"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İzmir

Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir‘de de belirteceğimiz kriterlere uyan öğrencilerin hak ettiği eğitimi alabilmesi için 20 yıllık sektörel tecrübesiyle yer almaktadır. İzmir’in ne kadar değerli bir şehir olduğunun farkındayız. Ülkemizin her bir metrekaresi ne kadar değerliyse, insanı da, tarihi de eğitimi de o kadar önemli ve değerlidir.

Ülkemizdeki üniversitelerin kalitelerini tartışmaya gerek yok. Bu kapsamda birçok üniversitemizin dünya standardında olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Ancak Türkiye’de alınmış bir lise ve MYO eğitimi sonrası, Ukrayna’da alacağınız lisans eğitimi, hem eğitim hem de mesleki anlamda başarılarınız anlamında atacağınız en sağlam adım olacaktır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tam da bu noktada sizinle birliktedir. Bu eğitim süresi zarfında ne ihtiyacınız ve sıkıntınız varsa, yanınızdayız. Biz bu sektörde oldukça, gurbette ayrı düşmek yok.

Muhtemelen bazı şirketler de danışmanlık hizmetleri kapsamında, sizi ikna edebilmek için çeşitli kampanyalar ortaya atarak, sizi çekmeye çalışacaklardır. Böylesi durumlarda gerçeği yansıtmayacak bedellerle müşterileri çekmeye çalışan ve sonrasında çeşitli sebeplerle yaşanan sıkıntılar sonrası, bu konu kapsama dahil değil diyerek sizi yarı yolda bırakacak olan şirketler olacaktır. Size ilk sözümüzü verecek olursak, biz o tür şirketlere benzemeyiz.

Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir

İzmirlilerin hak ettiği gibi nasıl verilir sorusunun cevabıyız. Bunu kolay başarmadık. Dile kolay 20 yıllık deneyim. Karılaşılan birçok vaka, ve çözülen sıkıntılar. Uzmanlıksa uzmanlık, deneyimse deneyim, kaliteyse kalite, iletişimse iletişim, uygun imkanlarsa uygun imkanlar. Daha Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime gelmek için neyi bekliyorsunuz? Kontenjanlar ve başvurular bitmeden, bir an önce başvurun ve fırsatlardan yararlanın.

Neden Ukrayna’da eğitim?

Ukrayna eğitim danışmanlığı İzmir‘de de az önce belirttiğimiz gibi eğitim danışmanlık hizmetini başarıyla sürdürmektedir. Biz ne kadar mücadele edersek edelim, uygun imkanlarla yurt dışı eğitimi imkanlarını ülkemizdeki gelecek umudumuz olan öğrencilerimize sunarsak sunalım, bu durum içinde bulunduğumuz yılda, bu eğitim şartları, halen özel imkan ve yüksek maliyetli eğitim olarak değerlendirilmektedir. Ancak kanaatimize göre bu durum imkan değil ihtiyaçtır. Bu bilgilerle birlikte, Ukrayna’daki üniversitelerde eğitim alabilmek için herhangi bir sınava girme zorunluluğunuz olmadığını da hatırlatmakta fayda var. Yani siz hangi şehirde okuyacağınızı ve hangi üniversitede eğitiminizi alacağınızı seçmekle uğraşacaksınız.

Düşünün, başka bir ülkeye gideceksiniz, yeni bir hayat, yeni yaşam şartları ve yeni kültürler keşfedeceksiniz ve düşünmeniz gereken tek konu eğitiminiz. İşte tecrübe böyle bir şey. Bu sayede kaliteyi uzaklarda aramayacaksınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın