"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi

Ukrayna’nın Dnepropetrovsk Kenti’nde bulunan Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi, 1977 yılında kurulmuştur. Ülke genelinde, ekonomi alanında kariyer yapan başarılı mezunları bulunan bir okuldur. Birçok mezun da devlet kademelerinde çalışmaktadır. Ukrayna genelinde ve yurtdışında birçok genç bu üniversitede eğitim almak için başvurmaktadır. Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi kamu üniversitesi olup, finans alanında son derece kapsamlı eğitim vermektedir. Kaldı ki, üniversite, İşletme, ekonomi, finans, iş ve sosyal güvenlik gibi alanlarda eğitim vermek üzere kurulmuş olup, sadece finans ana bilim dallarında uzmanlaşmıştır. Seçkin bir akademik kadro bulunmaktadır. Öğrencilerin eksiksiz şekilde eğitim alması için yeter sayıda, profesör, doçent, asistan öğretim elemanları eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

Yeterli kapasitede kampus alanı olan Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi öğrencilerin zamanlarını memnun şekilde geçirmelerine olanak sağlamaktadır. Buna göre, kampus alanında öğrenciler için temiz ve güvenli yurtlar, eğitim fakülte binaları, çok sayıda kaynak kitap ile öğrencilerin yararlandıkları kütüphane, öğrenci kulüpleri, bilgisayar odaları, etüt odaları, spor salonları, konferans salonları, sanat alanları ve dinlenme yerleri gibi birçok alan kampusta yer almaktadır. Öğrencilerin eğitimlerine olduğu kadar, sosyal anlamda kendilerine zaman ayırmalarına önem verilmektedir. Spor ve sanat, kültür aktiviteleri oldukça fazladır ve öğrencilerin tümünün katılımına özen gösterilmektedir. Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi eğitim kalitesi açısından güvenilir ve bilinen bir okuldur. Üniversite yayınları önemlidir ve başka finans eğitimi veren kurumlar tarafında da kaynak olarak kabul edilmektedir.

Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi uluslararası anlamda kabul görmektedir. Avrupa Birliği ülkeleri tarafından bilinen ve kabul edilen yüksek eğitim kurumlarından biridir. Mezun öğrencilerin arasında, uluslararası alanda, finans kurumlarında çalışan başarılı isimler bulunmaktadır. Ukrayna’nın çeşitli özel ve kamu kurumlarında da bu üniversite mezunları görev almaktadır. Bu nedenle, gençlerin girmek istedikleri bir üniversitedir. Öte yandan, okulun yabancı öğrencileri de kabul ettiklerini eklemek gerekir. Türk öğrenciler de kabul edilmektedir. Dnepropetrovsk Devlet Finans Üniversitesi’nde Türk öğrenciler, kozmopolit bir ortamda, seçkin bir finans eğitimi alabilirler.

Üniversite harç ödemeleri almaktadır ve bu miktarlar asla fazla değildir. Öğrenciler iki taksitle yani iki sömestre başlarında ödeme yapabilirler. Yabancı öğrenciler için hazırlık sınıfı bulunur. Bundan sonra lisans sınıflarına geçilir. Türk öğrencilerimiz, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, kurumumuzun şubelerinden üniversiteye başvuru ve kayıt detaylarını alabilirler. Yaptığımız işbirliği ile, lisans eğitimi almak isteyen öğrencilerin yanısıra, lisans tamamlama eğitimi almak isteyen öğrenciler de başvurularını yapabilirler. Lisans tamamlama imkanı sayesinde, ön lisans eğitimi alan öğrencilerimiz, ülkemizde ön lisans diplomalarını aldıktan sonra, kalan senelerini bu seçkin okulda tamamlayabilirler. Bu şekilde, uluslararası alanda tanınan bir finans diploması alma şansını yakalayabilirler. Başvuru koşulları hakkında her zaman şubelerimizden bilgi alabilirsiniz. Yılların deneyimi ile sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz. Bu şansı değerlendirin.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]