"Enter"a basıp içeriğe geçin

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi

Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknolojisi Üniversitesi, veterinerlik eğitimi almak için uygun üniversitelerden biridir. Kurulması uzun yıllar öncesine dayanan üniversite, günümüzde ülkenin en önemli veterinerlik ve biyoteknoloji üniversiteleri arasında yer almaktadır. Bu konuda, bölgenin en önemli üniversitesidir. Lviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknoloji Üniversitesi, hayvancılık konusunda, veterinerlik mesleği konusunda öğrencilerin eksiksiz olarak eğitilmesini sağlamaktadır. Eğitim fakülteleri özenle hazırlanmıştır ve eğitim öğretim açısından eksiksizdir. Akademik kadro donanımlı ve öğrencilere meslek eğitimlerini donanımlı olarak verebilecek durumdadır. Profesör ve diğer eğitim elemanları olan seçkin öğretim görevlileri tarafından yazılan kaynak eserler, meslekli eğitim için birçok kurumda da kullanılmaktadır. Mesleki otoriteler tarafından da son derece takdir edilmektedir.

Liviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknoloji Üniversitesi, geniş ve öğrencilerin hem eğitim, hem sosyal alanda rahat ettiği bir kampusa sahiptir. Yerleşke içinde eğitim binaları kapsamlıdır ve modern şekilde sıkça yenilenmektedir. Bilgisayar ve internet kullanımı son derece yaygın olup, öğrencilerin her birinin yararlanması amaçlanmaktadır. Hayvancılık ve biyoteknokoji alanında, öğrencilerin teorik eğitim kadar, pratik eğitim almaları da amaçlanmaktadır. Laboratuvarlar, çiftlikler, tıbbi sahalar ve alanlar üniversitenin bünyesindedir. Kampus içinde, öğrencilerin sosyal faaliyetlerine devam etmeleri için dinlenme alanları, spor tesisleri, sanat, kültür tesisleri, yurtlar, sağlık merkezleri de bulunmaktadır. Kütüphane son derece geniş kaynaklar barındırmaktadır. Liviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknoloji Üniversitesi, kampus özellikleri bakımından öğrencilerin memnun kaldığı bir kurumdur.

Liviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknoloji Üniversitesi, uluslararası anlamda tanınan ve birçok kurumlar işbirliği yapan, diğer üniversitelerle yakın ilişkileri olan üniversitedir. İşbirlikleri, seminer ve konferanslar, çalışmalar, öğrenci değişimleri gibi birçok etkinlik yapılmaktadır. Ukraynalı öğrencilerle birlikte, birçok ülkeden yabancı öğrenciler de okulda eğitim almaktadırlar. Az kişilik sınıflarda öğrencilerin eğitimleri gayet başarılı şekilde verilmekte, amfilerde ise ana dersler okutulmaktadır. Laboratuvarlarda ve kliniklerde ise, öğrencilerin pratik bilgileri pekiştirilmektedir. Derslere tüm öğrencilerin katılımları sağlanmaktadır. Öğretmenler ve öğrenciler arasında sağlam bir iletişim kurulmasına çok önem verilmektedir. Eğitim konusunda başarılı bir okuldur.

Liviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknoloji Üniversitesi, Türk öğrencileri kabul etmektedir. Gönlünüzde veterinerlik mesleği varsa, eğitim almak için bu seçkin üniversiteyi tercih edebilirsiniz. Okul, Türk öğrencileri sınavsız olarak kabul etmektedir. Ayrıca, lisans tamamlama olanakları da aynı şekilde sınavsız olarak, ayrıca, sene kaybı olmadan uygulanmaktadır. Bu eğitim şansından yararlanmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, kurumumuzun şubelerinden yararlanabilirsiniz. Hemen öğrenci danışmanlarımızla iletişime geçiniz. En güncel şartlarda, üniversite ile yaptığımız işbirliği ile, sınavsız şekilde, lisans ve lisans tamamlama eğitimlerini sizlere tanıtacağız. Bologna kriterlerine uygun üniversiteden, ülkemizde ve Avrrupa Ülkelerinde geçerli diplomalarınızla, çok farklı alanlarda kariyerinizi yapabilirsiniz. Bu güncel mesleği alabileceğiniz en iyi üniversitelerden biri olan Liviv Ulusal Veterinerlik ve Biyoteknoloji Üniversitesi, sizleri bekliyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]