"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi Ukrayna’nın başkenti Kiev’de 1930 yılından beri eğitim hizmetlerini yürütmekte olan başarılı bir eğitim merkezi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sizde Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Elde edeceğiniz diplomalarınız ile beraber yapılacak olan çalışmalar dahilinde alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber sizlere en iyi şekilde hizmet verecek olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibimiz bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Sizlerde dilerseniz bu alanda yapılacak olan çalışmalar dahilinde en iyi şekilde lisans eğitimi alabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde verilmekte olan lisans eğitimi İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dilleri ile beraber verilmektedir. Bu diller ile beraber kaliteli bir şekilde sunulmakta olan eğitimler dahilinde eğer bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi bekliyor olacaktır. Dolayısı ile bu süreç dahilinde gerek temel dersler gerek ise dil eğitimi ile beraber çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürme imkanına sahip olabileceksiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde sürdürülmekte olan bu eğitimlerde eğer Rusa, İngilizce ya da Ukraynaca dillerinden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahipseniz sizi doğrudan Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili lisans sınıfına yerleştirilmeniz sağlanacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi bünyesinde eğitim verilmekte olan bölümlere bir bakalım;

 • Otomasyon ve Bilgi Teknolojileri Bölümü
 • Mimarlık Fakültesi Bölümü
 • Yapı Bölümü
 • İnşaat Mühendisliği Bölümü
 • Sıhhi Mühendisliği Bölümü
 • Coğrafi sistemleri ve Arazi Yöntemleri
 • Öğretmenlik Fakültesi Bölümü
 • Proje Yönetimi Bölümü
 • İnşaat Bölümü
 • Mekanik Mühendislik Bölümü
 • Otomasyon ve Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
 • Su kaynakları Bölümü
 • Ekoloji Bölümü
 • Jeodezi Kartografça Bölümü
 • Arazi Bölümü
 • Mimarlık Bölümü

Sizde dilerseniz bu bölümlerden birinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken şey Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız ile beraber bu alanda kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmek olacaktır. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden öğrenciler eğitim hizmeti almaktadır. Bu yönüyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir.Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde beceri kredi derslerini ve seminer derslerini mühendislik alanında kendini ispat etmiş profesyonel uzmanlar tarafından verilmektedir.

Sizlerde alanında en iyi şekilde eğitim vermekte olan uzman eğitmenler eşliğinde kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı yürütmek isterseniz başarılı bir sürece tabii tutulabilirsiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi özgür fikirleri destekleyen, mesleki yeterlilikleri dikkate alan, bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulama becerisi geliştirmeyi esas alan bir anlayış hâkimdir. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim hizmetlerini sürdürmekte olan üniversitemiz dahilinde iyi bir çalışma sürdürebilir ve yapacağınız çalışmalar doğrultusunda çevrenizde iyi bir itibar kazanabilir, saygın bir kişilik olabilir Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi bünyesinde mezun olduğunuz bölümler dahilinde yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir yaşam standartlarına ulaşabilirsiniz ve rahat bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kendinizi sürekli olarak yenilemeniz gerektiğini ve yenilere açık bir birey olmanız gerektiğini unutmamanızda fayda var.
Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi isterseniz doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile sizlere yardımcı olacak olan ekip arkadaşlarımız ile ilgili konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabildiğiniz gibi bu alanda dilerseniz 0212 244 66 00 numralı telefon hattından merak ettikleriniz sorma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız durumu aranmaktadır. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde kayıt işlemleriniz için gerekli olan bu lise diploması ile beraber alanında uzman ekibimiz sizlere bu konu ile detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için gerekli olan bir diğer unsur ise Ukranya’da eğitim için vize’dir. Ukrayna vizesi için bir sağlık raporuna ihtiyacınız var elde edeceğiniz bu sağlık raporu, sağlık bakanlığına bağlı olan bir sağlık kuruluşu tarafından verilmiş olmalıdır. Aids olmadığınıza dair alacağınız bu sağlık raporunun heyet huzurunda onaylanması gerekiyor. Aldığınız bu raporun tercümesinin sağlanarak noter huzurunda onay olması ve aynı zamanda kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir. Bu alanda yapılacak olan çalışmalar ile beraber rahat bir yaşam standartlarına ulaşabilir, mimarlık ve inşaat sektöründe rahat bir çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bolgona eğitim sisteminden bahsedecek olursak bu sistem dahilinde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesi ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber elde edeceğiniz konular dahilinde başarılı bir çalışma sürecine tabi tutulabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalarda sizlerde iyi bir lisans eğitimi sürecine tabii tutulmuş olacaksınız.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde Türkiye, Almanya, Fransa, Finlandiya, Slovakya, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Avusturya, Çin, BDT ve ADB gibi ülkelerden öğrenciler eğitim hizmeti almaktadır. Bu yönüyle uluslar arası üniversite özelliği göstermektedir. Sizlerde dilerseniz Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun için 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak sizin için lazım olacak bilgileri alanında uzmanalaşmış olan ekip arkadaşlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi dahilinde Rusça, İngilzce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber lisans eğitimi verilmektedir. Bu dillerden en az bir tanesi ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Bu süreç ile beraber yapacağınız çalışmalarda en iyi şekilde çalışmalarınızı bolgona eğitim sistemi ile beraber sürdüreceksiniz. Bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgiye sahipseniz öncelikli olarak bu alanda tercih etmiş olduğunuz bölümün ilgili lisans sınıfına yerleştirileceksiniz.

Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesi biliyoruz ki Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de yer almaktadır. Ukrayna konusunda bir kaç bilgi verecek olursak 24 Ağustos 1991 yılında Rusyadan ayrılarak tam bağımsızlığını ilan etmiştir. Karadeniz’in Kuzey kesimlerinde yer alan Ukrayna’nın etrafı %7 oranında karadeniz sularında yer almaktadır. Sizde Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde lisans eğitimi görmek isterseniz bu alanda doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilir bu alanda kapsamlı bir şekilde çalışma yürütebilirsiniz. Kiev Mimarlık ve İnşaat Üniversitesinde yapılan çalışmalar ile elde edeceğiniz diplomalarınızı ülkemizde kullanabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]