"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Eğitim Vizesi

Ukrayna Eğitim Vizesi işlemleri firmamız Eurostar YurtdışI vasıtasıyla gerekli olan evrakların yardımıyla tamamlanır. Gerekli olan evraklar ise; tercih edilen Ukrayna üniversitelerinden gelen davet mektubu, vize formu, öğrencinin fotoğrafı ve pasaportdur.

Ukrayna’da eğitim almak isteyen öğrencinin vize süresi, üniversitelerin gönderdikleri davet mektubunda yazılıdır. Ukrayna’da eğitim almak için Ukrayna’ya gidenlerin yanında gerekli olan evrakları kesinlikle bulundurması gerekir.

Evraklar; Davet mektubu, lise diploması ve transkribi, AIDS olmadığına dair rapor, sağlık raporu, sigorta poliçesi, doğum belgesi, 6 adet fotoğraf. Bu evrakları yanında bulundurmayan kişiler, Ukrayna konsolosluğundan vizelerini almış olsalar dahi sınır kontrol kuvvetleri tarafından ülkeye kabul edilemezler.

1993 yılında kurulmuş olan firmamız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 20 yıldan fazla tecrübeleriyle yurtdışında eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir. Ukrayna Eğitim Vizesi, birçok ülkeye oranla daha hızlı ve kolay alınmaktadır. Ukrayna’daki vize alma koşulları, yaşam koşulları ve ülkenin gelişmişlik düzeyinin iyi konumda olması bakımından, eğitim için uluslararası öğrencileri barındıran ülkedir.

Ukrayna’daki üniversitelerden mezun olan öğrenciler, Avrupa’da 1. sınıf diploma özelliğine sahip ”Europass mavi diploma” almaktadırlar. Bu diplomanın ülkemizde geçerliliği bulunmaktadır. Ukrayna’da eğitim almak için sahip olmanız gerekenler; lise diploması ve gerekli olan evraklardır. Evrakların teslim edilmesi ve vize işlemlerinin başarıyla gerçekleşmesiyle Ukrayna’da eğitim serüveniniz başmış olur.

Ukrayna Üniversitelerinde Eğitim

Ukrayna’daki üniversiteleri tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bunların başında, birden fazla dil öğrenme seçenekleri ve dünyaca kabul görülen üniversiteler olmasıdır. Çağımızın iş dünyasındaki rekabet ortamında kendine güvenen, donanımlı ve başarılı bir birey olarak kendinizi tanıtmak her zaman sizi farklı kılacaktır. Kendine güvenen, donanımlı ve başarılı bir birey olmanız için, Ukrayna üniversitelerini tercih etmeniz doğru karar olacaktır. Hem birçok ülkeye göre ekonomik hem de kalite barındıran bir üniversitede eğitim almak sizleri de vesile olduğumuz için bizleri de mutlu edecektir. Aynı zamanda Ukrayna’nın coğrafi açıdan ülkemize olan yakınlığı göz önüne alınmasından dolayı, çok sayıda Türk öğrencileri tarafından tercih edilmektedir.

Ukrayna, tarihi geçmişi olan ve birçok farklı dinleri benimsemiş milletlere ev sahipliği yapmış bir ülkedir. Bu tarihi çeşitlilikten dolayı kültürel zenginliliği üst sırada olan bir ülkedir. Bu tarihi geçmişe sahip ülkede, üniversite eğitimi alarak sadece eğitim hayatınızı değil, kültürel hayatınızı da geliştirmiş olursunuz. Kendini her konuda geliştirmeyi ilke edinmiş kişiler için Ukrayna’ da eğitim almak en doğru tercihtir. Ukrayna’da eğitim almak için web adresindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak en iyi ve tecrübeli rehberlik hizmetini vererek öğrencilerimizin geleceklerini aydınlatmalarına vesile olmaktan dolayı mutluyuz. Ukrayna Eğitim Vizesi hakkında, aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt bulmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın