"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir ekonomi eğitimi almak isterseniz bu alanda uzman kişiler tarafından verilmekte olan eğitimden yararlanabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir eğitim sizin için gelecekte iyi bir kariyer imkanı sağlamanıza neden olacaktır. İyi yaşam şartları ile beraber saygın bir kişilik ya da iyi bir çevre ve bunun akabinde ise yapacağınız çalışmalarda alacağınız bologna eğitim sisteminden daima faydalanacaksınız.

Ukrayna’da pilot eğitimi verilen ilk üniversite olma özelliğini taşımakta olan ünviersitemi dahilinde alacağınız eğitimler ile beraber yapacağınız çalışmalarda iş eğitim programlarına dahil olabileceksiniz bunun yanı sıra seminerler, ulusal ve uluslar arası katılımlar ile beraber finanslar her geçen gün kendini geliştirmektedir. Sizlerde bir pilot eğitim kurumu olan üniversitemiz dahilinde uluslar arası programlara katılarak ileri teknoloji ve uygulama yönetme gibi alanlarda profesyonel uzmanlık sağlamaktadır.

Bu anlamda Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde uluslar arası alanda büyük deneyimlere sahip bir şekilde Odessa Ekonomi Üniversitesi ekonomistlerin önem verdiği bir üniversite olduğunu belirtmemizde fayda olacaktır.

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bakacak olursak ;

 1. Ekonomi ve Üretim Yönetimi Bölümü
 2. Finansal ve Ekonomi Bölümü
 3. Muhasebe ve Ekonomi Bölümü
 4. Bankacılık ve Ekonomi Bölümü
 5. Uluslar arası İktisat Bölümü
 6. Ticaret Bölümü
 7. İş eğitim Merkezi(MBA) Bölümü
 8. Felsefe Bölümü
 9. Tarih Bölümü
 10. Siyaset Bilimi Bölümü
 11. İktisat İnsan kaynakları Bölümü
 12. Hukuk Bölümü
 13. Tarım ekonomisi Bölümü

Alanında bir birinden kaliteli bölümlerin yer aldığı Odessa Ekonomi Üniversitesinde kendi konusunun uzmanı kişiler tarafından verilmektedir. Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Odessa Ekonomi Üniversitesinde Rusça ve İngilizce eğitim dilleri kullanıldığından dolayı bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. 1921 yılında kurulmuş olan Odessa Ekonomi Üniversitesi, Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi olarak çalışmalarını sürdürmekte ve en iyi şekilde öğrencilerine eğitim hizmetleri vermektedir.

Ekonominin tüm önemli alanlarında eğitim sunmakta olan Odessa Ekonomi Üniversitesi tüm bunların yanı sıra yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde vermektedir. Bu şekilde öğrencisini en iyi şekilde üniversite eğitimi temellerinden alarak en kaliteli bir şekilde yapılandırarak mezun eden Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde ekonomi adına şunu söyleyebiliz ki bu üniversitemiz Ukrayna’nın en önemli üniversitelerindendir.

Rusya, Polonya, Bulgaristan, İtalya, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da yer alan çeşitli uluslararası eğitim komiteleri ile araştırma ve üretim organizasyonlarına katılmaktadır. Üniversite’de 5 fakülte ve 14 bölüm bulunmaktadır. Eğitim dili Rusça ve İngilizcedir. Eğer bu iki dilden en az bir tanesine karşı tam hakimiyetiniz yok ise sizi bir yıl sürecek bir hazırlık eğitimi bekliyor olacaktır. Alacağınız bu bir yıllık hazırlık eğitimi çerçevesinde Rusça ya da İnglizce ( yurt dışından gelmekte olan öğrencilerimiz için ağırlıklı olarak ingilizce) eğitimi verilmekte ve bu alanda akıcı bir aksana sahip yabancı dil sahibi olmaktasınız. Bunun akabinde ise dört yıllık bir lisans eğitimi süreci başlayacak ve bu eğtimin ardından kendi isteğinize bağlı olmak üzere yüksek lisans eğitimi de alabilmektesiniz.

Sizde Odessa Ekonomi Üniversitesinde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken şey EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız gerek Odessa Ekonomi Üniversitesi kayıt kabul işlemlerinde gerek ise Ukrayna öğrenci vizesi başvuru sonuçlarından elde ettiği %100’lük başarılar ile beraber kendini bu alanda kanıtlamış kişilerden meydana gelmektedir. Bu alandaki mevcut kalitesini sizler ile beraber yapacağımız sözleşmeler dahilinde sunmaktayız.

Kaliteli bir ekonomi eğitimi ile hayatınıza yön vermeye ne dersiniz? Alacağınız bolgona eğitim sistemi ile beraber iyi bir üniversitede iyi bir yabancı dil eğitimi ile Ukrayna’nın en saygın, en prestijli üniversitelerinden birinde eğitim görmek sizinde hakkınız..

Odessa Ekonomi Üniversitesinde eğitim görmek için: Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra aids olmadığınızı gösteren heyet tarafından onaylanmış bir sağlık raporu aranmaktadır. Elde edeceğiniz bu sağlık raporunun tercüme edilmiş bir şekilde noter huzurunda onaylanması ve aynı zamanda kaymakamlık tarafından da bir onay sürecine tabi tutulması gerekmektedir. Bunların yanı sıra öğrencimiz eğer Rusça ya da İngilizce bilgisi yok ise bir yıllık hazırlık sürecinden geçirilecektir.

Bu hazırlık eğitimi dahilinde öğrencimizin iyi bir şekilde eğitim alabilmesi için yirmi beş yaşın üzerinde öğrenci kabul edilmemektedir. Bütün bu şartlara uygunsanız doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek işlemlerinizi alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız tarafından yapılamsını sağlayabilriiz.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibimiz tarafından şimdiye kadar %100 Odessa Ekonomi Üniversitesi kayıt kabul başvurusu ve bunun yanı sıra %100 Ukrayna vizesi başvurusu alınmış olması Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibinin kalitesini ortaya çıkarmaya yetiyor. Aramızda yapacağımız sözleşme dahilinde iyi bir çalışma yürüteceğiz.

İyi bir eğitim alarak geleceğinizi güvence altına almalısınız. Bunun dışında yapacağınız çalışmalara bakacak olursak bir personel ağır şartlar altında çalışmakta ve bir çok eğitimsiz kişi ise en pis işlerde kullanılmaktadır. Dolayısı iel siz alanında en iyi şekilde eğitim alarak nezih bir çalışma ortamında rahat bir çalışma sergileyebilirsiniz. Yapacağınız çalışmalar ile beraber ne kadar uzmanlaşırsanız çevrenizde o kadar saygın bir kişiliğe sahip olacaksınız ve o kadar aranan bir kişilik olacaksınız. Dolayısı ile çağdaş bir yaşam tarzınız rahat bir sosyal yaşantınız olacaktır. Çalışmalarınızı Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde bu yönde ilerletebileceksiniz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bütün dünyanın yaygın bir şekilde kullanmaya çalıştığı bolgona eğitim sistemidir. Bolgona eğitim sisteminde öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten aynı zamanda öğretmenleri ise sadece pasif birer verici olarak görmekten ziyade öğrencileri yapacakları çalışmalar ile beraber araştırmalara yönelik bir şekilde bilgi edinmeyi temel hedefleri arasına getirmiş, öğretmenleri ise öğrencilerin çalışmalarında katkı sağlamak ve onlara doğru olanı öğretmek maksadı ile çalışmalarını sürdürmelerini sağlamaktadır. Yılda iki kez öğretmenler tarafından kullanılmakta olan kanaat notu ile beraber bologna eğitim sisteminin getirmiş olduğu etcs kredi sistemi ile beraber öğrenciler bu alanda yapacakları çalışmalarda çok iyi başarılar elde etmektedir.

Sizde iyi bir eğitim alarak iyi bir yaşam sürmek isterseniz öncelikle Odessa Ekonomi Üniversitesinde iyi bir ekonomi eğitimi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]