"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Akademisi 1930 yılında kurulmuştur. Avrupa Birliği Üniversiteler birliği üyesi olan bu fakülte, sadece bu özelliği bile eğitim almaya değer bir yüksek eğitim kurumudur. Mezunlarına tüm AB ülkelerinde geçerli olan mavi diploma, Europass sunmaktadır. Bu özellik, hem Ukraynalı, hem Türk, hem de eğitim alan tüm öğrenciler için geçerlidir. Bunu düşünün ki, mezun olduğunuzda mimar ya da inşaat mühendisi olarak tüm AB ülkelerinde eğitiminize devam edebilirsiniz. Bu durum, master ya da doktora düzeyinde ya da daha ileri bir akademik kariyer şeklinde olabilir. Çalışmak için de diplomanızla bu ülkelerde kariyer planlarınızı yapabilirsiniz. Mimarlık ve inşaat mühendisliği, hem ülkemizde hem de genel olarak tüm dünyada inanılmaz ilerleye bir çalışma alanı. Özellikle, ülkemizde dev inşaat firmaları kuruldu ve dünya çapında çok önemli ihalelere katılıp kazanmaktalar. Siz de bu dev firmalarda kariyerinizi yapabilirsiniz. Aldığınız eğitimle ve geçerli diplomanızla bunu çok daha kolay şekilde yapabilirsiniz.

Odessa Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi işte bu kariyer fırsatını kazandıracak sizlere. Sınavsız olarak başvurularınızı yaparak lisans tamamlama gibi muhteşem bir fırsattan da yararlanabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler, size meslek diplomanızla lisans tamamlama olanakları için fırsatları sunuyoruz. Size yardımcı olmak için yılların deneyimi ile sizi bekliyoruz.

Odessa Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, yıllarınızı keyifle geçireceğiniz bir kampusa sahip. 6 adet öğrenci yurdu ile konaklama kapasitesi bir hayli geniş. Spor aktiviteleri için kampus içinde son derece geniş ve çeşitli tesis olanakları var. Sanat etkinlikleri, öğrenci kulüpleri, kültür kulüpleri gibi birçok etkinlik yapma fırsatı da sizleri bekliyor. Öğrenciler için kantin, sağlık merkezi, kütüphane, poliklinik de kampus sınırları içinde bulunmakta. Odessa Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, bilimsel eğitime son derece önem veren, bunu da uygulayan bir akademik kadroya sahip. Mimarlık ve inşaat mühendisliği mesleğini hem klasik anlamda öğrenebilir, hem de tüm modern eğitimleri kavramının ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Odessa Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, yüz yıla yakın eğitim geçmişi ile, öğrencilerini mükemmel bir donanımla mezun etmektedir. Yurtdışından birçok ülkeden yabancı öğrenciler ve elbette Ukraynalı öğrenciler bu okulda eğitim almayı hedeflemektedir. Seçkin eğitmenler alanlarında oldukça söz sahibi isimlerdir. Mimarlık alanında birçok başarılı çalışmaya imza atanları bulunmaktadır. Üniversitenin, ülkenin yapılaşmasında çok önemli katkıları vardır. Öğrenci ve eğitmen ilişkileri son derece yakındır. Öğrenciler sorularını rahatlıkla her zaman eğitmenlerine danışabilirler. Birlikte çalışma, proje geliştirme gibi olanaklar sunulmaktadır. Bu şekilde, mesleğinde başarılı, temelleri sağlam ve kendine güvenen mezunlar yetiştirilmektedir.

Odessa Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi ile seçkin bir lisans ve lisans tamamlama eğitimi seçeneği sizleri bekliyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve fakülte işbirliği ile, amaçladığınız eğitimi sınavsız giriş ile elde edeceksiniz. Tüm şartları öğrenmek için sizi şubelerimize bekliyoruz.

#ukraynadainşaatmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadamühendislikeğitimi #mühendisliklisanstamamlama #mühendislikdikeygeçiş #ukraynainşaatmühendisliği #yurtdışındamühendislik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynamimarlık #ukraynadamimarlık #ukraynadamimarlıkeğitimi #ukraynamimarlık #mimarlıklisanstamamlama #mimarlıkdikeygeçiş #yurtdışındamimarlık #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]