"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 1992 yılında kurulmuştur. Üniversite, ülkenin özel üniversitelerinden biridir ve bu statüye sahip ilk özel yüksek eğitim kurumlarından biridir. Çok önemli statüye sahip bir üniversitedir. 2003 yılında, Ukrayna Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, en yüksek seviyede, yani 4. Seviyede eğitim kurumu seçilmiştir. Bu unvan, ülkedeki en kaliteli ve uluslararası statüde kabul gören üniversitelere verilmektedir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, son derece özenli ve dünya ile yarışır standartlarda idare edilmektedir. Akademik kadrosu mükemmeldir. Okulun yayınları birçok alanda kaynak kitap olarak gösterilmektedir. Akademik geleneklerin, modern eğitim sistemleri ile birleştirilmesi, ortaya seçkin, kaliteli bir eğitim özelliği çıkarmaktadır.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, hukuk eğitimi, ekonomi ve maliye gibi eğitim dallarında mesleki öğrenim yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Birçok eğitim fakültesi ile hayatına başarılı şekilde devam eden, sektöre seçkin mezunlar kazandıran bir üniversitedir. Okulun amacı, öğrencilerin ekonomi ve hukuk piyasasında etkin isimler olarak başrollerde olmalarıdır. Kaldı ki, bu amaç da gerçekleşmektedir. Birçok mezun Avrupa genelinde, oldukça iyi kariyerler yapmaktadır. Akademik kadronun seçkin isimlerden oluşması, öğrencilere neden sonuç ilişkisine dayalı eğitim sunulması, derslerin az kişilik sınıflarda ve öğrencilerin maksimum katılımı ile yapılması, başarının artmasını sağlamaktadır. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, öğrencilere sunduğu eğitim kalitesine, kampus şartlarını da eklemektedir. Spor salonları, kütüphanesi, son derece gelişmiş ve özgür inceleme ortamının sağlandığı internet odaları, yurtları, yemekhane, kafe, dinlenme salonları gibi birçok alanda, öğrenciler temiz ve rahat bir ortamın keyfini çıkarmaktadır.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, özel bir üniversite olmakla birlikte, kesinlikle okul ücretleri yüksek değildir. Türk öğrencilerin de kabul edildiği okulun, ücretlerini ve kayıt şartlarını Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden, öğrenci danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Türk öğrenciler sınavsız şekilde kabul edilmektedir. Kurumumuz ve okul ile yapılan anlaşma ile, okul ücretleri çok uygun rakamlara çekilmiştir ve kayıt için kolaylıklar sunulmaktadır. Okul ücretleri, iki taksitte ya da bir kerede peşin olarak ödenebilir. Kaldı ki, alacağınız yüksek eğitim kalitesi ile kıyaslandığında, ödediğiniz ücretin sonuna kadar makul olduğunu göreceksiniz. Kurumumuzla iletişime geçerek, merak ettiğiniz tüm konuları öğrenebilir, bu seçkin üniversitenin bir seçkin öğrencisi için ön kayıt başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, bulunduğu başkent Kiev’de ve ülkenin birçok şehrinde hazırlık bölümleri bulunmaktadır. Türk ve diğer yurt dışından gelen öğrenciler, bir sene hazırlık sınıfında dil eğitimi almaktadır. 2002 yılında kurulan dilbilimi bölümü, hazırlık sınıfı eğitimini vermektedir. Bu bölüm de okulun eğitim bölümlerinden biridir. Günümüzde, 40’a yakın ülkeden öğrencilerin okulda eğitim aldıklarını belirtelim. Avrupa Birliği ülkeleri tarafından onaylı olan diplomalar, ülkemizde de kabul edilmektedir. Geçerli diplomalar, kaliteli bir meslek eğitimi, seçkin bir ortamda, kişiliğinizin gelişme imkanı ile, seçkin bir seçim sizleri beklemektedir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]