"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi

OOdessa Nezhdanova Müzik Akademisi , sanat eğitimi alabileceğiniz en köklü eğitim kurumlarından biridir. Gönlünde sanat eğitimi almak isteyen gençlerin girmeyi hayal ettikleri üniversitelerden biridir. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi, 1913 yılında kurulmuştur. Ülkenin ve coğrafyanın en eski konservatuarlarından biridir. Bir müzik enstitüsüdür ve müzik alanında yüksek eğitim sunulmaktadır. Çok önemli bir özellik olarak, Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi Avrupa Birliği kapsamında, Avrupa Müzik Akademileri ve Konservatuarları Birliği’nin resmi üyelerinden biridir. Bir Avrupa Birliği konservatuarı olarak kabul edildiğinden, mezun gençler Europass, AB ülkelerinde kabul edilen diplomalarını almaktadırlar. Bunun anlamı çok büyüktür. Müzik akademisinden mezun bir gen, dünyanın birçok ülkesinde, ama özellikle Avrupa Ülkelerinde, müzik alanında kariyer yapabilir. Müzik alanında en seçkin kurumlar AB ülkelerinde bulunmaktadır. Önemli müzik kurumları, operalar, enstitüler ve müzik topluluklarında kariyer yapmak için bu özellikleri taşıyan bir diploma son derece önemlidir.

Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi bünyesinde, profesyonel anlamda, müzik eğitimi, müzikal eğitimi, sanat disiplini alanında eğitimler verilmektedir. Kültür ve sanat dersleri ile Güney Ukrayna’nın en önemli müzik eğitim kurumudur. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi, sadece Ukraynalı öğrencinin değil, yurtdışından birçok öğrencinin da hayallerini süsleyen bir eğitim kurumudur. Bugüne kadar yabancı birçok öğrenci de mezun olmuştur. Bunların birçoğu alanlarında önemli isimlerdir. Çin, Polonya, Rusya, Almanya ve diğer Avrupa Ülkeleri’nden ve Asya Ülkeleri’nden birçok genç müzisyen adayı eğitimlerini almak için üniversiteye başvurularını yapmaktadır. Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi, akademik anlamda son derece donanımlı eğitmenlere sahiptir. Üniversitenin bu kadar seçkin bir eğitim vermesinin önemli nedenlerinden biri de bu özelliğidir. Alanında, dünya genelinde çok seçkin isimler okulda dersler vermektedir.

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi, Türk öğrencileri de kabul etmektedir. Müzik alanında çeşitli seviyelerde bir başlangıç eğitimi almış olabilirsiniz. Bu eğitiminize lisans tamamlama imkanlarından yararlanarak, dünyanın en seçkin üniversitelerinden birinde devam etme şansını yakalayabilirsiniz. Bu şansı, Eurostar Yurtdışı Eğitim Kurumları olarak, sizlere biz sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek, son derece seçkin bir müzik eğitimi almak için adım atabilirsiniz. Müzik enstrümanları eğitimleri, opera eğitimi, orkestra eğitimleri gibi son derece geniş eğitim alanlarında seçkin bir öğretim sizi bekliyor. Okuldan donanımlı bir müzik adamı olarak mezun olacaksınız.

Size sunulan bu cazip fırsatları değerlendirmek için bizimle iletişime geçin. Kayıt tarihleri, eğitim özellikler, harçlar, konaklama, kampus özellikleri, harcamalar, akademik kadro gibi birçok soruyu bize yöneltebilirsiniz. Size ker konuda yardımcı ve destek olacağız. Odessa gibi çok özel bir şehirde öğrencilik yıllarınızı geçireceksiniz. Güzel bir kentte, yeşillikler içinde, isterseniz deniz kenarında bir genç olarak zaman geçirebilirsiniz. Şehirde yaşanan sanat etkinliklerine katılabilirsiniz. Eğitiminizin sırasında da birçok etkinlikte performans gösterme imkanı sizlere sunulacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]