"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı İstanbul

Ukrayna eğitim danışmanlığı İstanbul ‘da da bu imkanlardan yararlanmayı isteyen lise mezunlarını beklemektedir. Tanıtım yeterli olsun ya da olmasın, ekonomik anlamda gerekli şartları sağlayabilecek olan öğrencilerin, bu kapsamda Ukrayna’da eğitim alma kararı vermesi, hem öğrencilerin eğitim hayatı, hem de mesleki geleceği anlamında pozitif yönde gelişme sağlayacaktır.

Şirketimiz bugüne kadar sunduğu eğitim danışmanlığı hizmetleriyle, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, adından gururla söz ettirmeyi sürdürmektedir. Siz de bu tecrübeden ve uzman bakış açısına sahip eğitim danışmanlığı şirketinden yararlanabilirsiniz. Peki bunun için ne bekliyorsunuz? Eğer zihninizde bu anlamda kendinizi hazırlamaya başladıysanız, çok güzel bir adımı atmışsınız demektir. Sıra 2. adımda ve ekonomik bazda yeterli olup olamayacağınızı görmektir.

Ekonomik anlamda Ukrayna’da eğitim alıp alamayacağınıza göz atarken, sizin için ekonomik bazda çözüm önerileri de sunmaktayız. Bu örneğin eğitim amaçlı ihtiyaç kredisi olabilir. Bu doğrultuda da çalışmalarımız devam etmektedir. Eğer ekonomik bazda uygunluk aşamasını da hallettiyseniz, gerisi çorap söküğü demektir.

Neden diye soracak olursanız, hangi şehirde ya da hangi üniversitede üniversite eğitimimizi alacağınıza bakma aşamasına geldiğinizi söylemek mümkün. Bu kapsamda da Ukrayna’daki okullarda eğitim alabilmek ve üniversite eğitiminizi tamamlamak için herhangi bir sınav ya da mülakata girmenize gerek yok. Bu anlamda kaliteli danışmanlık hizmetini, sektörel bazda değerlendirdiğinizde uygun imkanlarla sunmayı hedefleyen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bu kapsamda Ukrayna eğitim danışmanlığı İstanbul anlamında da hizmet vermeyi önemsemekte. Çünkü İstanbul’da yaşayan ve lise mezunu olan herkes, yurtdışında eğitim almayı hak ediyor demektir. Biz de bunun bilincindeyiz ve sizin bu imkandan yararlanmanızı bu nedenle istiyoruz.

Ukrayna’da hayat nasıl?

Ukrayna’da hayat, siz nasıl isterseniz öyle. Birçok tarihi, turistik, kültürel, sanatsal, sportif ve benzeri birçok etkinlik ve mekana sahip olan ülkede, ülkemizde yaşayan kişilerin çoğunlukla kullandığı, adamlar yapmış tanımlamasını söylemenize sebep olacak birçok neden bulacağınız bi ülke. Her şehri bu anlamda özel ve güzel. Ukrayna’da kiralar, ülkemiz bazında baktığımızda kur sebebiyle pahalıdır.

Genellikle kira fiyatları 400-600 dolar arasında değişmekte ve ev bulmakta kolay olmamakta. Bu kapsamda hiç dert etmeyin çünkü danışmanlık şirketimiz, sadece eğitim değil, konaklama ve burada ihtiyacınız olacak birçok konuda sizinle birlikte ve sorununuzu çözmek için çalışıyor olacak. Ukrayna eğitim danışmanlığı İstanbul‘da bunun için var. Genç cevherler, gelecek için ümit vaat eden değerler, ülkemizdeki lise veya MYO eğitimiyle başarıyla harmanlandıktan sonra, bunu yurtdışı eğitimiyle taçlandırabilirler.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın