"Enter"a basıp içeriğe geçin

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

1844 yılında kurulmuş olan Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi Doğu Avrupanın en eski üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan üniversite tarih boyunca hep fikir icat ve jenarötör buluşlarının üniversitesi olmuş olması ile bilinmektedir.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile beraber öğrenciler kaliteli bir şekilde yetiştirilmektedir. Ukrayna’nın önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde son derece yetenekli uzmanlar yetişmektedir. Öğretim kadrosuna bakıldığında ulusal bir üniversite olduğu anlaşılmaktadır. Uzmanlar yurt içi ve yurt dışından mezun olan alanında kendisini ispat etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Öğrencileri ile beraber yurt içi ve yurt dışından eğitim vermekte olan Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi Ulusal statüsünü kazanmıştır. Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi 8 Temmuz 2009 yılında Self-İktidar (onotom) Ulusal araştırma statüsü unvanını almıştır. Üniversite referans üniversitesi olarak kendini Ukrayna halkına kabullendirmiş olan bir üniversitedir.

Kurulduğu ilk yıllardan beri Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi, Avrupa’nın güçlü bir bilim ve eğitim merkezi, teknik ile ilgili fikir ve buluşların yaratıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. Her zaman elit ve kaliteli mühendisler yetiştirmiştir. Bu prestijin oluşturulmasında pek çok öğretmen, profesör ve bilim insanının payı vardır. Sizlerde dilerseniz Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilir ve alacağınız bu eğitim ile beraber elde edeceğiniz. Diplomalarını yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dahilinde kullanabilirsiniz. Ülkemiz sınırları içerisinde dilerseniz kendi iş yerinizi açabilir ve çalışmalarınızı sürdürebilir ya da dilerseniz ülkemiz sınırları içerisinde bir başka iş veren ile bölümünüz dahilinde anlaşma yaparak çalışma imkanından yararlanabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalarınız dahilinde iyi bir şekilde eğitim alacak ve kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı. Sürdürme imkanına sahip olacaksınız. Dolayısı ile sizleri Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde Rusça, İngilizce ve Ukraynaca dilleri ile beraber iyi bir eğitim süreci bekliyor olacaktır.

Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bu üç dil ile beraber eğitim sürdürüldüğünden dolayı Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca bilgisine sahip değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci sizi bekliyor olacaktır. Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahipseniz söylenenleri anlayabiliyor ve anladıklarınızı cevaplandırabiliyorsanız sizleri doğrudan Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölüm ile ilgili lisans sınıfında eğitim almanız sağlanıyor.

Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi bütün dünyanında kullanmakta olduğu ve kabul ettiği kaliteli bir sistem olan Bologna Eğitim Sistemidir. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrencinin alanında en iyi şekilde eğitim alması sağlanmaktadır. Bu süreç ile beraber öğrenci konuları rahat bir şekilde algılamakta ve konu ile ilgili yapacağı araştırmalar ile beraber çok daha iy bir düzeyde eğitim almış olmaktadır.

Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde sizlerde dilerseniz iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yıllın vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber Euro star yurt dışı eğiitm merkezi başvuru ofisinde görev yapmakta olan ekip arkadaşlarımızdan ayrıntılı bir şekilde bilgi edinebilirler. Lviv Politeknik Üniversitesi dahilinde yapılacak olan bu çalışmalar ile beraber öğrencilerimiz çağdaş bir yaşamın getirmiştir. Sosyal bir hayatta kaliteli bir şekilde yaşama fırsatı bulacakları gibi saygın bir çevreye sahip olacaklardır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]