"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne

Ukrayna’da üniversite hayalleri kuranlar için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı çatısı altında ”Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne” olarak Edirne’de hizmet vermekteyiz. Ukrayna’da Üniversite eğitimi görmek isteyenler, ülkemizde ÖSYM tarafından yapılan, YGS ve LYS sınavlarına girmeden sadece lise diplomasıyla başvuruda bulunabilir. Ukrayna’da eğitim, konaklama ve diğer giderler bir çok ülkeye göre uygun fiyat aralığındadır.

Fiyatlarının uygun olmasının yanında, Ukrayna’da Üniversitelere kayıt ve vize işlemleri birçok Avrupa ülkelerine oranla daha kolay gerçekleşmektedir. Ukrayna’da eğitim, hem ekonomik hem de akademik potansiyelinin güçlü olmasından dolayı dünya çapında çeşitli öğrenci kitlesi ağırlamaktadır. Aynı zamanda ülkemize olan yakınlığından dolayı da çok sayıda Türk öğrenci, yurtdışı Üniversite tercihini Ukrayna’dan yana kullanmaktadır.

Ukrayna, Doğu Avrupa’nın en çok tercih edilen ve dünya çapında tanınmış Üniversitelerini barındırır. Ukrayna Üniversite’lerinden mezun olanlar, ”Europass mavi diploma” almaktadırlar. Bu diploma, Türkiye’de ve Avrupa ülkelerinde ”birinci kalite diploma”sıfatı ile kabul görmektedir.

Ukrayna toprakları, geçmişte birçok milletlere ev sahipliği yapmış olmasından dolayı kültürel zenginlikleri olan bir ülkedir. Bu sebeple, Ukrayna’yı tercih eden öğrenci yalnızca eğitim hayatını değil kültürel hayatını da geliştirmiş bir birey olma şansını yakalar. Üniversite eğitimini, Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne şubesini tercih eden öğrenci, eğitim dilini Rusça ve İngilizce olarak alır. İki dil bilme becerisini elde ederek mezun olan öğrenci, Türkiye ‘de her zaman rakiplerini geride bırakarak başarılı iş hayatının temelini oluşturur.

Neden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı?

Kariyer basamaklarına sağlam adımlar atabilmek için kaliteli bir eğitim şarttır.Kaliteli ve dünya çapında kabul gören üniversitelerde eğitim almayı tercih edenlere, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.Tecrübelerimizle yurtdışında eğitim almak isteyenlere ekonomik ve konaklamada güvenilir seçenekleri sunarak öğrencilerimizi memnun etmek bizi mutlu etmektedir.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenci, kayıt için gerekli olan evrakları teslim eder. Evraklar; lise diploması, pasaport fotokopisi, sağlık raporu, eliza testi, transkrip(lise not dökümü), biyometrik fotoğraf, Uluslararası doğum belgesi(formül a). Evraklar teslim edildikten sonra bizim rehberliğimizle yurtdışında eğitim süreci başlamış olur.

Bizimle iletişime geçmek, akıllarınıza takılan soruları sormak ve bizden destek almak isteyenler internet adresini ziyaret edebilir. Telefon numaramız, mail adresimiz ve şubelerimizin açık adresleri internet sitemizdeki iletişim butonunda bulunmaktadır.

Ülkemizin birçok yerindeki şubelerimizde yurtdışındaki eğitim sistemlerini, olanaklarını tanıtıp dil becerisinin kariyerdeki rollerini öğrencilere en doğru şekilde sunmayı ilke edinmişizdir.

İyi bir iş, İyi bir kariyer için rekabet ortamının gitgide arttığı dönemde Ukrayna’da hem ekonomik hem de birden çok dil öğrenerek geleceğinize rehberlik etmeyi seve seve kabul ediyoruz.Ukrayna’da lisans eğitimi almak isteyenler için Edirne’de de Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne adı altında sizleri bilgilendirmekten keyif duyarız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın