"Enter"a basıp içeriğe geçin

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Pedagoji eğitimi almak istiyor, lisans tamamlama ile var olan diplomanızı, dört senelik lisans diploması ile tamamlamak istiyorsanız, Odessa Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ni değerlendirebilirsiniz. Ukrayna’nın parmakla gösterilen yüksek eğitim kurumlarından biri olan üniversite, 1805 yılında kurulmuştur. Gerçekten, ülkenin ve coğrafyanın en eski yüksek eğitim kurumlarından biridir. Odessa Ukrayna Pedagoji Üniversitesi, seçkin eğitim özellikleri ile alanında Güney Ukrayna’nın en iyi eğitim kurumudur. Yılların eğitim anlayışı, oturmuş yapısı ayrıca, modern eğitimlere verdiği önemle her zaman bir numara olmayı başaran, öğrencilerinde seçkin eğitim veren kurumdur.

Odessa Ukrayna Pedagoji Üniversitesi, Avrupa Üniversiteler Birliği üyesidir. Mezunlar AB ülkelerinde geçerli olan, Europass olarak adlandırılan mavi diploma alır. Mezunlar tüm AB ülkelerinde resmi olarak lisans mezunu kabul edilirler. Diplomaları ila alanlarında çalışma olanaklarını bulabilirler. Ülkemizde de diplomalar kabul edilmektedir. Ukrayna, devlet statüsünde Odessa Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ni birden fazla defa ödüllendirmiş bulunmaktadır. Ülkenin yüz akı eğitim kurumlarından biridir. Belirtmek gerekir ki, bu üniversiteden mezun olan ve gerçekten pedagoji alanında tanınmış birçok isim vardır. Zaten, bu seçkin kurumun diplomasını almak kariyer açısından artı bir avantaj olmaktadır. Bilimsel eğitim, psikoloji eğitimi, öğrencilerin yetiştirilmesi ve mesleki eğitimler, mesleki donanım için çok farklı dersler, seçkin bir akademik kadro ile verilmektedir. Okulda, yurtdışından gelen öğrenciler, bir sene hazırlık fakültesinde eğitim almaktadır. Bu senenin sonunda, derslerini tamamlayan öğrenciler eğitimlerine devam etmektedir.

Odessa Ukrayna Pedagoji Üniversitesi, yılların eğitim deneyimi ile artık gerçekten oturmuş bir kampusa sahiptir. Eğitim binaları 8 adettir. 2 adet, son derece kapsamlı spor salonu bulunmaktadır. Kütüphane, internet donanımlı elektronik kütüphane, özel yayım merkezi, her dal için kapsamlı laboratuvarlar, yurtları, kafe ve yemekhane, spor kampı ve çeşitli öğrenci kulüpleri için uygun yerler bulunmaktadır. Bu üniversitede kendinizi bir birey olarak geliştirebilir ve ifade edebilirsiniz. Odessa Ukrayna Pedagoji Üniversitesi, öğrencilerin sınırlarını aşmalarını, eğitim alanında bir dünya vatandaşı olarak, gerçek bir eğitmen eğitimi almalarını sağlamaktadır. Sadece bir dersin eğitimi değil, öğretmen olmanın, insan yetiştirmenin incelikleri öğretilir. Türk genci olarak, bu seçkin üniversitede pedagoji eğitimi alabilirsiniz. Sınavsız kabul, kayıt tarihleri, harçlar, üniversitenin özellikleri gibi birçok konuda bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, amacımız, sizlerin bu seçkin eğitim kurumu gibi sizi dünyaya açacak yurtdışı eğitim kurumlarında eğitim almanızı sağlamaktır. Profesyonel öğrenci danışmanlarımız bu amaçla hizmet sunmaktalar. Lisans tamamlama yapmak isteyen gençlerimiz de bu seçkin üniversitede eğitimlerini tamamlayabilirler. Dünyanın parmakla gösterilen pedagoji üniversitelerinden birinde, sadece iki sene eğitiminizden sonra okuyarak, hayallerinizin ötesinde bir kariyere merhaba diyebilirsiniz. Yapmanız gereken, kurumlarımızda danışmak. Bilgi alın, kaydınızı yaptırın ve lisans tamamlama ile iki sene daha eğitim alın. Çok seçkin kurumlarda, birçok ülkede kariyer yapabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]