"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi

Ukrayna’da eğitim vermekte olan üniversitelerdende biri olan Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak aranan şey lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir eğitim almak için tercih edeceğiniz bölüm dahilinde iyi bir çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Odessa Ulusal Teknik Üniversitesinde verilmekte olan eğitim sistemi bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde verilmekte olan eğitim bütün dünyanın kullanmaya çalıştığı bir eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra yapılmakta olan çalışmalar dahilinde ileri düzeyde bir yabancı dile sahip olacaksınız.

Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça ya da İngilizce dillarinden bir tanesine ileri derecede hakim değilseniz öncelikle bir yıl sürecek olan hazırlık sınıfı eğitiminden geçirileceksiniz. Bu hazırlık eğitimi süresi boyunca alacağınız eğitim ile beraber yapacağınız çalışmalarda daima bologna eğitim sistemine yer verilecektir. Bologna eğitim sistemi dahilinde daima kaliteli bir eğitim süreci sizi beklemektedir.

Bu eğitim sürecinde yapacağınız çalışmalar daima araştırmaya ve uygulamaya yönelik bir şekilde olacaktır. Çalışmalarınız esnasında kaliteli bilgiler edinmek için öğretmeninizin gözetimi altında gerek Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinden yararlanabileceksiniz gerek ise Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üstün bilgisayar laboratuvarlarından yararlanma imkanına sahip olabileceksiniz.

Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim görmek isterseniz yapmanız gereken tek şey Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan, alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız sizlere bu alanda yardımcı olacaktır. Yapılacak sözleşmeler dahilinde gerek sizin haklarınız gerek ise kurum haklarımız koruma altına alınacaktır. Bu işlemler esnasında yapılacak çalışma dahilinde Ukrayna’nın en iyi şekilde eğitim vermekte olan teknik üniversitelerinden biri olan Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde sizde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Ulusal Teknik Üniversitesinde yer alan bilim araştırma ve geliştirme çalışmaları için şirketlerle işbirliğine açık pozisyonda olduğundan dolayı yapılan bu anlaşmalar dahilinde üniversite ve şirketler karşılıklı olarak gelişim sürecinde bulunmaktadır ve bu süreçte hem öğrenciler, hem işletmeler hemde Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi yararlanmaktadır.. Yüksek potansiyelli öğretim görevlileri ile sanayi ve uzay alanında bilimsel çalışmalar da yürütmektedir. Öğretim kadrosunda Nobel ödülü almış profesörler bulunan Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi bu alandan bakıldığında üniversite kendisini dünyada kabul ettirmiş olan kurumlar arasında yerini almaktadır.

Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi Ukrayna ülkesinin bilim ve teknik alanında gelişmesine destek vermektedir. Modern eğitim sistemi ile yenilikçi çalışmaları ile ülkede her geçen gün popülaritesi artmaktadır. Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi kütüphane, laboratuar ve spor tesisleri ile tam donanımlı bir üniversitedir.

Sizde dilerseniz yurt dışında eğitim imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okula ait bir diplomaya sahip olmaktan geçmektedir. Bu alanda bir diplomaya sahipseniz yukarıda yazmış olduğumuz maddeler de sizin için uygun ise üniversite sınavı stresine girmenize gerek yok aynı zamanda üniversite sınavına da girmenize gerek yok tek yapmanız gereken doğrudan 0212 244 66 00 telefon numarasını arayarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibinden gerekli bilgileri almak ve bir an önce ofisimize gelerek gerekli çalışmaların başlatılmasını sağlamak olacaktır.

Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde eğitim almak istermisiniz. Üstelik Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde eğitim almak için üniversite sınavına hazırlanmanıza gerek yok bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yok. Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız yeterlidir. Bunun yanı sıra lise diplomasına sahipseniz doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak olan ekip arkadaşlarımız bu alanda tam başarıya sahip olmakla beraber kendilerini bu alanda kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımızın yapmış oldukları çalışmalar doğrultusunda Odessa Ulusal Teknik Üniversitesinde dilediğiniz bölümde eğitim görme imkanına sahip olabileceksiniz. Dolayısı ile yapılacak olan çalışmalar doğrultusunda aynı zamanda Ukrayna’da eğitim görmeniz için gerekli vize işlemlerini de Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız sizin adınıza en kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Sizin haklarınızı korumak adına aramızda yapacağımız sözleşmeler dahilinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetler ile beraber geleceğiniz için kaliteli bir üniversite tercihi yapmış olacaksınız ve bunun yanı sıra iyi bir eğitim alarak çalışma hayatınızda da iyi bir konuma sahip olmanızı sağlayacak bilgi birikime Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde alacağınız eğitim ile beraber ulaşabileceksiniz.

Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile beraber yapacağınız çalışmalarda bilgiyi araştırarak ulaşma yöntemlerinden yararlanacaksınız. Bu eğitim sistemi dahilinde öğrenciyi sadece pasif bir alıcı konumunda görmekten ya da öğretmeni sadece bir verici konumunda görmekten ziyade öğrenci ve öğretmen arasındaki diyalogu çok daha güçlü bir hale getirilmesini sağlayacak şekilde ayarlanmasında büyük önem arz etmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalara şöyle bir bakacak olursak görüyoruz ki;

Öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturması ile beraber yapacakları çalışmalarda gerek Odessa Ulusal Teknik Üniversitesi bünyesinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise Odessa Ulusal Teknik Üniversitesinde bulunan teknolojik donanım bakımından kullanışlı bilgisayar laboratuvarlarında öğrenci arkadaşlarımız gerekli araştırmaları yapabilmektedir. Bu alanda öğrenci arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürürken konuya hakimiyetlerinin güçlü bir şekilde sağlandığını gözlemlememiz mümkün olacaktır.

Ulusal Odessa Teknik Üniversitesi Fakültesi ve Bölümlere şöyle bir bakacak olursak;

  • İşletme, Ekonomi ve Bilgi Teknolojileri Enstitüsü
  • Elektromekanik ve Enerji Enstitüsü
  • Enerji ve Bilgisayar Entegre Yönetim Sistemleri Enstitüsü
  • Bilgisayar Sistemleri Enstitüsü
  • Makine Mühendisliği Enstitüsü
  • Radyo ve Telekomünikasyon Enstitüsü
  • Kimyasal Teknoloji Fakültesi
  • Edebiyat Fakültesi
  • Otomobil Enstitüsü
  • Alman Eğitim Araştırma Enstitüsü

Yukarıda yazmış olduğumuz bölümlerden birinde eğitim görmek isterseniz üniversite sınavı stresini yaşamdan hatta üniversite sınavına girme gereği duymadan doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi ekibimiz ile iletişime geçerek konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile ilgili olarak da bilgi alabileceğiniz ekibimiz sizede en iyi şekilde hızlı ve gerçekci sonuçlar üreterek çözüme ulaşmanızı sağlamaktadır.

Bologna eğitim sistemi dahilinde alacağınız eğitimler ile Avrupa’da uygulanmakta olan eğitim müfredatından yararlanacağınız üniversitemiz dahilinde kalitli bir eğitim aldıktan sonra ülkemize geri döndüğünüzde yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dolayısı ile elde edeceğiniz diplomalarınız ülkemiz sınırları içerisinde geçerliliklerini korumakta olacak ve siz ülkemiz sınırları içerisinde dilerseniz kendi iş yerinizi açabilirsiniz ya da dilerseniz bir başka iş veren ile beraber çalışabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu