"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi , 1993 yılında kurulmuştur. Ukrayna üniversitelerinden biri olup, ülkenin güney kesiminde yer alan, Dnepropetrovsk Oblast’ta bulunmaktadır. Özel statüde Ukrayna üniversitelerinden biridir. Özel bir üniversite olmasına rağmen, yıllık okul ücretleri son derece normal rakamlarda seyretmektedir. Özellikle verilen eğitim kalitesi ve kampus altyapısı ile kıyaslandığından, bu rakamın ne kadar uygun olduğu ortaya çıkmaktadır. Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi, ülkenin en önemli özel üniversitelerinden, ayrıca sayılı yüksek öğretim kurumlarından biridir. Dördüncü seviyede yani en üst düzeyde üniversiteler arasında sayılmaktadır. Kurum, 21. Yüzyılın modern eğitimini uygulamayı amaçlamış, eğitim anlayışı ve altyapısını da buna göre düzenlemiştir. Avrupa kalitesinde bir eğitim anlayışı ve üniversite yapısı oluşturulmuştur.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi, genel olarak ekonomi, iş idaresi ve hukuk alanlarında eğitim veren eğitim fakültelerine sahiptir. 2015 ve 2016 eğitim yılında 3.400 öğrenciye eğitim verilmiştir. Bunların arasında, lisans öğrencileri olduğu gibi, yüksek lisans öğrencileri de bulunmaktadır. Üniversitede, lisans eğitimi, lisans tamamlama, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde olan öğrenciler bulunmaktadır. Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi, uluslararası ortamda tanınan, özenle seçilen, elit bir akademik kadroya sahiptir. Halihazırda üniversite bünyesinde, full time veya part time çalışan 200’ yakın öğretim görevlisi bulunmaktadır. Üniversite yayınları, hem ülke içinde, hem de uluslararası anlamda kabul görmektedir. Üniversitenin en önemli özelliklerinden biri de birçok uluslararası kuruluş tarafından desteklenmesidir.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

uluslararası ortamlarda boy gösteren, birçok önemli seminer, etkinlik ve işbirliklerine katılan, aktif olan bir yüksek eğitim kurumudur. Öğrenci değişim programları da uygulanmaktadır. Kampus, öğrencilerin eğitimleri yanında, kaliteli zaman geçirmeleri için de son derece uygundur. Eğitim sınıfları temiz ve modern, bilgisayar ve internet sistemi eksiksizdir. Etüt odaları ve kütüphane, tüm öğrencilerin çalışmasına yetecek kapasitede düzenlenmiştir. Kafe, sağlık merkezi, yemekhane, yurtlar, spor tesisleri, sanat alanları, dinlenme alanları, öğrenci kulüpleri ve birçok etkinlik için uygun bir kampus ortamı bulunmaktadır. Güzel bir binada, yeşillikler içinde kampus ortamında, zevkli, kaliteli zaman geçirmek öğrencilerin de beğenisini kazanmaktadır.

Ülkenin yüz akı üniversitelerinden biri olan Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi, Türkiye’den öğrencileri de kabul etmektedir. Lisans, lisans tamamlama, yüksek lisans eğitimleri için başvuru yapabilirsiniz. En doğru yardımı almak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimizden bilgi ve yardım alabilirsiniz. Ekonomi, hukuk ve üniversitenin eğitim dallarında öğrenci olabilirsiniz. Tüm detayları kurumlarımızdan alabilirsiniz. Bu üniversitede, öğrencilerimizin lisans tamamlama eğitimi ile, lisans öğrencileri ile aynı sınıfta, üstelik sene kayıpları olmadan öğrenci olmaları mümkündür. Kayıt tarihleri, belgeler, başvurularınız, harçlar ve tüm bilgiler öğrenci danışmanlarımızla. Sizi bekliyoruz. Hem ön bilgi almak, hem kayıt başvurularınız, öğrenciliğiniz sırasında ise danışmak için buradayız ve sizi yardımcı olmaya hazırız. Seçkin bir üniversitede eğitim alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]