"Enter"a basıp içeriğe geçin

Vinnitsa Teknik Üniversitesi

.Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde altı bin tam zamanlı bin beş yüz yarı zamanlı yüz yüksek lisans ve doktora öğrencisi ile beraber eğitim hizmetleri sürdürülmektedir. Bologna eğitim sisteminin hakim olduğu bu çalışma sürecinde öğrencileri sadece pasif birer alıcı olarak görmekten ziyade ya da öğretmenleri sadece birer verici olarak görmekten ziyade öğretmen ve öğrenci arasındaki diyalogları çok daha güçlü bir hale getirmek için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber öğrenciler çok daha iyi bir şekilde çalışmalarını sürdürebilmektedir.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile beraber öğretmenlerin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturmaları ile beraber tercih edecekleri konular ile ilgili olarak Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinden ya da Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar laboratuvarlarından gerekli araştırmaları yapmaları sağlanmaktadır. Bu alanda kaliteli bir şekilde eğitim imkanına sahip olan öğrencilerden biri siz olmak isterseniz öncelikli olarak 021 244 66 00 numaralı telefondan Eurostar yurt dışı eğitim merkezi başvuru merkezi ofislerine gelerek konu ile ilgili olarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ya da doğrudan ofisimize gelerek bu alanda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerine dayalı bir şekilde ekip arkadaşlarımızın yapacakları çalışmalar dahilinde iyi bir şekilde sizlere gerekli yardımlarda bulunmasını sağlamaktayız.

Sizlerde kaliteli bir teknik eğitim almak isterseniz öncelikli tercihleriniz arasında Vinnitsa Teknik Üniversitesi bulundurabilirisniz. Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanın ülkemizde var olan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği sistemi bulunduğunu belirtmemizde fayda olacaktır. Yök denkliğinden dolayı elde edeceğiniz bu diplomalar ile beraber ülkemiz sınırları içerisinde kaliteli bir hayat sizi bekliyor olacaktır. Yapacağınız çalışmalarda alacağınız eğitim ile beraber ekip çalışması ve konulara hakim olma kabiliyeti sizlere temelden verilecektir. Bu alanda aynı zamanda mesleki açıdan teknik eğitiminizi yabancı dil bilginizi akışkan bir aksana sahip olacak bir şekilde öğrenmenizi sağlayacak olan alanında uzman teknik eğitmenler bu alanda sizlere gerekli çalışmaları sağlayacaktır. Yapacağınız çalışmalar dahilinde ects kredi sistemi adı verilmekte olan kredi sistemi ile ilgili olarak öğretmenlerin yılda iki kez kullanmakta oldukları kanaat notu ile beraber öğrencilerin bir üst sınıfa geçişleri sağlanmaktadır.

Ünicersitemizin yer aldığı Ukraynanın Vinnytsia kenti konusunda bilgi verecek olursak Şehrimiz başken Kiev’e 260 km kadar bir uzaklıkta yer almaktadır. Şehrin nüfusu 370.000 civarında olmakla beraber nemli bir iklime sahiptir. Yurdumuzdan Bursa ile kardeş şehir olarak bilinmekte olan Vinnytsia şehrinde kaliteli bir teknik eğitim merkezi yer almaktadır. Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz üniversite bünyesinde yer alan yurtlardan birinde konaklama imkanına sahip olabileceğiniz gibi dilerseniz kafa dengi arkadaşlarınız ile beraber bir ev kiralayarak belirli sözleşmeler dahilinde konaklama imkanına sahip olabilirsiniz ya da Vinnitsa Teknik Üniversitesi çevresinde yer alan evlerden birinde aile yanında bir sözleşme dahilinde belirli hak ve sorumluluklar çerçecesinde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir yaşam süreci sizi bekliyor olacaktır.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde alacağınız bir yıllık hazırlık eğitiminin ardından mezun olmanız durumunda ise elde edeceğiniz diplomanın ülkemiz sınırları içerisinde her yerde geçerli olması durumu vardır. Yüksek öğretim kurumu yani yök ile olan denklik sisteminden dolayı Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde alacağını eğitim neticesinde elde ettiğiniz diplomayı rahat bir şekilde kullanma hakkına sahipsiniz.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Ukrayna’nın en kaliteli eğitim kurumlarından biri olarak bilinemekte olan Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğiitm sürecine tabii tutulmak isterseniz öncelikli olarka lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş ve elinizde bir lise diploması bulunması gerekmektedir.

