"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Üniversiteleri

Hayalini kurduğunuz o geleceğin en güvenli anahtarı olan kaliteli bir üniversite eğitimini yurt dışında almak ister misiniz? Çok daha rahat bir eğitim ortamında Avrupa standartlarında bir eğitim ve her yerde geçerli bir diploma istemez misiniz? Ya da sadece liseyi bitirip dört yıllık bir üniversite mezunu olmak ister misiniz? Üstelik bunu çok daha uygun ve daha kaliteli bir üniversite eğitimiyle başarmak istemez misiniz? Tüm bu sorularınızın cevabı aslında çok uzakta değil. Ukrayna Üniversiteleri ile tüm hayallerinize çok daha kolay ve kısa yoldan ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Peki, Ukrayna Üniversiteleri sizlere neler sağlıyor biliyor musunuz?

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak sizlere büyü bir dünyanın kapılarını açıyoruz desek? Evet, büyülü bir dünya çünkü Europass belgelerine ve Avrupa standartlarında bir eğitime çok kolay ulaşacaksınız. Çok kolay ulaşacaksınız çünkü Ukrayna Üniversiteleri sınav zorunluluğu aramıyor. Yani LGS, YGS gibi sınavlara girmeniz gerekmiyor. Sadece lise mezunu olmanız yeterli. Bu ise size inanılmaz bir psikolojik güç verecek.

Genç nüfus ülkeler için son derece hayati bir güçtür. Ancak bu gücün bazı zorlukları da olur. Bu zorluklardan biri de ülkemizdeki hemen her gencin yaşadığı sınav stresi oluyor. Sadece bu sınavlara çalışmak için lise boyunca hatta ortaokul yıllarından itibaren yoğun bir test ve sınav maratonuna hazırlanırsınız. Oysa Ukrayna’da üniversite okumak için bunlara gerek yok. Bunların yanında Avrupa standartlarında bir eğitim kalitesiyle kariyerinize son derece büyük katkılar yapmış olacaksınız.

Ukrayna’da Eğitim Ve Kariyeriniz

Günümüzde sadece bir yabancı dilin yetmediğini artık herkes anlıyor. Ukrayna’da okuyacağınız Rusça ile ikinci bir yabancı diliniz olacak ve öz geçmişinizde bir artınız daha olacak. Bunun yanında dünyanın hemen her yerinden gelen öğrencilerle daha okurken dünyaya uyum sağlamış olacaksınız.

Mezun olduğunuzda ise dünyanın diğer kültürlerini de tanımış olacak ve dünya çapında faaliyet gösteren şirketler için bir artınız daha olacak. Hepsinden önemlisi tüm Avrupa ülkelerinde geçerli mavi diploma ile yurt dışında istediğiniz yerde rahatlıkla çalışabileceksiniz. Bunun yanında Ukrayna tarihi ve kültürü ile kültürel birikiminize önemli katkılar yapacaksınız.

Tüm bu avantajlar ve daha fazlası için yıllardır sizlere yurt dışı eğitim danışmanlığı veren ofislerimize uğramanız yeterli. Misafirimiz olun ve aklınızda her ne varsa sorun, cevaplayalım. Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak 20 yıldır aralıksız olarak sizlere hizmet veriyoruz. Ülkemiz ve Ukrayna arasında eğitim köprüsü olmanın gururunu yaşıyoruz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın