"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Dnepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi ; Ukrayna’nın Drepropetrovsk Şehri’nde bulunan üniversitelerden biri, ekonomi ve hukuk alanında eğitim veren, Drepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesidir. Üniversite, Avrupa standartlarında eğitimi ile dikkat çekmektedir. Ekonomi ve hukuk alanında, birçok bölümde seçkin şekilde eğitim verilmektedir. Akademik kadro özenle seçilmiş olup, uluslararası alanda eserleri izlenen, yararlanılan, tanınan isimlerdir. Okul, hem Ukrayna’dan, hem de yurtdışından öğrencileri kabul etmektedir. Yurtdışından birçok ülkeden öğrenciler okulda eğitim almış, almaya da devam etmektedir. Drepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi yabancı yani yurtdışından gelen öğrenciler için hazırlık sınavı eğitimi vermektedir. Hazırlık sınıfından sonra, lisans derslerine geçilmektedir.

Drepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi’nde lisans eğitimi, yüksek lisans, master ve doktora programlarında eğitim alan öğrenciler bulunmaktadır. Mezun gençler, aldıkları seçkin eğitimle birçok firmada çalışabilir ve staj yapabilirler. Avrupa ülkelerinde de çalışma, kariyer ve yüksek lisans gibi devam eğitimlerini uygulamak mümkündür. Alacağınız diplomanın geçerli olması birçok avantaj sağlar. Hem yurtdışında birçok firmada çalışabilir, hem de başka kaliteli üniversitelerde yüksek lisans gibi eğitim aşamalarında devam edebilirsiniz. Drepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi’nde eğitim binalarında, amfi ve sınıflarda eğitim verilmektedir. Gençlerin dinlenmesi ve zaman geçirmesi için de kampus içinde uygun alanlar bulunduğunu belirtelim. Kafe, yemekhane, spor odaları ve salonları, birçok konferans salonu, sanat alanları ile kampus öğrencilerin zaman geçirmesi için yeterlidir. Kütüphane de bol kaynak ile, öğrencilerin araştırma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bilgisayar kullanımına da dikkat edilir ve öğrencilerin bilgisayar ile internet kullanımlarından yararlanmaları için altyapı uygundur.

Yurtdışından üniversiteler, finans kurumları ve örgütler ile üniversite sıkça projeler geliştirmektedir. Drepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi, öğrencilerin bu projelerde yer alması için gerçekten özenmekte ve gayret sarf etmektedir. Bu şekilde, üniversite öğrencileri eğitimleri sırasında, kendilerini göstermek ve mesleki anlamda güven kazanma açısından epey yol katetmektedir. Öğrencilerin sadece teorik anlamda değil, pratik anlamda da deneyim kazanmaları için gayret gösterilmektedir. Ekonomi, işletme ya da hukuk ve ilgili alanlarda eğitim almak isterseniz, üniversiteyi tercih edebilirsiniz.

Drepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi, birçok yabancı ülkeden öğrenci kabul etmekle birlikte, Türkiye’den de öğrenciler kabul etmektedir. Türk öğrenciler için özel kontenjan bulunmaktadır. Başvurular, kayıt şartları, üniversite bilgileri gibi tüm önemli bilgileri ise size öğrenci danışmanlarımız verecektir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, yıllardır öğrencilerimize en doğru kararı vermeleri için yardımcı olmaktayız. Drepropetrovsk Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi için de en doğru bilgi ve yardımı öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Kontenjanlar, kayıt tarihleri ve şartları, harçlar, belge hazırlıkları ve belge teminleri gibi ilgili tüm konularda size yardımcı olacağız. Lisans tamamlama eğitimi yapmak isteyenler de, öğrenci danışmanlarımızdan bilgi alarak bu seçkin üniversiteyi tercih edebilirler. Birçok avantajı ile üniversite, bu konuda Türk öğrencilere kolaylık göstermektedir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]