"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Antalya

Ukrayna eğitim danışmanlığı Antalya‘ da hizmet vermeye devam eden danışmanlık firmamız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bu kapsamda Antalya’da lise eğitimini tamamlamış veya MYO bitirmiş ve iki yıllık üniversitesini dört yıllığa tamamlamak istiyorsunuz. Bu çok normal bir talep. Bu kapsamda Ukrayna başta olmak üzere, bazı yurtdışı ülkelerinde bu eğitim imkanı mümkündür. Eğer ekonomik, tarihsel, kültürel ve üniversite seviyesi bakımından değerlendirecek olursak, Ukrayna bir adım ön plana çıkmaktadır. Ukrayna’da alacağınız bir yıllık dil eğitiminin ardından, lisans eğitiminize başlayacaksınız. Ya da MYO eğitiminizi tamamladınız ve bunu lisans olarak tamamlamak istiyorsunuz. Bu kapsamda bir yıllık dil eğitiminizin ardından, 3’üncü sınıftan başlayarak lisans tamamlama eğitiminize devam ediyorsunuz.

Ukrayna eğitim danışmanlığı Antalya‘da da verilmektedir. Turistik bölgelerin başında gelen Antalya’da lise eğitimini tamamlamış kişiler yurtdışında eğitim hayatına devam etmek istiyor ancak ne yapması gerektiğini bilmiyorsa üzülmesin. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bu düşüncede olan kişilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için 20 yıldır bu sektörün içinde yer almaktadır ve bu anlamda merak ettiğiniz soruları cevaplayarak sizi aydınlatmaya hazırdır. Siz de bu kapsamda yurt dışında eğitim imkanı yakalamanın yanında, hem eğitim hem de kültür anlamında yurt dışı avantajlarından faydalanmak istemez misiniz?

Neden Ukrayna’da üniversite okumayı tercih edeyim?

Eğer siz de yurt dışında üniversite anlamında neden Ukrayna’da eğitim almayı tercih edeyim ki diye düşünenlerdenseniz, bu kapsamda firmamız Ukrayna eğitim danışmanlığı Antalya‘da bu noktada da sizi aydınlatacaktır. Ukrayna, ülkemize yakın olan ülkeler arasında yer almaktadır. Karadeniz bakımından komşumuz durumundadır. Yaptığımız ekonomik anlaşmalar kapsamında, avantajlı ülkeler arasında yer almaktadır. Bu anlamda ülkenin sosyal ve kültürel durumu da, ekonomik anlamda öğrencilerin yaşam koşullarına uygunluk anlamında da, eğitim bazında uygun fiyat avantajlarıyla Ukrayna tercih edilebilir ülkeler arasındadır. Size önerimiz hem yurt dışı eğitim avantajı, hem de uygun fiyat avantajları nedeniyle Ukrayna’da üniversite eğitimi hem imkan hem de fırsattır.

Ukrayna’da bulunan üniversiteler hangileridir?

Ukrayna’da üniversite eğitiminize devam etmeniz noktasında birçok avantaj bulunmaktadır. Bu kapsamda Ukrayna’da da birçok önemli üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerden bazılarına göz atacak olursak, Hukuk Kırım Enstitüsü, Kırım Mühendislik ve Pedagoji Üniversitesi, Ekonomi ve Odessa Ulusal Hukuk Akademisi, Kırım Enstitüsü Ekonomi ve Ticaret Hukuku, Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi, Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi ve Odessa Çevre Üniversitesi, Ukrayna üniversitelerinden yalnızca birkaçı olarak göze çarpmaktadır. Bu üniversiteler de Ukrayna’da tanınmış ve saygı duyulacak üniversiteler arasında yer almaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın