"Enter"a basıp içeriğe geçin

Lviv Tıp Üniversitesi

Lviv Tıp Üniversitesinde güzel bir tıp eğitimi almak istermisiniz? Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olduysanız ve elinizde bir diploma var ise doğrudan yapmanız gereken Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini ziyarete gelmekten geçmektedir. Bu işlem ile beraber alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız sizi gerekli şekilde yönlendirecek ve sizin iyi bir tıp eğitimi almanızı sağlayacak.

Bu aldanda yapacağınız çalışmalar dahilinde bolgona eğitim sisteminden geçeceksiniz. Bologna eğitim sistemine şöyle bir bakacak olursak görüyoruz ki bu eğitim sistemi dahilinde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmeni sadece bir verici olarak görmekten ziyade verilmekte olan bu eğitim sistemi dahilinde öğretmenlerin öğrenciye sunacakları konu başlıkları dahilinde olmak üzere öğrencinin kendi ekip arkadaşları ile bir arada bu konu başlıklarından bir tanesini tercih etmeleriyle beraber yapacakları araştırma çalışmaları süreci başlamaktadır.

Öğrenciler kendi aralarında yapacakları bu çalışmalar ile beraber gerek metinsel dökümanlar gerek görsel dökümanlar ile isterlerse Lviv Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinden araştırmalarını yaparlar, ya da isterselerse Lviv Tıp Üniversitesinin teknik donanım bakımından oldukça üst seviyede bilgisayar laboratuvarında çalışmalarını yapabilmektedir. Teknolojik donanım açısından oldukça üst sınıfta yer alan Lviv Tıp Üniversitesi araştırma laboratuvarları dahilinde dilediğiniz gibi araştırma imkanına sahip olacaksınız. Bu araştırma sürecinin ardından ise uygulama işlemlerine başlama imkanınız olacaktır.

Yapacağınız uygulama çalışmalarında ekip arkadaşlarınız ile beraber öncelikle geriyor ise malzeme teminatı yapabilirsiniz. Bunun ardından ise uygulama için bir projelendirme süreci ve hazırlık evreleri oluşturarak bunun akabinde iyi bir uygulama süreci sizi bekliyor olacaktır..

Lviv Tıp Üniversitesi bünyesinde verilmekte olan eğitim ile beraber iyi bir eğitim alacaksınız bolgona eğitim sisteminin verilmekte olduğu üniversitemizde yer alan bölümlere bakacak olursak;

 1. Diş Hekimliği Bölümü
 2. Eczacılık Bölümü
 3. Anesteziyoloji Bölümü
 4. Yoğun Acil Tıp Bölümü
 5. Radyoloji Bölümü
 6. Klinik Bölümü
 7. Halk sağlığı Bölümü
 8. Laboratuar Bölümü
 9. Psikyatrist Klinik Bölümü
 10. Spor hekimliği Bölümü
 11. Fizyoloji Bölümü

yer almaktadır. Bu doğrultuda iyi bir eğitim almakta olacağınız tıp eğitimi dahilinde iyi bir çalışma neticesinde bologna eğitim sistemi dahilinde öğretmenler yılda iki kez kanaat notu kullanmaktadır. Kullanılan bu kanaat notları ile beraber etcs kredi sistemi ile beraber bir üst sınıfa geçişinize karar verilmektedir.

Eğer sizde yukarıda yazmış olduğumuz bölümlerden birinde iyi bir eğitim almak isterseniz Lviv Tıp Üniversitesinde üniversite sınavı stresini yaşamadan, üniversite sınavına girme gereği duymadan iyi bir şekilde eğitim görebilirsiniz.

Lviv Tıp Üniversitesinde verilmekte olan eğitimde kullanılmakta olan eğitim dili Ukraynaca ve Rusça olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Lviv Tıp Üniversitesinde yurt dışından gelmekte olan öğrenciler için kullanılmakta olan dil ise ingilizce olarak bilinmektedir. Lviv Tıp Üniversitesi dahilinde İstanbul Üniversitesi ile beraber bir öğretmen ve öğrenci değişimi gibi anlaşma yapılmıştır. Bu alanda öğrenciler farklılıktan yararlanmaktadır.
Lviv Tıp Üniversitesinde eğitim hizmeti alabilmek için lise diplomanızın olması yeterlidir. Yüsek öğretim Geçiş Sınavına ya da Lisans Yerleştirme Sınavına sınav sıkıntısı yaşamadan sınava girmeden sadece diplomalarınızla bu üniversitelerde okuyabilirsiniz. Bu üniversitelilerde okumak istiyorsanız ne duruyorsunuz hemen EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış ekibi ile birlikte sizin için gerekli çalışmaları yapmakta ve alanında en iyi şekilde %100 üniversite kabul başvurusu ya da Ukrayna vize başvurusu yapılacak şekilde sizlerin iyi bir eğitim alması için çalışmalarını sürdürmektedir..
Yurt dışı eğitim imkanlarından yararlanmak isterseniz ve bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir yaşam sürmek isterseniz çağdaş yaşamın getirmiş olduğu bir konumda yerinizi almakta çevrenizde saygın bir kişilik olmak ya da aranan bir doktor veya bir baş hekim olmak isterseniz öncelikli olarak kaliteli bir eğitim süreci içerisinden geçmemiz gerekmektedir. Bu eğitim süresi dahilinde yapacağınız çalışmalarda iyi bir yere gelmek için size önerebileceğimiz Ukrayna’da yer alan Lviv TıpUniversitesi alanında en iyi şekilde eğitim vermeyi başararak Ukrayna’da yer alan Ünviersite eğitim kurumları arasında en başarılı ikinci üniversite olarak bilinmektedir. Lviv TıpUniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim yalnızca tıp eğitimi üzerine olduğunu belirtmemiz gerekir.

Lviv Tıp Universitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak bütün dünyanın yaygın bir şekilde bu eğitim sisteminden yana alt yapı çalışmalarını hazırlamaya çalışması gerek bu eğitim sistemini uygulamaya çalışması çabalarına kişleri itmektedir. Bu eğitim sistemi çerçevesi altında öğrenciyi bilgiyi hazır bir şekilde almakta olan pasif bir alıcı olarak görmek ve aynı zamanda öğretmeni de bilgiyi hazır bir şekilde öğrencilere vermekte olan bir verici olarak görmekten ziyade öğretmen ve öğrenci arasında geçmekte olan diyalogu çok daha güçlü bir yapıya sokacak şekilde öğrencilerin çok daha iyi bir öğrenme imkanı sunacak şekilde teknik bilgi ve donanıma sahip olmasını öncelikli olarak hedeflemektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılan çalışmalara şölye bir göz atacak olursak ;

Bologna eğitim sisteminde öğretim görevlisi olan öğretmenin yapacağı araştırma çalışmaları dahilinde öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde bir yol izlemesi durumu söz konusudur. Bu eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunmuş olduğu konulardan birinin öğrenciler tarafından seçilerek bu konu ile ilgili olarak yapılacak olan araştırma çalışmaları dahilinde iyi bir çalışma sürdürmesi sağlanmaktadır.

Bu çalışmalar ile beraber öğrencilerin kendi ekip arkdaşları ile beraber yapacakları araştımaların gerek Lviv TıpUniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyede yer alan bilgisayar laboratuvarlarında gerek ise Lviv TıpUniversitesi dahilinde yer almakta olan araştırma kütüphanelerinde konu ile ilgili olarak yapacakları araştırmanın gerek yazılı dökümümanlar halinde toplanması gerek ise öğrencilerin bu alanda yapacakları araştırmalarda görsel dökümanlar halinde bilginin toplanabilir olması ya da bunların yanı sıra öğrencilerin çeşitli kaynaklardan yapacakları araştırmalarda röpörtajlar ile beraber elde edecekleri bilgiler dahilinde bir sonraki aşama olan uygulama çalışmasına geçiş süreci sağlanacaktır. Bu süreçte öncelikle gerekiyorsa malzemelerin teminatı yapılmaktadır ve malzemelerin teminatı sağlandıktan sonra gerekli çalışmalar projelendirme ve uygulama yönünden yapılması sağlanmaktadır.

Üniversitemiz dahilinde bu çalışmaların akabinde ise elde edilen dökümanlar taslak halinde iken bir araya getirilip toparlanarak iyi bir sunum haline geitirilmesi sağlanmaktadır. Bu işlemler esnasında yapılacak çalışmalar dahilinde öğrencilerimiz en iyi şekilde sunumlarını hazırlayarak bir çok kişinin önünde yapmış oldukları bu çalışmaları sergileme imkanı bulmaktadır. Öğretim görevlisi olan öğretmenlerimiz ise bu alanda öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmaları değerlendirerek yılda iki kez kullandıkları kanaat notu ile beraber etcs adı verilmekte olan sistem dahilinde öğrencilerimizin bir üst sınafa geçmelerini sağlamaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde size iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken ;

Euro Star Yurt dışı Egitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. Alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Bu alanda bize bu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]