"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Çevre Üniversitesi

Odessa Çevre Üniversitesi, 1932 yılında kurulmuş, hayli köklü bir eğitim yuvasıdır. Çevre alanında kapsamlı bir eğitim almak istiyorsanız, kesinlikle seçmeniz gereken eğitim kurumudur diyebiliriz. Odessa Çevre Üniversitesi, çevre denetlemesi ile hidrometeolojik eğitimlerinde dört dörtlük bir eğitimle, hayata güvenle bakan çevre mühendisleri yetiştirmektedir. Eğitim kesinlikle bilimsel altyapı ile, donanımlı laboratuvarlar de sayısız deney ve çalışma yapılarak, seçkin bir akademik kadro ile eğitim vermektedir. Dünya genelinde, gerçekten seçkini yüksek standartlarda alınan eğitim, size yurtdışında birçok ülkede çalışma olanağı sunacaktır.

Odessa Çevre Üniversitesi, Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi kurumlardan biridir ve mezun gençler bu ülkelerde de çalışabilmektedir. Türk öğrenciler için de aynı durum geçerlidir. Diplomalarınız, AB ülkelerinde, Türkiye’de ve Ukrayna’da geçerlidir. Uluslararası statüde diplomanızla, donanımlı bir çevre eğitimi alarak mezun olacaksınız. Odessa Çevre Üniversitesi, öğrencilerinin bir bilim adamı olarak eğitilmesine özen göstermektedir. Deneme yanılmadan çekinmeyen, modern bilimden haberdar ve modern gelişmeleri uygulayabilen, yeniliklere açık, kendine güvenen öğrenciler yetiştirir. Akademik kadro adından söz ettiren, seçkin isimlerdir. Mezun olduktan sonra, yüksek lisans ve doktora olanaklarından da yararlanmak için kurumlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Neden olmasın? Eğitim seçenekleri asla bitmez.

Odessa Çevre Üniversitesi, altyapısı gelişmiş, öğrencilerin kendilerini geliştirebildikleri bir kampusa sahiptir. Sanat ve kültür aktivitelerinden yararlanabilir, geniş spor imkanlarını kullanabilirsiniz. Bu üniversitede hem Ukrayna’dan, hem de dünya genelinden birçok öğrenci eğitim almak için başvurmaktadır. Kozmopolit bir ortamda, yabancı öğrencileri de tanıyarak eğitim alma şansını elde edeceksiniz. Üniversitede alacağınız bilimsel temellere dayalı, modern etütlerde bezenmiş eğitiminizin yanında, kendinizi sosyal, spor ve kültürel, ayrıca sanatsal anlamda da geliştirebileceksiniz. Bir birey olarak kişiliğinizin sağlamlaşması noktasında, eğitim yanında, bu tür faaliyetlerin olması da çok önemlidir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şubelerimize gelin ve size sunulan eğitim fırsatlarını öğrenin. Size yardımcı olalım, son derece geçerli bir meslek olan çevre mühendisliği eğitiminizi bu seçkin okulda tamamlayın.

Odessa Çevre Üniversitesi, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmalığı kurumumuzla işbirliği yapan seçkin üniversitelerden biridir. Ülkemizde bulunan birçok şubemizde gelerek, bilgi alabilir ve ön kayıt için başvurunuzu yapabilirsiniz. Türk öğrenciler, diğer yabancı öğrenciler gibi bir senelik hazırlık eğitimine alınmaktadır. Bu süreç dil eğitimi içindir. Hazırlık sınıfında başarılı olan öğrencilere, devam etmeye hak kazanarak, lisans dersleri alınmaya başlanmaktadır. Kurumumuzla yapılan işbirliği ile, Türk öğrencilerimize lisans tamamlama olanağı sunulduğundan, iki senelik eğitim alan öğrencilerimiz, kalan eğitimlerini okulda tamamlayarak, ön lisans eğitiminden, lisans mezunu bir genç olarak kariyerlerine devam edebilirler. Ülkemize, meslek liseli eğitimi alan ya da ön lisans eğitimi alan gençlerimiz, Odessa Çevre Üniversitesi gibi, son derece seçkin bir yüksek eğitim kurumundan lisans mezunu olarak ayrılacaklardır. Eurostar profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan bilgi ve yardım alarak başvurularınızı zaman geçirmeden yapabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]