"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Maup Üniversitesi

Ukrayna, Kiev’de bulunan, Kiev Maup Üniversitesi, 1989 yılından bu yana eğitim hizmetlerine devam etmektedir. 1989 yılında kurulan üniversite, başarılı eğitim hizmeti ile ülkenin en önemli yüksek eğitim kurumlarından biri olmuştur. Beşeri bilimler ve ekonomi öğretileri üzerine eğitim veren bir üniversitedir. Kiev Maup Üniversitesi, özel statüde olan bir üniversitedir. Senelik ücretlerinin son derece uygun olduğunu ekleyelim. Üniversite, seçkin bir eğitim kurumu olarak, en üst seviye üniversite olarak, dördüncü seviye yüksek eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Bunun gibi, üniversitenin Avrupa standartlarında bir eğitim sunduğunu da eklemek gerekir. Mezun gençler, Ukrayna dışında Avrupa ülkelerinde de kendilerine kariyer olanakları bulabilmektedir. Üniversitenin tercih edilmesinin nedenlerinden biri de budur.

Kiev Maup Üniversitesi, öğrencilerin memnun kaldıkları bir kampusa sahiptir. Eğitimin yeterli olması için, sınıflar ve eğitim alanları yanında, temiz, bakımlı, güvenli öğrenci yurtları, dinlenme alanları, kapsamlı ve farklı sporların yapılabildiği spor tesisleri, kütüphane, etüt salonları, bilgisayar odaları, sağlık merkezi, kafe ve restoran, öğrenci yemekhanesi gibi birçok tesis bulunmaktadır. Öğrenciler destek almak istedikleri her konuda, öğrenci işlerinden ve danışmanlardan yardım alabilmektedirler. Kiev Maup Üniversitesi, kaliteli eğitim standartları ve geçerli diploması ile yabancı öğrencilerin tercih ettiği üniversitelerden biridir. Yaklaşık olarak 40 ülkeden, çok sayıda öğrenci okulda eğitim almaktadır. Üniversite Türk öğrencileri de kabul etmektedir.

Kiev Maup Üniversitesi, günümüzde yaklaşık olarak 40.000 öğrenciye eğitim vermektedir. Akademik kadrosu güçlü, alanında donanımlı eğitmenlerden oluşmaktadır. Başta Avrupa üniversiteleri olmak üzere, birçok üniversite ve kurumla işbirliği yapılmaktadır. Öğrencilerin mesleki anlamda ve kişilik olarak sosyalleşmesine çok önem verilmektedir. Türk öğrenciler de kabul edilmektedir. Lisans, lisans tamamlama ve yüksek lisans eğitimleri Türk öğrencilere açıktır. Uzaktan eğitim sistemi de uygulanmaktadır. Başvuru şartları, bölümler, eğitim özellikleri, kayıt zamanları ve istenen belgeler, belgeleri hazırlanması gibi birçok konuda bilgi almak isteyeceğinizden eminiz. Bu konularda size yardımcı olmak için buradayız ve uzun yıllardır olduğu gibi, sizi de hayal ettiğiniz üniversiteye seçmeye yardımcı olmak istiyoruz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Kiev Maup Üniversitesi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Ayrıca, sizinle eşzamanlı çalışarak, kayıt işlemlerinizi de yapmaktayız. Üniversitenin diplomaları ülkemizde de kabul edilmektedir. Geçerli bir diploma ile meslek eğitiminizi en sağlam şekilde alabilirsiniz. Lisans tamamlama seçeneğini de değerlendirmenizi önermekteyiz. Bu konuda bilgi almak için hemen danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Ön lisans diplomanızı ülkemizde aldıktan sonra, kalan senelerinizi bu seçkin üniversitede okuyabilirsiniz. Lisans mezunu olarak, hayal ettiğiniz meslek diplomasını alabilirsiniz. Seçkin bir üniversitede, kaliteli bir eğitimle, farklı kültürlerden insanlarla zaman geçirecek birkaç senenizi dolu dolu yaşayabilirsiniz. Ülkemizin hemen her yerinde olan şubelerimizden yardım alabilirsiniz. İnternet sitemiz ve çağrı merkezlerimiz de sizler içindir. Bilgi alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]