"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı Tekirdağ

Yurtdışı eğitim danışmanlık firmamızın bünyesinde bulunan Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı Tekirdağ şubesinde, Ukrayna’daki eğitim sistemi hakkında bilgiler vermekteyiz. Öncelikle firmamız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 20 yıldan daha fazla zamanda Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerinde hizmet vermektedir.

Azerbaycan, Gürcistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya, Kosova, Makedonya, Ukrayna, Moldova, Karadağ, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Yunanistan, Litvanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ülkeleri ile çalışmaktayız.

Yurtdışında eğitim için öğrencilerimize uygun kalacak yer, gideceği ülkeye dair bilgiler, oturma izni ve birçok yasal belgeler hakkında bilgiler vermekteyiz. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencinin yapması gereken sadece evrakları teslim etmek, onun dışındaki tüm detaylar bizleri ilgilendirmektedir. Evraklar ise; lise diploması, pasaport fotokopisi, sağlık raporu, eliza testi, transkrip(lise not dökümü) ve uluslararası doğum belgesi(formül a).

Ukrayna’da eğitim almak için öğrencinin sadece lise mezunu olması yeterlidir. Ülkemizde yapılan üniversiteye giriş sınavları (YGS ve LYS), Ukrayna’daki üniversite eğitimi için geçerli değildir. Yani sınavsız yurtdışında üniversiteli olabileceksiniz. Ukrayna’daki eğitim sistemi; 1 yıl hazırlık, 4 yıl lisans eğitiminden oluşmaktadır. 1 yıl hazırlıkta, dil eğitimi verilmektedir.

Öğrenciler, bu beş yıllık süre sonunda ”Europass mavi diploma” yani Avrupa ve Türkiye’de geçerliliği olan, birinci kalitedeki diplomaya sahip olacaklardır. Öğrencilerimize, Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı Tekirdağ ‘nın bağlı olduğu Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak en kaliteli ve en ekonomik eğitim için Ukrayna’daki eğitim sistemini önermekteyiz. Aynı zamanda Ukrayna üniversitelerinde güçlü potansiyele sahip akademik kadrolar bulunmaktadır. Hem ekonomik ve kaliteli oluşu hem de ülkemize olan yakınlığından dolayı Ukrayna’daki üniversitelerde Türk öğrenci sayısı oldukça yüksektir.

Neden Ukrayna Üniversitelerinde Eğitimi Tercih Etmelisiniz?

Çağımızın iş dünyasında her geçen gün artan rekabet ortamını aşabilmek için birden fazla dil bilmenin önemi büyüktür. Ukrayna’da üniversite eğitimini tercih ederseniz, hem Rusça hem de İngilizce dillerine hakim olabilmenin şansını yakalayacaksınız.Dünya çapında tanınmış üniversiteleri ağırlayan Ukrayna, çok sayıda uluslararası öğrencileri barındırmaktadır.

Ukrayna toprakları tarihte çok çeşitli milletleri barındırdığı için kültürel zenginliğe sahip bir ülkedir. Bunun için, üniversite eğitimi için Ukrayna’yı tercih eden öğrenciler, sadece eğitim olarak değil kültürel olarak da kendini geliştirir.Kendini geliştiren bireylerin toplulumuzda var olmalarına vesile olmaktan dolayı gururumuz katbekat artmaktadır. Sorularınız için, ”eurostaryurtdisiegitim.com” internet adresindeki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.Yurtdışı eğitim danışmanlık firması olarak Ukrayna’da Eğitim Danışmanlığı Tekirdağ hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın