeyen öğrenciler hayal ettikleri geleceği ya ertelemek zorunda kalmakta ya da hayallerine veda etmektedir. Hayallerini ertelemek istemeyen öğrenciler Ukrayna Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi’ni tercih ediyor. Sınavsız öğrenci alımı gerçekleştiren Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi herkesi hayallerine kavuşturuyor ve istediği bölümde okuma imkanı sunuyor. Artık üniversite sınavına girmenize gerek yok. Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi’ni tercih ettiğinizde lise diplomanızla birlikte istediğiniz bölüme kayıt yaptırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi öğrencilere uygun fiyatlarla konforlu bir şekilde konaklama imkanı sunuyor. Herkesin rahatlıkla tercih edebileceği Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi yurtları 1-2-3 kişilik şeklinde olup aylık 200-300 dolar şeklinde öğrencilere kiralanmaktadır. Pek çok yurtdışı eğitimine göre konaklama ve üniversite harçları bakımından ekonomik olan Ukrayna öğrencilere hayal edemeyecekleri güzel bir eğitim öğretim hayatı sunuyor. Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi’ni tercih ederek lisans eğitimi almaya başlayan öğrenciler yol, yemek ve sosyal giderler açısından herhangi bir sorunla karşılaşmıyor. Ulaşım maliyetini düşürmek için aylık ulaşım kartı alan öğrenciler Ukrayna’nın birbirinden lezzetli yemeklerini tatma fırsatına sahip oluyor.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi ilk yıl öğrencilere hazırlık eğitimi veriyor. 10 ay süren hazırlık eğitimi sonucunda öğrenciler iyi seviyede dil öğrenme imkanına sahip oluyor. İki sömestr kontrolleri yapılarak kişilerin hazırlık eğitiminden geçip geçemeyeceği belirlenmekte ve hazırlık eğitimini başarı ile tamamlayan öğrencilerin lisans eğitimi alması sağlanmaktadır. Dört yıllık lisans eğitiminin ardından diplomayı alan öğrenciler kaliteli yerlerde iş bulma ve kariyer sahibi olma fırsatına sahip oluyor. Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyenler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde geleceğine yön verme imkanı yakalıyor. Eğitim danışmanlarımız Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi’ne kayıt için tüm gerekli evrakları hazırlıyor ve sizleri yormadan hızlı ve güvenilir bir şekilde kayıt işleminizi gerçekleştiriyoruz. Hayallerini kurduğunuz Ukrayna eğitimi için Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi’ne kayıt olabilir ve istediğiniz bölümde eğitim alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]