"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Başkent Kiev’de bulunan, Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi, işletme, ekonomi, hukuk gibi temel bilimler alanında eğitim almak isteyen öğrenciler için kurulmuştur. Üniversite fakültelerinde, ekonomi, işletme, hukuk, muhasebe ve birçok yakın, gerekli alanlarda dersler verilmektedir. Okulun eğitim dili Rusça ve Ukraynacadır. Yabancı öğrencilere özel, bir senelik hazırlık dil eğitimi verilmektedir. Lisans sınıflarında bu hazırlık senesinden sonra geçilmektedir. Hazırlık, lisans, yüksek lisans ve doktora ve ileri akademik eğitimler verilmektedir. Üniversite öğrencilerin kendilerini ifade etmelerine olanak sağlayan bir eğitim uygulamaktadır, ancak belirli kurallar da ihlal edilemez. Başarı da bu şekilde gelmektedir. Eğitim fakültelerinde derslere katılma zorunluluğu bulunmaktadır. Eğitim döneminin başlamasından itibaren, ilk bir ay eğitim grupları değiştirebilmektedir. Bundan sonra, sınıfların değişmesine izin verilmemektedir.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi, dört yıl lisans eğitimi vermektedir. Gerek hazırlık sınıfı, gerekse lisans eğitimi açısından üniversite, ülkenin en kaliteli yüksek öğrenim kurumlarından biridir. Bugüne kadar, ekonomi, işletme, hukuk alanında son derece başarılı, kariyer sahibi olan, hatta ülke yönetiminde söz sahibi olan mezunlar yetiştirilmiştir. Özellikle, üniversitenin hazırlık sınıfı son derece seçkindir. Sadece hazırlık sınıfında eğitim aldıktan sonra, başka üniversitelere geçen çok sayıda genç olduğunu da eklemek lazım. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi Türk öğrencilere de kucak açmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, üniversite ile kurduğumuz işbirliği ile öğrencilerimizin bu seçkin üniversitede eğitim almasına olanak sağlamaktayız.

Türk öğrenciler okula sınavsız şekilde kabul edilmektedir. Lise diplomanızla başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu konuda, şubelerimize, öğrenci danışmanlarımıza danışarak, tüm koşulları ve yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi ülkemizde önlisans eğitimi alan öğrencilere, lisans tamamlama olanağı sunmaktadır. Bu avantaj, meslek liselerinden mezun ola gençlerimiz veya ön muhasebe gibi ön lisans eğitimlerini alan gençlerimiz için çok avantajlıdır. Uygun harç ödemeleri ile, kaliteli, size uluslararası anlamda geçerli bir diploma verecek üniversiteden lisans diploması ile mezun olabilirsiniz. İki sene daha eğitim alıp, üniversite diploması almak elinizde. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, uzman personelimizle, tüm iletişim olanaklarımızla sizlerleyiz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi, oldukça kapsamlı bir kampusa sahiptir. Hem Ukraynalı, hem de yabancı öğrencilerin konaklaması için yurt binaları, eğitim binaları, 500.000’e yakın kitap sayısı ile zengin ve gelişmeye devam eden kütüphanesi, bilgisayar ve internet odaları, spor salonları, sanat merkezleri, dinlenme tesisler, yemekhane gibi alanlarıyla gençlerin rahat edeceği bir kampusu vardır. Sosyal bilimler konusunda herhangi bir dalda eğitim almak istiyorsanız, kesinlikle Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi, kesinlikle en doğru tercihiniz olacaktır. Sonrasında, AB ülkelerinde de kariyer olanaklarınızı değerlendirebilirsiniz. Yüksek lisans veya doktora gibi olanaklardan da yararlanabilirsiniz. Çok seçkin bir eğitim ve kariyer olanakları için bizimle iletişime geçiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]