Bologna eğitim sistemi ile beraber bir eğitim verilmekte olan Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde başarılı bir şekilde eğitim almak isterseniz sizlerde öncelikle Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız ile beraber bu alanda yapacağınız bir sözleşme ile beraber kendi haklarınızı ve şirketimizin haklarını güvence altına almakta olacaksınız. Alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber kaliteli bir eğitim süreci teknik bir eğitim süreci sizleri bekliyor olacaktır. Vinnitsa Teknik Üniversitesi vinnytsia kentinde 25 hektarlık bir alana kurulmuştur. Vinnytsia nın dışında üniversite 10 hektarlık bir spor kompleksine sahiptir.

Böylesine büyük bir alan içerisinde kaliteli bir eğitim anlayışı ile eğitim ve öğretim hizmetlerinin verilmekte olduğu Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde gerek yurt içinden gerek ise yurt dışından bir çok öğrenci yer almaktadır. Vinnitsa Teknik Üniversitesinde eğitim gören birinci ve ikinci sınıf öğrencileri ünlü kişiler, yazarlar, müzisyenler, sanatçılar, tiyatro ve flim aktörleri, siyasetçiler, din adamları ve hukuk camiasından insanlar üniversiteyi ziyaret eden diğer insanlarla tanışma fırsatı bulur. Bu alanda okulumuz bünyesinde yapılmakta olan çalışmalar dahilinde en iyi şekilde eğitim hizmetleri verilmektedir.

V. Teknik Üniversitesi dahilinde yer alan çalışmalarda bologna eğitim sistemi uygulanmaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalar ile beraber öğrenciler en iyi şekilde eğitilmektedir. Bologna eğitim sistemi dahilinde yapılan çalışmalarda öğrenciyi sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmeni sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğretmenlerin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturması ile beraber konuyu gerek Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanesinde araştırması gerek ise Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar laboratuvarlarında araştırması sağlanmaktadır. Öğrenciler yapmakta olduğu bu araştırmalar ile beraber elde edecekleri bilgileri gerek yazılı dökümanlar gerek ise görsel dökümanlar olmak üzere birer taslak halinde hazırlamaları ile beraber üzerinde çalışmakta oldukları konuya karşı tam hakimiyeti sağlamaya çalışmaktadır. Bu alanda öğrencilerimizin en iyi şekilde çalışmalarını sağlamaktayız.

V. Teknik Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dillerinden birinin öğrenciler tarafından tercih edilmesi ile beraber eğitim verilmekte olduğunu belirtmemizde fayda olacaktır. Bu üç dilden en az bir tanesi için ileri düzeyde akıcı bir aksana sahip değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazılrık eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Bu hazırlık eğitimi süresi boyunca yapacağınız çalışmalarda da bologna eğitim sistemi dahilinde bir eğitim çalışması uygulayacağınızı belirtmemizde fayda olacaktır. Bologna eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalarda öğrencilerimizin çok daha iyi bir şekilde eğitilmesi sağlanmaktadır.

V. Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim almak isterseniz öncelikli olarak bahsettiğimiz gibi lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun akabinde ise aids olmadığınızı gösteren bir sağlık raporunun sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda yer alan bir heyet huzurundan geçerek onaylanması ve bu raporun tercüme edilerek noter huzurunda onay aldıktan sornada kaymakamlık tarafından onaylanması istenmektedir. Bu alanda öğrencilerin kaliteli bir eğitim çalışması için sizde daha yolun başında iken 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz ve bu alanda uzman ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]