"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dnepropetrovsk Spor ve Beden Eğitimi

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi, ülkenin güney kesiminde, Dnepropetrovsk’da bulunmaktadır. Üniversite 1980 yılında kurulmuştur. Başarılı eğitimi ile ülke genelinde tercih edilen bir üniversitedir. Ukrayna genelinde, spor eğitmenleri ve sporcular yetiştirmek üzere kurulmuş, bugüne kadar başarılı sonuçlarla, başarılı mezunlar vermiş bir yüksek eğitim kurumudur. Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi, 10 dan fazla spor dalında ana dalda eğitim vermektedir. Bu ana dalların içinde, birçok ara spor dalında eğitimler devam etmektedir. Spor eğitiminden, fiziksel rehabilitasyona kadar, okulda son derece kapsamlı bir eğitim sistemi bulunduğundan emin olabilirsiniz.

Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi spor adamları yetiştirme konusunda, ülkenin en önemli, önde gelen üniversitelerinden biridir. Son derece seçkin, alanlarında tanınan isimlerden oluşan eğitmen kadrosu bulunmaktadır. Çok sayıda profesör, doçent ve diğer mevkilerde eğitmenlerle öğrenciler son derece donanımlı şekilde yetiştirilmektedir. Birçok spor dalında, gözde sporcuların, spor eğitmenlerinin, antrenörlerin yetişmesi sağlanmaktadır. Hem yaz spor dalları, hem de kış sporları olarak sayısız spor eğitimi verilmektedir. Dnepropetrovsk Devlet Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi bu eğitimleri kaldırabilecek şekilde alt yapıya sahiptir. Geniş spor salonları, açık ve kapalı alanlar, sağlık merkezleri, kütüphane, bilgisayar ve internet kullanımı odaları, dinlenme alanları, rehabilitasyon merkezi, sanat alanları gibi alanlarla kampusta öğrenciler eğitim almakta ve zaman geçirmektedir. Spor malzemeleri modern şekilde sürekli olarak yenilenmektedir. Eğitmenler, hem bir antrenör, hem de danışman olarak, her zaman öğrencilerin yanındadır.

Dnepropetrovsk Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi Ukraynalı spor sevgisi olan öğrencilerin girmek istedikleri için can attıkları bir okuldur. Uluslararası statüde tanınmış ve beğenilen bir üniversite olduğunu ekleyelim. Okul öğrencileri uluslararası platformda yarışmalarda, önemli turnuvalarda gerçekten önemli başarılar elde etmektedir. Ayrıca, üniversite özellikleri ile Avrupa üniversiteleri arasında yer almaktadır. Buna göre, mezun gençlerin tüm Avrupa çapında kariyer yapmaları mümkündür. Bir spor dalında uzmanlaşarak diplomanızı aldığınızda, o spor dalıyla ilgili birçok ülkede, çeşitli kulüplerde kariyer yapabilirsiniz. Seçkin eğitmenlerden, disiplinli, ilkeli spor eğitimi alınmaktadır.

Dnepropetrovsk Spor ve Beden Eğitimi Üniversitesi yurtdışından birçok öğrencinin bugüne kadar seçkin şekilde eğitimini sağlamıştır. Türk öğrenciler de okula kabul edilmektedir. Spor eğitimi alma hayaliniz varsa, kesinlikle bu seçkin ve elit üniversitede bunu gerçekleştirebilirsiniz. Lisans eğitimi almak için uygun bir üniversitedir. Ayrıca, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, lisans tamamlama konusunda Türk öğrencilerin kabulü konusunda da yardımcı olmaktayız. Başvuru koşulları, lisans ve lisans tamamlama olanakları, harç ödemeleri, spor dalları ve istenen belgeler gibi tüm detayları da sizlere en güncel şekilde sunacağız. Kurumumuz deneyimi ile okula kolayca başvurularınızı yapabilirsiniz. Şubelerimizde, sitemizde ve çağrı merkezimizde danışmanlarımız sizin sorularınızı cevaplamak için beklemekteler. İdeal bir spor eğitimini kaçırmayın.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]