"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği

Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği bölümünde istediğiniz alanda uzmanlaşarak okumak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak hayal olmaktan çıkıp gerçek olacak. Ukrayna Üniversitelerinin bünyesinde sınav şartı aranmadan, YÖK tanınırlığına sahip bir üniversiteden eğitim alabilir Ukrayna Üniversitelerinin birçok şehrinde bulunan diş hekimliği bölümlerinde okuma şansına erişebilirsiniz. Bu şehirler; Kiev, Harkov, Donetsk, Lugansk, Dnipropetrovsk, Odessa, Iviv, Ivano-Franvisk ve Herson şehirlerdir. Şehirlerinde bulunan diş hekimliği bölümünün birinden alacağınız ya da tıp ya da sağlık bilimleri eğitimiyle, alanınızda Rusça hizmet verme avantajını da yakalamış olacaksınız.

Geleceğinizin hayalinde kendinizi doktor, diş hekimi ya da eczacı olarak görmek istiyor ve sınav şartı aranmaksızın hem de birden fazla dilde hizmet istiyorsanız, bir öğrenci olarak da en büyük hallerinizden biri yurt dışında eğitim almaksa; Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği eğitimlerinden yararlanmak tam size göre olacak. Üstelik Ukrayna’da alacağınız diş hekimliği eğitimi öncesinde LYS’de ya da başka herhangi bir sınavda başarılı olmak zorunda da değilsiniz.

Lise diplomanızla kayıt olmanızla YÖK tanınırlığı olan bir üniversitede eğitim alabilir, hayallerinizdeki öğrenciliği ve mesleği yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm destekle, özellikle anlaşmalı olduğumuz okullar ayrıcalığı ile Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik yıllık 2500$ ile 6000$ arasında eğitim ücretlerini ödeyerek bu hayallerinize ulaşmanız mümkün olacaktır.

Ukrayna’da Diş Hekimliği Eğitimi

Tıp, diş hekimliği, eczacılık alanlarından birinden eğitim almak isteyen öğrencilerimizin en çok tercih ettiği ülkelerden biri olan Ukrayna, aynı zamanda günümüz koşullarına göre en aktif ve hızla gelişen ülkelerinden biridir. Odessa, Kiev ve Sumy Ukrayna’nın en önemli eğitim şehirleri arasındadır. Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği eğitimi de Ukrayna’nın birçok şehrinde verilmekte olup eğitim süresi de 6 yıl olmaktadır. Üniversitelerin yıllık ortalama ücreti için de 3000 Dolar dememiz yanlış olmaz. Ukrayna’da sizlerin 6 yıl boyunca konaklama ve sosyal giderleriniz için aylık yapacağınız masraf da yaklaşık 400 dolar civarında olacaktır.

Ukraynada Tıp, Eczacılık, Diş hekimliği ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri için tüm dünyadan yoğun talep olmaktadır. Bu yüzden de Ukrayna Üniversiteleri’nin diş hekimliği fakültelerinde oldukça sınırlı sayıda kontenjan olur. Sizler de kararınızı hızlı biçimde vererek ve size en uygun üniversite şehrine karar vererek başvurunuzu zaman geçirmeden yapmalısınız. Bizlerin danışmanlık hizmeti ile sizlere sunacağımız destek sayesinde sizler için en iyi şehri ve üniversitenin kararını verecek ve sizlerin Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği bölümünde okuma hayalinizi gerçekleştireceğiz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın