"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak aranan bir takım hususlar bulunmaktadır. Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra sağlıklı olduğunuzu gösteren bir sağlık raporunun sağlık kuruluşlarına bağlı bir heyet önünden geçirilerek aids olmadığınıza yönelik bir onay almış olması gerekmektedir.

Bunun akabinde ise bu raporun tercüme edilerek noter huzurunda onaylanması ve kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir. Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde eğitim dili olarak Rusça ve İngilizce verilmektedir. Eğer bu iki dilden en az bir tanesine ileri derecede hakim değilseniz sizi doğrudan bir yıllık bir hazırlık eğitimi bekliyor olacaktır. Bu hazırlık eğitimi süresi boyunca iyi bir çalışma ile beraber yurt dışından gelen öğrenciler için ingilizce ağırlıklı bir eğitim sürecinin başlatılacağını belirtmemizde fayda olacaktır. Bu eğitim dahilinde yapmanız gereken çalışmalara yönelik olarak.

Eğer yirmi beş yaşın üzerinde iseniz bu hazılık eğitimine dahil olamamaktasınız. Bu şartları yerine getirebiliyorsanız hiç zaman kaybetmeden Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde eğitim almak için Euro Star Yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek ya da doğrudan 0212 244 66 00 numarasını arayarak sizin için lazım olacak gerekli detayları öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde bologna eğitim sistemi verilmektedir.

Bologna eğitim sistminden bahsedecek olursak şunları söylememde fayda var ki bu eğitim sistemi dahilinde öğretmen ve öğrenci arasındaki diyalog normalde verilmekte olan eğitime nazaran çok daha güçlü bir yapıya sahip olacaktır. Bu eğitim sistemi dahilin öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrencilerin ekip arkadaşları ile beraber öğretmenin sunmuş olduğu bu konu başlıklarından bir tanesini tercih edere bu konu üzerinde gerekli araştırmaları yaparak bu konu üzerinde tam hakimiyeti sağlamktır.

Bu konu üzerinde iyi bir araştırma yapmak için Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphaneleri ya da bunun yanı sıra teknolojik donaım bakımından oldukça iyi bir seviyede olan Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi bilgisayar laboratuvarlarından gerekli araştırmaları yapabilmekte olan öğrenciler aynı zamanda aradıkları bilgiye ulaşamamaları gibi bir durumda doğrudan konu ile ilgili uzman kişilerce uygun bir zaman diliminde görüşme talebinde bulunarak konu ile ilgili sorularını yöneltebiliyor ve bu konuya tam olarak hakim olabilecek düzeyde iyi bir şekilde bilgi almaya çalışıyor.

Dolayısı ile öğrencimiz bu alanda yapmış olduğu çalışmalar dahilinde elde edeceği yazılı dökümanlar, görsel dökümanlar ya da çeşitli taslaklar ile beraber bir sonraki aşama olan uygulama çalışmasına geçiş süreci ile beraber yapacakları bu çalışmalarda çok daha iyi bir şekilde araştırma konusundan elde ettikleri bilgileri uygulayarak kendilerine yararlı olacak bilgileri sentezleyebilmektedirler. Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber öğrenci arkadaşlarımız için yılda iki kez öğretmenleri tarafından uygulanmakta olan kanaat notu dahilinde başarılı olan öğrencilerimizin bir üst sınıfa geçişi sağlanmaktadır.

Sizde böyle bir eğitim sistemi dahilinde Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak Euro Star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini aramanız gerekmektedir. 0212 244 66 00 numarasını arayarak alanında uzman kişlier tarafından size yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz. Bu alanda yılların vermiş olduğu tecrübeler ile beraber ekip arkadaşlarımız %100 Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi kayıt kabul başvurusu sonucuna ulaşmış aynı zmaanda Ukrayna eğitimi için %100 vize başvurusu sonuçları ile kendini kanıtlamış bir alt yapıya sahiptir. Sizde dilerseniz Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde iyi bir eğitim alabilirsiniz.
Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde iyi bir üniversite eğitimi almak isterseniz Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek bu alanda yapacağımız çalışmalar dahilinde gerek Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi kaydı esnasında elde ettiğimiz %100 kayıt onayı sonuçları dahilinde gerek ise Ukrayna vizesi başvuruları kapsamında elde etmiş olduğumuz %100 vize başvurusu onayından dolayı bu alanda yıların vermiş olduğu tecrübe ile beraber alanında uzman ekibimiz tarafından sizlerde Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde bir eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Ukrayna dahilinde eğitim vermekte olan kurumlar arasında denizcilik ve su mühendisliği alanında çalışmalarını yürütmekte olan üniversitemizde Bologna eğitim sistemi hakim bir şekilde eğitim verilmektedir. Bologna eğitim sürecinden bahsedecek olursak bu eğitim sistemi günümüzde bütün dünya tarafından ön görülmüş bir eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapacağınız çalışmalar esnasında temel hedefimiz öğretmen ile öğrenci arasında ki diyalogu çok daha güçlü bir hale getirmektedir.

Bu eğitim sistemi dahilinde öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin tercih ettikleri konu ile beraber isterler ise Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanesinde ya da teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyede olan Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar laboratuarında iyi bir araştırma sürecine dahil olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber iyi bir araştırma ve uygulama sürecine girmiş olacaksınız ekip arkadaşlarınız ile beraber yapacağınız bu çalışmalar dâhilinde araştırma kaynaklarınızın yetersiz olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken bir başka şey ise kayıt döneminde lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Bunun yanı sıra bir sağlık kuruluşundan sağlıklı olduğunuzu gösteren sağlık raporunu heyet tarafından kontrol edilmiş bir şekilde noter huzurunda onay aldıktan sonra kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekmektedir. Bu durumda ise yapacağınız çalışmalar esnasında doğrundan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek bu alanda sizlere yardımcı olabiliriz.

12 Haziran 1930 Tarihinde kurulmuş olan üniversitemiz dahilinde verilmekte olan eğitim su ve su mühendisliği alanında olmakla beraber bir yıllık hazırlık eğitimi dışında dört yıllık bir lisans eğitimi sürecine tabi tutulmaktadır. Öğrenciler bu alanda yapacakları çalışmalar dahilinde iyi bir üniversite eğitimi almak için Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi bünyesinde iyi bir eğitim almaları sağlanmaktadır.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim Bologna eğitimidir. Bütün dünyanın kullanmaya çalıştığı bu eğitim sistemi dahilinde sizlerde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Böylelikle iyi bir gelecek için iyi bir eğitim almış olacaksınız. Yapacağınız çalışmalar dahilinde arkadaşlarınız ile beraber bir ekip çalışması sürdürebileceksiniz.
Yurt dışında alacağınız eğitimler dahilinde iyi bir referans imkanına sahip olmuş olacaksınız. Yurt dışından gelmekte olan öğrenciler için öncelikle İngilizce eğitimi verilmekte olan Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi ile beraber öğrencilerimiz bu alanda en iyi şekilde eğitilmektedir. Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz doğrudan Euro Star Yurt Dışı Eğitim Merkezi Başvuru ofislerine gelmeniz gerekmektedir. Bize doğrudan ulaşmak için yapmanız gereken 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak doğrudan iletişime geçme imkanına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapacağımız çalışmalarda üniversite kayıt kabul başarısı ve bunun yanı sıra öğrencilerimiz için vize başvuruları neticesinde iyi bir başarımız bulunmaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]