"Enter"a basıp içeriğe geçin

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi ile beraber iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor bunun yanı sıra sağlıklı olmalısınız Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi kayıt başvurusu için Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelmeden en fazla iki ay önce ya da kayıt yaptırmadan en fazla iki ay önce aids olmadığınızı gösteren sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda heyet raporunu elde etmeniz gerekiyor.

Bunun yanı sıra alacağınız bu sağlık raporunu tercüme ettirerek noter huzurunda onaylatmalısınız ve kaymakamlık tarafından da onaya tabi tutulacak olan bu rapor ile beraber Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi için kayıt başvurusunda bulunmak üzere öncelikle 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeden yararlanmak üzere Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayabilirsiniz.

Bu alanda çok iyi bir tecrübeye sahip olan ekip arkadaşlarımız gerek Ukrayna’da eğitim için yapmış olduğu vize başvurularında, gerek ise Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde sizin tercih edeceğiniz lisans eğitimi için yapmış olduğumuz kayıt başvurularında hem çok hızlı sonuçlar almaktadır hemde tam başarı sağlamaktadır. Bu işlemleri karşılıklı güvene dayalı olarak yapılacak bir sözleşme ile sürdürmekteyiz.
Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde alabileceğiniz eğitimlere bakacak olursak tıp eğitimi, eczacılık bölümü eğitimi, aile hekimliği eğitimi, diş hekimliği eğitimi, pediatri bölümü eğitimi gibi tıp alanında geçerliliğini kaybetmeyecek bölümlerin eğitimlerini bologna eğitim sistemi ile beraber Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde alabilirsiniz. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde öncelikli olarak öğrencilere Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce dilleri ile beraber eğitim verildiğini vurgulamalıyız.

Bu alanda öğrencilerimizin alacakları eğitimler dahilinde kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürmeleri için eğer bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgiye sahip ise öğrencimiz Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğu bölümün ilgili lisans eğitimine doğrudan başlatılmaktadır. Fakat yazmış olduğumuz İngilizce, Ukraynaca ya da Rusça dillerinden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir bilgiye sahip değil ise öğrencimiz öncelikle bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine tabii tutulmaktadır.

Bu alanda öğrencimize verilecek olan eğitim ile beraber bir yılın ardından kaliteli bir şekilde yabancı dil bilgisine sahip olmuş olacaktır ve bu alanda aldığı eğitim ile beraber öğrencimiz lisans eğitimi sürecine başlatılacaktır.

Gerek hazırlık sınıfında gerek ise lisans eğitimi sürecinde öğrencimize bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir eğitim verilmektedir. Öğrencimizin alacağı eğitim dahilinde başarılı bir şekilde çalışmalarını yürütmesi için bologna eğitim sisteminde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı olarak görmek ya da öğretmeni sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğrenci ve öğretmen arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir yapı ile tutulduğu kaliteli bir eğitim anlayışı ile öğrencilerimizin çalışmalarını sürdürdüğü eğitim sistemi ile çalışmalarını sürdürmesi sağlanmaktadır.

Bolgona eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilerine sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrencilerin bu alanda kendi ekip arkadaşlarını oluşturarak tercih edeceği konu ile ilgili gerek Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilindeki teknolojik donanım bakımından gelişmiş bir yapıya sahip bilgisayar laboratuvarlarında kaliteli bir şekilde araştırma sürecine tabii tutulması sağlanmaktadır. Öğrencilerin bu alanda yapacağı çalışmalar ile beraber rahat ve başarılı bir eğitim almaları için gerekli olan bütün sistmeler Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde verilmektedir.
Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi 1956 yılında Ukrayna’nın Lugansk kentinde kurulmuş bir üniversite olarak bilinmektedir. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahailinde verilmekte olan tıp eğitimlerinde Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dilden birini öğrencilerin kendi tercihleri doğrultusunda bir eğitim verilmektedir. Bu eğitim ile beraber öğrenciler eğer yazmış olduğumuz bu üç dil ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip ise doğrudan tercih ettikleri bölüm dahilinde Lugansk Tıp Üniversitesi bünyesin lisans eğitimi sürecine geçmeleri mümkündür. Fakat Lugansk Tıp Üniversitesi dahilidne verilmekte olan bu üç dil ile ilgili olarak yeterli bir bilgiye sahip değil ise öncelikli olarak bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi sürecine tabii tutulmaktadır. Bu alanda verilmekte olan eğitim ile beraber öğrencilerimiz kaliteli bir şekilde eğitim görmektedir. Dolayısı ile Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde bütün dünyada uygulanmakta olan bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi yıllardan beri köklü bir şekilde uygulanıyor.

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi Eğitim

Bologna eğitim sürecinden bahsedecek olursak bu sistem doğrultusunda öğretmeni sadecede bir verici olarak görmek ya da öğrenciyi sadce pasif bir alıcı olarak görmekten ziyade öğretmeni konulara hakim bir şekilde öğrencileri de öğretmenin vermiş olduğu konu başlıklarından birini tercih ederek kendi ekip arkadaşlarını oluşturup bu alanda çalışamlarını yürütecek bir kişilik olarak çalışmasını sağlaması temel prensip olarak gözlenmektedir. Bu alanda öğrencilerin kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürebiliyor olmasından dolayı öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatı sürmesi gözlemlenmeketdir.

Lugansk Tıp Üniversitesi dahilindeki bu eğitimler ile beraber kaliteli bir şekilde sürdürülmekte olan çalışmalarda başarılı bir şekilde lisans eğitimlerini sonuçlandırmaları sağlanıyor.

Bologna eğitim sistemi dahilinde öğrencilerin konuları aktif bir şekilde araştırmalar yaparak öğrenmeleri sağlanılmaktadır. Bu sistem dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim verilmektedir. Öğrenciler öğretmenin sunmuş olduğu konu başlıklarından birini tercih ettikten sonra kendi ekip arkadaşlarını oluşturarak dilerse Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanesinden gerekli konuların araştırmasını sağlayabilmektedir.

Ya da Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde bulunan teknolojik donanım bakımından gelişmiş bir sisteme sahip bilgisayar laboratuvarlarında gerekli araştırmaları sağlayabilmektedir. Bu alanda verilmekte olan eğitimler yılda iki kez öğretim görevlisi olan öğretmenler tarafından kullanılan kanaat notu ile beraber ects kredi sistemi adı verilen kredi sistemi dahilinde sürdürülmektedir

. Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber öğrencilerimiz iyi bir şekilde değerlendirilmektedir. Bu alanda başarılı bir şekilde değerlendirmesi yapılan öğrenciler için eğitim gördükleri lisans seviyesinde bir üst sınıfa geçişleri için karar verilmektedir.

Sizde bologna eğitim sistemi dahilinde bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Bunun akabinde 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ile irtibata geçerek konu ile ilgili olarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber kalitlei bir hizmet anlayışı ile beraber gerek Ukrayna’da eğitim işlemleri için gerekli olan vize işlemlerinde gerek ise Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümler ile ilgili olarak yapmış olduğu kayıt işlemlerinde her hangi bir olumsuz sonuçlar ile karşılaşmadan alanında lider hizmet anlayışına sahip ekip arkadaşlarımız ile görüşebilir ve üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek kalmadan, üniversite sınavına girmenize gerek kalmadan Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir bölüm tercihi yaparak istediğiniz alanda uzmanlaşabilirsiniz.

#ukraynadatıpfakültesi #ukraynadatıp #ukraynadatıpeğitimi #ukraynatıp #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]