"Enter"a basıp içeriğe geçin

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi

Zaporijya Devlet Mühendisliği Akademisi 1959 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda, metalürji konusunda akşam okulu olarak eğitime başlamış, yıllar içinde son derece başarılı şekilde eğitim kapasitesini genişletmiştir. Ülkede mühendislik eğitimi veren en önemli kurumlardan biri haline gelmiştir. Giderek başarılı sonuçlar elde eden kurum, günümüzde ülkenin en yüksek, dördüncü derece üniversitelerinden biri

kabul edilmektedir. Okulda, son derece seçkin bir öğretim kadrosu bulunmaktadır. Seçkin profesörlerden ders alma şansını öğrenciler yakalamaktadırlar. Dersler kesinlikle boş geçmez, hiçbir konu ihmal edilmez. Eğitmenlerin eserleri dikkat çeken, bilimsel alanda takip edilen kaynaklardır. Bu nedenle, Zaporece Devlet Mühendislik Akademisi eğitmenleri ile son derece bilinen, takip edilen bir okuldur.

Zaporece Devlet Mühendislik Akademisi yurtdışından öğrencilerin kabulüne ve uluslararası öğrenci değişim programlarına son derece açık bir yönetime sahiptir. Almanca, İngilizce, İspanyolca gibi dilleri konuşan ülkelerden, çok sayıda üniversiteden öğrenci değişim programları uygulanmaktadır. Öğrencilere, dil eğitimi kesinlikle verilmektedir. Yabancı öğrenciler hazırlık fakültesinde bir sene eğitim aldıktan sonra, lisans senelerine geçmektedirler. Lisans üstü eğitim de verilmektedir. Zaporece Devlet Mühendislik Akademisi doktora programları bakımında da öğrencilere eğitim vermektedir. Türk öğrencilere de bu programlar açıktır. Öğrencilerin üniversitede eğitim açısından aktif olmasına çok önem verilir. Ayrıca, üniversite yönetiminde ve sosyal anlamda güçlü olmalarına da önem verilmektedir. Bu nedenle, üniversitede çok aktif öğrenci birliği ve öğrenci kulüpleri bulunmaktadır. Kampus içinde, felsefe kulüpleri, sanat ve spor kulüpleri, bale, dans, kültür kulüpleri çok sayıdadır. Tüm öğrencilerin katılması amaçlanmaktadır.
Zaporece Devlet Mühendislik Akademisi öğrencilerin sosyal olabildikleri bir üniversitedir. Eğitimlerinin yanında, kendilerini kişisel anlamda geliştirebilecekleri bir sistem uygulanmaktadır. Bilimsel anlamda ise, teknolojik gelişmelerin takip edildiği, modern bir ortam sunulmaktadır. Laboratuvarlar, bilimsel çalışma alanları, geniş kaynaklı kütüphane, çalışma alanları, bilgisayar odaları gibi birçok alan öğrencilerin geniş kullanımına açıktır.Avrupa standartlarında eğitim almak ve bu ülkelerde geçerli bir diploma almak, öğrenciler için üniversitenin sunduğu en önemli avantajlardan biridir. Mühendislik alanında eğitim alan öğrenciler, birçok ülkede bu sayede kariyer yapabilirler.
Zaporece Devlet Mühendislik Akademisi yaklaşık 15.000 metrekarelik alanda kampusu ile, seçkin eğitim kalitesi ile gerçekten gençleri geleceğe hazırlamaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, sizlere bu seçkin üniversiteyi tanıtmak isteriz. Öğrencilerimizin üniversite seçimlerinde en doğru hizmetleri sunduk, sunmaya da devam ediyoruz. Bu seçkin üniversite Türk öğrencilerimize, lisans tamamlama imkanı da sunmaktadır. Bu imkandan yararlanmak ve sadece iki sene eğitim alarak bir mühendis diploması almak isterseniz, zaman geçirmeden kurumumuzla iletişime geçmelisiniz. Size, kayıt koşulları, istenen belgeler konusunda en detaylı bilgileri verecek, başvurunuzun her aşamasında size yardımcı olacağız. Bizimle kendinizi güvende hissedecek ve en doğru seçimi yaptığınızı anlayacaksınız. Mühendislik diplomanız ülkemizde de tanınacaktır. Ekleyelim.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]