"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna’da eğitim danışmanlığı kapsamında yürüttüğümüz çalışmalar kamuoyu tarafından bilinmekte ve dikkatle takip edilmektedir. Biz de bunun bilincinde olacak kadar deneyimli bir eğitim danışmanlığı firması olarak, Ukrayna başta olmak üzere, birçok ülkede eğitim görmek isteyen öğrencilere danışmanlık desteği vermekteyiz.

20 yıllık tecrübemizle de bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da sektörde belirleyici ve yön verici firmalardan olmaya devam edeceğiz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu kapsamda müşterilerinin, talep edeceği ve ihtiyacı olacak konularda sorunların veya taleplerin çözümü ile yerine getirilmesinde, yeterli bilgi, tecrübe ve birikime sahiptir.

Durumu şu şekilde daha sağlıklı anlatabiliriz. Sizin müşteri olarak, yurt dışında eğitim almaya gittiğiniz süre zarfında yaşadığınız problemlerin yüzde 90’ını, sizden önce eğitim danışmanlığı hizmeti verdiğimiz çokça öğrencimiz de yaşadı. Bu nedenle olası sorunlarınıza da, taleplerinize de, çözümlerine de hazırlıklıyız. Siz rahat olun. Bu kapsamda sizden istediğimiz eğitiminize odaklanarak, bizi gururlandırmanız ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda hak ettiğiniz başarılara ulaşmanız. Geri kalan gelişmeler bizim hizmet alanımızda yer almakta.

Ukrayna’da eğitim danışmanlığı da tecrübe isteyen bir sorumluluk olduğuna göre daha neyi düşünüyorsunuz? Eğer yurtdışı eğitime kadar verdiyseniz ve Ukrayna’da üniversite hayatınıza devam edecekseniz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yanınızda. Eğitiminiz için gerekli olan evrakların tercümesini dahi biz yapıyor ve kayıta uygun hale getiriyoruz.

Ukrayna’da üniversite eğitimi ne durumda?

Ukrayna’da eğitim danışmanlığı kapsamında faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, bu kapsamda üniversite eğitimini burada sürdürecek olan öğrencilerin kayıt işlemlerinde, evrak tercümesinde, ulaşımında, konaklamasında ve sigorta anlamında yanında ve çözüm ortağı konumundadır. Ukrayna üniversiteleri yüksek standartlarda kaliteli eğitim sunan üniversiteler arasındadır. Bu kapsamda Ukrayna’da herhangi bir lisans programına kayıt olacaksanız, ne bir mülakat ne de bir sınav gerekiyor. Yalnızca lise diplomanızla kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.

Kayıt yapacağınız bölümden önce bir yıl dil hazırlık sınıfı okumaktasınız. Bu kapsamda çoğunlukla Rusça dili eğitimi verilmektedir. Türk öğrenciler de, kapsam alanı daha geniş olduğu için Rusça’yı tercih etmektedir. Eğer Ukrayna’da üniversite eğitimi almak istiyorsanız, bu kapsamda MYO mezunuysanız da bu imkandan faydalanabilirsiniz.

Türkiye’de mezun olduğunuz önlisans programlarını, lisansa tamamlamak için bir yıllık dil hazırlık sınıfının ardından, üçüncü sınıftan başlayarak, lisans tamamlama eğitimi alabilirsiniz. Bu sayede de MYO olarak bitirdiğiniz bölümün lisans eğitimini yurtdışında alma imkanı bulmuş olursunuz ve bununla birlikte, Türkiye’de de kabul edilmekte olan diplomanızla, iş anlamında da avantaj sağlamış olursunuz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın