"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi

Ukrayna Kiev’de bulunan, Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi, 1930 yılında kurulmuştur. Ülkenin önde gelen spor eğitim kurumlarından biridir. Günümüzde, yaklaşık olarak 3000 civarında öğrencisi ile yüksek eğitim hayatına devam etmektedir. 300 civarında profesör, doçent, asisten gibi tam zamanlı ya da yarı zamanlı akademik kadrosu ile öğrencileri ile yakından ilgilenen bir üniversitedir. Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi, bugüne kadar uluslararası yarışmalarda önemli ödüller kazanan sporcular da bulunmaktadır. Sporcuları fiziksel anlamda hazır, ahlaklı, hem ruhen, hem de bedenen mükemmel şekilde yetiştirilmesine son derece önem verilmektedir.

Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi, öğrencilerin eğitimlerini mükemmel şekilde almaları için yeterli donanımda bir kampüse sahiptir. Spor salonları, eksiksiz malzemeler, steril ortamlar, işinde uzman ve eğitimli akademik personel ile eğitim hayatına devam etmektedir. Öğrencilerin fiziksel anlamda sağlıklı olmaları için kapsamlı sağlık merkezleri de kampus içinde bulunmaktadır. Okul, kampus içinde bulunan yeterli spor sahalarından başka, şehir içinde birçok alanı da kullanabilmektedir. Kampus genelinde, eğitim için spor alanlarından ve eğitim binalarından başka, eğitim sınıfları, kütüphane, bilgisayar alanları, dinlenme salonları, kafe, yemekhane gibi birçok tesis bulunmaktadır. Yurtlar, misafirhane gibi alanlar da kampus için mevcuttur. Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi yabancı öğrencileri de kabul etmektedir.

Okulda birçok ülkeden öğrenciler de Ukraynalı öğrenciler ile birlikte eğitim almaktadır. Türk öğrenciler de kabul edilmektedir. Okul harçları senede iki defa, sömestre başlarında ödenebilir. Tek seferde ödenmesi de mümkün. Ekonomik rakamlar olup, verilen eğitim kalitesi karşılığında gerçekten uygundur. Kiev Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi Ukrayna’da birçok spor eğitmenin de yetişmesini sağlamıştır. Öte yandan, mezunlara verilen diploma ülkemizde ve birçok ülkede geçerli olduğundan, öğrenciler ülkelerinde ve birçok ülkede kariyerlerine devam edebilirler. Öğrencilerle eğitmenlerin arasında kaliteli ve sıkı bir ilişki olmasına önem verilmektedir. Her öğrenci ile ilgilenilmekte, öğrencilerin yetenekleri ve özgüvenleri öne çıkarılmaktadır. Bu da güçlü sporcuların yetişmesini sağlamaktadır. Modern tekniklerin yanında, spor disiplini de kazandırılmaktadır.

Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi, Türk öğrencileri de kabul ettiğinden, öğrencilerimiz bu seçkin okulda eğitim alma şansını yakalamaktadırlar. Bu konuda bilgi almak için hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ön kayıt ve kontenjanlar hakkında ön bilgi aldıktan sonra, okul hakkında bilgiler, kayıt koşulları, istenen belgeler ve eğitim özellikleri gibi merak ettiğiniz bir çok bilgiyi alabilirsiniz. Lisans tamamlama olanaklarının da sizi beklediğini unutmayın. Bu şekilde, ön lisans eğitiminiz varsa, ülkemizde aldığınız diplomanızla başvurarak, lisans tamamlama olanağından yararlanabilirsiniz. Bu konuda, zaman geçirmeden yardım almak için iletişime geçin. Hayatınızda çok önemli yenilikler yaratacak bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız. En doğru danışmanlık hizmeti ve yardım için kurumumuzu seçmelisiniz. Memnun kalacaksınız

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]