"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Devlet Tarım Üniversitesi

Dnepropetrovsk Kentinde bulunan Dnepropetrovsk Devlet Tarım Üniversitesi, başarılı eğitim sistemi ile beğenilmektedir. Bu beğeni hem Ukrayna için, hem de yurtdışı platformda geçerlidir. Okulda, tarım eğitimi hakkında tüm konular öğretilmektedir. Öğrencilerin alanlarında, başarılı bir zıraat mühendisi, tarım uzmanı olmaları sağlanmaktadır. Okulun tarihi geçmişi ve köklü yapısı, oturmuş bir eğitim sistemi sunmaktadır. Tarım uygulamaları, hayvancılık, bitkilerin yetiştirilmesi ve bakılması, tohumun ve tarımın kalkınması, tarım ekonomisi gibi çok çeşitli derslere, bölümlerine göre okulda ayrılmaktadır. Dnepropetrovsk Devlet Tarım Üniversitesi, önemli akademik isimlere sahiptir. Profesör ve diğer eğitim kadrosu önemli bilim adamlarından oluşmaktadır. Hemen hepsinin, özellikle profesör kadrosunun, eğitimleri alanında uluslararası deneyimleri ve isimleri bulunmaktadır.

Dnepropetrovsk Devlet Tarım Üniversitesi, yayınları ile de tarım bilimleri alanında dünya genelinde bilinmektedir. Üniversitenin çok geniş alanları kampus içinde öğrencilerin kaliteli yetişmesine olanak sağlar. Derslikler ve amfi düzeni, derslere katılımın yoğunluğuna göre ayarlanmaktadır. Burada, öğrencilerin teorik olarak dersleri öğrenmeleri sağlanır. Dersler kesinlikle boş geçmez ve eğitmenler ile öğrenciler arasında seçkin bir iletişim bulunur. Bir öğrenci aklındaki her soru ve problemi öğretmene danışabilir. Kampus içinde ve bazı alanlarda, üniversitenin tarım alanları, ekilmesi ve hayvancılık için çiftlik ile arazileri bulunmaktadır. Dnepropetrovsk Devlet Tarım Üniversitesi, bir öğrencinin tarım konusunda, pratik anlamda bilgilenmesini de sağlar. Meslek hayatına eksiksiz olarak hazırlar. Bu da öğrencilerin mezun olduktan sonra, kendilerine güvenli şekilde kariyer yapmalarına yardımcı olur.

Dnepropetrovsk Devlet Tarım Üniversitesi, kampusunda, öğrencilerin kaliteli ve rahat bir öğrencilik yaşaması için gereken altyapı bulunmaktadır. Öncelikle belirtmek gerekir, derslikle modern sistem ile donatılmış olup, bilgisayarların tüm öğrencilerin kullanması sağlanmaktadır. İnternet sistemi de gelişmiş durumdadır. Laboratuvar ve tarım eğitim alanları ise eğitim için geliştirilmiştir. Öğrencilerin çeşitli seminerler, yarışmalar, toplantılar gibi birçok etkinlikle, eğitimlerini pekiştirmeleri de sağlanmaktadır. Avrupa Birliği kriterlerine uygun bir üniversite olan Dnepropetrovsk Devlet Tarım Üniversitesi, öğrencilerine Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olan, tanınan diploma vermektedir. Bunun gibi, ülkemizde de diploma kabul edilmektedir.

Dnepropetrovsk Tarım Üniversitesi, yurt dışından birçok öğrencinin eğitim aldığı bir okuldur. Okulda Türk öğrenciler de kabul edilmektedir. Kabul şartları ve eğitim özellikleri hakkında bilgi almak için Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, şubelerimizden ve diğer iletişim özelliklerimizden bilgi alabilirsiniz. Çok önemli bir eğitim uygulaması ise, Türk öğrencilere verilen lisans tamamlama olanağıdır. Lisans tamamlama imkanı ile ön lisans öğrencilerimiz, ülkemizin eğitiminden sonra, üniversitede kalan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Tarım eğitimi alanında öğrenmek istediğiniz tüm konuları, yurtdışında ve ülkemizde geçerli kabul edilen bir diploma ile almak, sağlam bir kariyer yapmak için bu üniversite doğru bir seçim olacaktır. Kurumumuz her zaman yanınızdadır ve yardımlarınız için sizi beklemekteyiz. Bizimle kayıt ve eğitim yıllarınız için iletişime geçmenizi bekliyoruz.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]