"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hakkımızda

Yabancı dil öğrenmek artık Eurostar ile çok basit. Artık sizlerde biri yanınızda İngilizce konuşurken anlamak ve hatta onların konuşmalarına katılmak istiyorsanız ne duruyorsunuz? EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri sizi bekliyor. Sizleri de yurtdışına yollamak sizleri de en iyi şekilde İngilizce öğrenmesi için elimizden gelen her fırsatı sizlere sunuyoruz. Ödemede gösterdiğimiz kolaylıklar sayesinde artık yurtdışına çıkmayan kimse kalmasın istiyoruz. Sizlerin geleceğini sizden daha çok düşünerek elimizden geleni yapıyoruz.

Yurtdışı dil okulları ile istediğiniz kadar kalarak o dili sahiplerinden öğreniyorsunuz. Ayrıca 2 haftadan başlayarak 1 seneye kadar süre ile gidilen ülkede kalabilirsiniz. Gitmeden önce kalacağınız yeri de beraber ayarlayarak sizin orda zorluk çekmenizi engelliyoruz. Aile yanında kalabilirsiniz, apartta yanınıza gelecek yeni kültürlü insanlarla kalabilirsiniz hatta isterseniz yine apartta tek başınıza kalabilirsiniz. Bunların hepsine siz karar vererek en rahat olacağınız şekilde ayarlamalar yapabilirsiniz.

Yurtdışı üniversitelerinde okuma sizlere artısı en büyük olan yollardan biridir. İsterseniz lisansınızı yurtdışında okuyabilir isterseniz yüksek lisansınızı buralarda yapabilirsiniz. Eğer böyle bir imkânınız, fırsatınız var ise mutlaka değerlendirmeli ve gitmelisiniz. Böyle bir hizmet uzun süreli olacağından işte yine danışmanlık hizmetiniz en iyi şekilde ayarlamanız en önemli noktalardan biri olur. EuroStar’ın anlaşmalı olduğu okullar, yurtlar en iyisi olduğu için oraya gittiğinizde mutsuz olmanız imkânsız. Yurtdışında okuyarak kendinize gelecekte çok iyi yollar çizebilirsiniz. Hayatınızın kalite seviyesini belirlediğiniz bu önemli zamanlarda sizlerin yanında olacak EuroStar Eğitim Danışmanlığı ile kendinize çok iyi yollar çizebilirsiniz. Bu çizilen yollarda EuroStar gibi bilinçli insanlarla çalışmak, onlarla yolunuza devam etmek sizleri gelecekte çok mutlu eder. 1993 yılından beri hizmetinizde olan Eurostar lisans eğitiminiz boyunca yanınızda olmaya devam ediyor.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Hakkında

İnsan hayatının önemli olduğu zamanlar vardır. Okuma hayatınız boyunca ne yaparsanız, kendinize ne katarsanız ileride bunların rahatlığını yaşar ona göre bir hayat kalitesinde yaşarsınız. Günümüzde İngilizceye verilen önem arttıkça sizlerde iyi bir firma ile bir an önce anlaşmalı ve yurtdışına çıkarak dilinizi güçlendirmelisiniz. Yurtdışına isterseniz Work And Travel ile çıkarak hem para kazanabilir, hem İngilizceni güçlendirir, hem de çalışamadan sonra kazandığınız paralarla özgürce gezebilirsiniz.

Bu program içerisindeki para kazanma olayı öğrenciler ve aileler için cazip geliyor. Durumu iyi olmayan aileler çocuklarını böyle yurtdışına yollayabilir hem de yapılan masrafları geri kazanabilirler. Eurostar’da bütçenize uygun, bölümünüze uygun seviyenize uygun her türlü çözüm bulunmakta. Size kalmış tek iş yurtdışına çıkmakta kararlı olmak ve gelip bizlere danışarak en iyi yolu beraber bulmamıza izin vermek.

Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti’dir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.