"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Üniversite Davetiye Hizmeti

Kaliteli bir eğitim almak ister misiniz? Diplomanızın tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olmasını ister misiniz? Geleceğiniz adına sadece yurt içi değil yurt dışında da geçerli bir kariyeriniz olsun ister misiniz? Tüm bunlar ve daha fazla eğitim ayrıcalığı için çok Ukrayna üniversiteleri sizleri bekliyor. Güney Kore ve Japonya gibi Ukrayna da gelecek için eğitime büyük önem veriyor. Bunun için sürekli yeni yükseköğrenim kurumları açıyor. Üstelik bunları denizcilik, gıda, teknik, sanat gibi alanlarda yoğunlaştırıyor. Yani sadece denizcilik üzerine eğitim veren üniversite, ya da sadece gıda üzerine eğitim veren üniversiteler var. Ancak farklı bir üniversite olduğu için farklı bir süreç izlemeniz gerekir.

Ukrayna Üniversiteleri Davetiye Hizmeti

Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak size tüm bu aşamalarda yardımcı oluyoruz. Bu işlemlerden belki de en önemlisi olan Ukrayna Üniversite Davetiye Hizmeti ile de size büyük kolaylık sağlıyoruz. Ukrayna üniversiteleri kayıt olduktan sonra size kabul belgesi gönderir. Bu belgeyle Ukrayna’da oturma izni gibi izinleri alabilirsiniz. Ancak bu belgeler için gerekli işlemleri ve süreçleri takip etmeniz zor olabilir.

Özellikle tercüme edilecek belgeler ve gönderilecek belgeleri takip etmek zor olabilir. Ukrayna Üniversite Davetiye Hizmeti için bazı belgeler ve yazışmalar yapmalısınız. Davetiye mektubu için önce gerekli belgeleri okuyacağınız üniversiteye göndermeniz gerekir. Bu belgeler; pasaportunuz, diploma fotokopileriniz ve davetiye ücretiniz gerekiyor. Daha sonra kayıt onaylandığında üniversite size bir davetiye gönderecektir.

Yurt Dışı Eğitimde Tecrübe

Tüm bu aşamalar ve daha fazla yazışmalar için Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak size hizmet ediyoruz. Ofislerimize geldiğinizde Ukrayna Üniversite Davetiye Hizmeti de dâhil hemen her adımda sizlere yardımcı oluyoruz. Ukrayna üniversiteleri size kaliteli bir eğitim kadar ülkenin kültürü ile de dünyaya hazırlıyor. Geçmişi çok eskiye dayanan Ukrayna, kozmopolit yapısıyla sizlere eşsiz bir kültür de sunuyor. Dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrenciler ile de kaynaşarak kendi kişisel gelişiminize büyük katkı sağlıyor. İş hayatınızda farklı kültürler ve farklı kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Okul yıllarında aldığınız bu hoşgörüyle siz de daha başarılı bir kariyere sahip olabilirsiniz. Ayrıca Ukrayna üniversitelerinde okumanın maliyeti İstanbul’da okumak kadar hatta bazı şehirlerde daha da uygun oluyor. Böylece daha uygun bir fiyata daha kolay bir üniversite okuma olanağına kavuşacaksınız. Üstelik bu üniversitelerden mezun olduğunuzda dünya Avrupa kalitesinde bir okul mezunu olacak ve dünyaya daha kolay bütünleşmiş olacaksınız. bunlar ve daha fazla detayı öğrenmek isterseniz sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın