"Enter"a basıp içeriğe geçin

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi Ukrayna, Lviv’de en eski üniversitelerden biridir. İşletme ve ekonomi, hukuk ve ilgili bölümler olarak, birçok bölümde eğitim verilmektedir. Ukrayna’nın Lviv Kentinde, şehrin merkezi noktalarından birinde bulunmaktadır. Hem Ukrayna’dan, hem de yurtdışından öğrenciler kabul edilmektedir. Bu başarılı geçmişi olan ve eğitim kalitesi yüksek üniversitede, yurtdışından birçok öğrenci eğitim almaktadır. Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi, Avrupa Üniversiteler Birliği arasında yer alan bir yüksek eğitim ve öğretim kurumudur. Üniversitenin yapısı ve özellikleri Bologna kriterlerine ve bağlı olarak AB ülkelerince aranan kriterlere uygundur. Bu standartları yakalayan üniversite, öğrencilerine mavi diploma sunmaktadır. Bu diploma Avrupa Ülkeleri tarafından tanınmaktadır. Bu sayede, mezunlar geniş bir alanda, birçok ülkede ve firmada, birçok farklı alanda çalışma şansını yakalamaktadır.

Bilimsel temellere dayalı, deneme yanılma yöntemi, hem teorik, hem de pratik eğitimin verildiği bir sistemi bulunmaktadır. Lviv işletme ve Hukuk Üniversitesi, sağlam bir akademik kadroya sahiptir. Alanlarında uzman isimler dersleri vermektedir. Profesör, doçent ve asistan kadrolarında yeterli şekilde ve gayet nitelikli eğitmenler olduğundan, dersler dolu dolu geçmektedir. Öğrenciler ne zaman isterlerse eğitmenlerine danışabilirler, eğitmenler öğrencilerle bire bir ilgilenmektedir. Amfi ve sınıf alanlarında verilen teorik eğitimin yanında, fakültelerde öğrencilerin meslek hayatına pratik şekilde hazırlanmaları için uygun koşullar da sağlanmaktadır. Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi, öğrencilerini meslek hayatına dolu dolu hazırlamaktadır. Kendilerine güvenleri olmasını sağlamaktadır.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi, uluslararası platformda aktif olarak yer almaya önem vermektedir. Diğer Avrupa ve dünya üniversiteleri ile işbirliği programları yapılmaktadır. Öğrenci değişimleri, seminer programları, etkinlikler, fakülte eğitimleri ile çeşitli yarışmalar gibi çeşitli etkinlikler uygulanmaktadır. Öte yandan, seminer ve toplantılar, konferanslar da üniversite içinde sıkça yapılmaktadır. Üniversite, kapsamlı bir kampusa sahiptir. Kampus içinde, eğitim binaları, kaynak açısından son derece zengin bir kütüphane, spor salonları, sanat etkinlikleri ve kültürel çalışmaları için salonlar, gezinti ve dinlenme alanları, yemekhane, etüt salonları, yurtlar, sağlık merkezi gibi öğrencilerin ihtiyacı olacak birçok tesis bulunmaktadır.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi, Türk öğrencileri büyük bir memnuniyetle kabul etmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı işbirliği ile üniversite bünyesinde, Türk öğrencilerimiz eğitim almak için başvurabilirler. Lisans eğitimi için başvurabilirsiniz. Lisans tamamlama eğitimi imkanı da sunulmaktadır. Lisans tamamla fırsatı çok önemlidir, kesinlikle değerlendirmenizi önermekteyiz. Ön lisans eğitimi malum, ülkemizde iki sene sürmektedir. Bu iki senenizi tamamladıktan ve ön lisans diplomanızı aldıktan sonra, bu seçkin üniversitede kalan senelerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu cazip eğitim fırsatı hakkında detay bilgileri almak için hemen kurumlarımızdan bilgi alınız. İnternet sitemiz, çağrı merkezimiz ve şubelerimizde öğrenci danışmanlarımız sizleri beklemektedir. Her zaman yardım alabilirsiniz. Sizleri yardımcı olmak için bekliyoruz. Lisans tamamla fırsatı sizleri bekliyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]