"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Üniversiteleri Dikey Geçiş

Ülkemizde iki yıllık bir ön lisans okuduysanız bunu dört yıllık bir lisans eğitimine tamamlamak istersiniz. Ancak bu sanıldığı kadar kolay olmuyor. DGS adı verilen bir sınava girip sınırlı kontenjana yerleşebilmeniz gerekir. Esasında dünyada tekniker ya da ara eleman diye tabir edilen istihdam sınıfı için son derece önemli olan meslek yüksekokulları (MYO) henüz hak ettiği değeri göremedi. Buna karşın tüm bu zorlu sınav sistemine girmeden de aynı şekilde dikey geçiş yapabileceğiniz okullar var.

Ukrayna üniversiteleri dikey geçiş konusunda size bu alternatifi sunuyor. Üsteli mezun olduğunuzda Avrupa şartlarında kabul gören bir diplomanız da olacak ve istediğiniz Avrupa ülkesinde çalışabileceksiniz. Üstelik Ukrayna üniversitelerinde okumanın maliyeti ise sanıldığından daha uygun ve hesaplı oluyor. Ülkemizde büyük şehirlerin herhangi birinde okumanın maliyetiyle hemen hemen aynı olan Ukrayna üniversiteleri size bambaşka bir dünyanın kapısını açıyor.

Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Ukrayna üniversiteleri dikey geçiş konusunda sizlere bulunmaz bir fırsat sunuyoruz. Ukrayna üniversiteleriyle yaptığımız anlaşmalar var. Bu anlaşmalar sayesinde bir yıl hazırlık okumanız gerekiyor. Sonrasında ise istediğiniz bölümün üçüncü sınıfından eğitiminize devam edebiliyorsunuz. Oysa diğer üniversitelerde transkript verip fark derslerini almanız gerekiyor. Bu ise fazladan okuyacağınız zaman demektir. Eğer teknik bir okul tercih ettiyseniz tüm Avrupa ülkelerinde geçerli bir mavi diploma sizin için bulunmaz bir fırsat olacaktır. Böylece kariyerinizde sınırları kaldıracaksınız.

Ukrayna üniversiteleri size sadece mavi diploma vermekle kalmaz. Avrupa kalitesinde bir eğitimle başarılı bir geleceğe ilk adımı atmış olacaksınız. Bir yıl okuyacağınız hazırlık sınıfında Rusça eğitim alacaksınız. Yerel halk zaten Rusça konuşur. Böylece akıcı bir dil öğreneceksiniz. Üstelik hemen her yerden gelen öğrencilerle de farklı kültürler öğrenecek farklı beceriler kazanacaksınız. Bu tecrübelerde uluslararası firmalar için ayrı bir tercih sebebi oluyor.

Eğitim Danışmanlığı Hizmeti

Ukrayna üniversiteleri dikey geçiş imkânını size en iyi şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Tam 24 yıldır sizlere yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bunun getirdiği tecrübeleri biliyoruz ve size en uygun çözümleri sizin için belirliyoruz.

Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak ön kayıt anından itibaren yanınızda yer alıyoruz. Siz diplomanızı alana kadar tüm bilgi ve tecrübemizle, her ihtiyaç duyduğunuz anda yardımınıza koşuyoruz. Tüm bunlardan el ettiğimiz tecrübelerle sizlere dikey geçiş olanağı hazırlamanın gururunu yaşıyoruz. Ukrayna üniversiteleri ve dikey geçiş hakkındaki her sorunuz için sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Hukuk Fakültesi’ne Dikey Geçiş İmkanından Kimler Faydalanabilir ?

  1. Adalet Meslek Yüksek Okulu
  2. Kamu Yönetimi
  3. Polis Meslek Yüksek Okulu
  4. Polis Akademisi

Bu Bölümlerden Mezunlar Eurostar’ın Anlaşmalı Üniversiteleri’nde Ukrayna’da Hukuk Fakültesinde Akts İle Geçiş Yapabilirler.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın