"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi, Avrupa Birliği ülkelerinde tanınan ve Avrupa Birliği üniversiteleri arasında sayılan bir yüksek öğrenim kurumudur. Mezun olduğunuzda elinizde Europass mavi diplomalarınız olacak. Hem Ukrayna’da, hem ülkemizde, hem de Avrupa Birliği ülkelerinde ve yurtdışında birçok ülkede çalışabileceksiniz. Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi kapsamlı bir alanda, 95.000 metrekarelik bir kampus alanına yayılmıştır. Kampus içinde, üniversite bünyesindeki fakültelerin 8 adet eğitim binası bulunmaktadır. Öğrenciler için 4 yemekhane, kafeler, sağlık merkezi ile poliklinik, büfeler, spor alanları ve stad, tenis kortları gibi tesisler bulunmaktadır. Birçok fakültesi ile Odessa Ulusal Mecnikov (Meçnikov) Üniversitesi sizleri beklemektedir. Ukrayna Halkı genel anlamda, sanata, kültüre ve spora, gençlerin bu anlamda gelişmesine son derece önem vermektedir Bu anlayış fazlasıyla yüksek eğitim kurumlarına da yansımaktadır. Odessa Ulusal Mecnikov Üniversitesi size kapsamlı spor imkanları, kültür ve sanat kulüpleri ile kaliteli zaman geçireceğiniz bir üniversite yaşamı sunacaktır.

Odessa Ulusal Mecnikov Üniversitesi size almak istediğiniz fakülte eğitimini sınavsız ve kapsamlı, donanımlı bir altyapı ile sunacaktır. Meslek lisesi veya önlisans eğitimi mezunlarının lisans tamamlama olanaklarından yararlanmaları için mükemmel bir eğitim fırsatını sizin için sunmaktayız. AB ülkelerinde geçerli, dünyanın birçok ülkesinde size çalışma imkanı sunarak bir diploma ile, kaliteli bir meslek eğitimi ile güvenle geleceğe bakacaksınız. Cazip ve ödenebilir harç miktarları, sosyal anlamda medeni bir çevre, kültürel olanaklar, birçok gelişmiş eğitim özellikleri sizleri beklemektedir.

Üniversite Güney Ukrayna Bölgesi’nde son derece talep edilen, öğrencilerin eğitim hedeflerinde yer alan bir okul olduğundan, bu okulun fakültelerinde eğitim almak ayrıcalıktır. Yüksek kalitede eğitim kalitesi, akademik kadronun seçkin isimlerden oluşması, bu talebi haklı kılmaktadır. Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak her zaman sizinleyiz, bundan da emin olabilirsiniz. Sınıflar öğrencilerin dersi anlamaları ve derse katılmaları düşünülerek, özel dizayn edilmiştir. Teorik derslerin ardından, soru cevap ve pratik uygulamaların da yapılması ile derslerin pekiştirilmesi sağlanmaktadır. Mesleklerini pratik şekilde öğrenmeleri için öğrencilerin eğitim aldıkları dallarda, uygulamaları olarak, gerek deneylerle, gerekse çalışma yapma imkanı sağlanarak uygulamalı eğitim verilmektedir. Üniversitenin kütüphanesinde geniş literatürden yararlanabilirsiniz ve internet sistemi geniş olduğundan bu imkanlar dahilinde sıkıntı yaşamadan yararlanabilirsiniz. Kaliteli bir eğitim ve geçerli bir meslek diploması sizleri bekliyor.

Odessa Ulusal Mecnikov Üniversitesi, en az Ukraynalı öğrenciler kadar, Türk öğrencilere seçkin eğitim imkanları sunan bir yüksek eğitim kurumudur. Üniversite, hem Ukrayna Üniversiteleri arasında, hem yakın coğrafyanın, hem de Avrupa’nın sayılı yüksek eğitim kurumları arasındadır. Bu fırsatı değerlendirmek, okula sınavsız kabul ile lisans ve lisans tamamlama imkanından yararlanmak için profesyonel öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, bu seçkin üniversitede eğitim şansını yakalamanız için sizinleyiz. Kayıt koşulları, harçlar, eğitim özellikleri, lisans tamamlama için sizden istenen belgeler, her anlamda yanınızdayız.

Eurostar yurt dışı eğitim merkezi ofislerini ziyaret etmeden önce dilerseniz 0212 244 66 00 ya da 0507 335 12 48 numaralı telefonlardan iletişime geçerek veya doğrudan İstiklal Caddesi No:49 (Mavi Han) Kat: 5 Taksim / İSTANBUL / TÜRKİYE açık adresini ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]