"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Tıp Üniversitesi

Ukrayna’nın en büyük tıp üniversitesi olan Odessa Tıp Üniversitesinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak aranmakta olan bir takım şartlar bulunmaktadır. Öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Lise ya da lise dengi bir okuldan elde edeceğinzi bu diplomalar ile beraber Odessa Tıp Üniversitesi bünyesinde bir tıp eğitimi almanız mümkün olacaktır.

Odessa Tıp Üniversitesinde tıp eğitimi almak için üniversite sınavı için stres yaşamanıza gerek yok, üstelik bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yok tek yapmanız gereken Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan fakülteler içerisinde size uygun olan bölümü tercih etmekten geçiyor. Bunun yanı sıra yapacağınız çalışmalar dahilinde en iyi şekilde tıp eğitimi alabileceksiniz.

Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi bütün dünyada yaygın bir şekilde uygulanmaya çalışılmakta olan bir eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde öğretmen ve öğrenci arasındaki bağlar çok daha güçlü bir hale getirilmektedir. Bu eğitim sisteminde öğrencilerin yapacakları çalışmalarda öğrenciler en iyi şekilde eğitilmektedir.

Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde eğitim dili olarak Rusça ya da İngilizce tercih edilmektedir. Bu iki dilden en az bir tanesi için ileri düzeyde aksana sahip bir şekilde bilgiye sahip değilseniz yapmanız gereken şey bir yıllık hazırlık sınıfı eğitimi ile beraber bu iki dilden biri için ileri düzeyde bilgi sahibi olacaksınız ve bunun yanı sıra Rusça ve Fransızca bilginizde verilmekte olan dersler ile beraber gelişmekte olacaktır.

Yurt dışında verilemekte olan bu eğitim süreci dahilinde en iyi şekilde verimi almak için çalışmalarınızı en iyi şekilde yapılandırabilirsiniz.

Odessa Tıp Üniversitesi dünya üniversiteler sıralamasında 2007 yılında yapılan bir seçim ile beraber yüz yedinci sırayı almış bulunuyor. Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde 57 farklı ülkeden 1500 yabancı öğrencinin eğitim gördüğü biliyoruz. Bunun yanı sıra Odessa Tıp Üniversitesinde toplamda 4500’ün üzerinde öğrenci bulunmaktadır. Eğitim esnasında öğrenciler günümüzde geçerli olan tüm modern tıp teknolojilerini kullanmaktadırlar.

27.000 metre karelik nit alan üzerine kurulu olan Odessa Tıp Üniversitesi , 18 blok, 48 klinik, 6 yurt, bir milyon kitaplı kütüphane, basım yayın kompleksi, bilgisayar merkezi, spor salonu ve Karadeniz kıyısında yer alan modern bir dinlenme tesisinden oluşmaktadır. Üniversitenin eğitim dili Rusça ve İngilizcedir.

Sizlerde böylesine kaliteli bir eğitim kurumunda iyi bir eğitim almak isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini aramanız gerekiyor. Euro star yurt dışı eğitim merkezinde yer alan ve bu alanda yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız ile beraber gerek yurt dışı eğitim konusunda Odessa Tıp Üniversitesi kayıt başvurularında elde etmiş olduğumuz tam başarı oranı ile, gerek ise Ukrayna’da eğitim konusunda yapmış olduğumuz vize başvurularındaki tam başarı oranında kendini kanıtlamış bir ekibe sahibiz.

Bizler bu alanda sizlerin geleceği için en uygun imkanları sunmaktayız. Sizde lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olduysanız ya da lise ya da lise dengi bir okula ait diplomaya sahipseniz doğrudan 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Bu alanda ekip arkadaşlarımız size en uygun şekilde gerekli bilgilendirmeyi yapacak ve karşılıklı olarak yapılacak olan sözleşme dahilinde en iyi şekilde ve en kısa sürede üniversite kayıt işlemleriniz ve yurt dışı eğitimi için vize işlemleriniz sonuçlandırılacak ve sizde bu alandaki çalışmalarınızı sürdürmeniz sağlanacak, başarılı bir üniversite eğitimi sizi bekliyor olacaktır.

Kaliteli bir gelecek için öncelikle kaliteli bir eğitim almanız lazım. Belirli bir alana zamanında yönelmiş olan insanlar ve bu alanda uzmanlaşmış olan insanlar çalışmalarını sürdürerek iyi bir şekilde yaşantısını sürdürmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde en iyi şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olan Ukrayna’nın Odessa kentinde yer alan ve aynı zamanda Ukrayna’nın en büyük Tıp Üniversitesi olarak bilinmekte olan Odessa Tıp Üniversitesi bu alanda yapmış olduğu çalışmalarından dolayı en iyi şekilde eğitim öğretim vermektedir. 27.000 metre karelik bir alan üzerinde kurulmuş olan Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan yurt dışında 57 ülkeden gelmiş bulunan 1500 kişilik öğrenci kapasitesi ve bunun yanı sıra toplamda 4500 kişilik öğrenci kontenjanı ile beraber her yıl eğitim seviyesinde kaliteli bir çalışma sürdürmekte olan Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak sizin elinizde olacaktır.

İyi bir tıp eğitimi alarak geleceğe yönelik planlar yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Bunun için alanında uzman eğitim görevlilerinin yer aldığı kaliteli bir kadroya sahip olan Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde sizin geleceğiniz için iyi bir çalışma yapılmıştır. Odessa Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim Rusça ve İngilizce olarak olduğundan dolayı bu iki dilden en az bir tanesine ileri derecede hakim değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine tabii tutuluyorsunuz ve bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde yapmak için bu bilr yıllık süreçte yabancı dilinizi en iyi şekilde geliştirme imkanına sahip olacaksınız.

Yabancı dilinizi en iyi şekilde geliştirmeye bakacağınız bu süreç sizin için çok önemli bir dönem olacaktır. Gerek üniversite hayatınız boyunca alacağınız eğitimde kullanacağınız yabancı dil bakımından gerek ise üniversite yaşantınızdan diploma ile ayrılarak çalışma hayatına geçeceğiniz süreç dahilinde en iyi şekilde çalışmalarınızı sürdürmenizde bir yabancı dile sahip olmak sizin daima faydanıza olacaktır.

Eğitim verilmekte olan Odessa kentini tanıyacak olursak ; Odessa Ukrayna’nın Güney kıyılarında yer almakta olan bir liman kenti ve aynı zamanda bir sanayi şehri ve iş merkezi olarak bilinmektedir. Başkent Kiev ve Kharkiv şehirlerinden sonra gelmekte olan en büyük üçüncü kent olarak bilinmekte olan Odessa’da önemli bir şekilde endüstri, kültür merkezi, bilimsel araştırma merkezi ve tatil cenneti olarak biliniyor.

Yurt dışı eğitim imkanlarından faydalanmak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor ve bir lise diplomasına sahip olmanız gerekiyor. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber Ukrayna’nın en büyük üçüncü kenti olan Odessa liman şehrinde eğitim alabilirsiniz.

Sizde yurt dışı eğitim imkanlarından yararlanmak isterseniz bu alanda yapmış olduğu çalışmalarda kendini kanıtlamış olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek işlemlerinize en kısa sürede gerçekci çözüm yolları üretebiliriz. Bu alanda yılların vermiş olduğu tecrübeye ve özverili bir şekilde yapmış olduğumuz çalışmalarımıza güvenerek sizinde Ukrayna’nın en büyük Tıp Üniversitesinde sizin tercih ettiğiniz bölümde eğitim göremenizi sağlayabiliriz.

Üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ya da üniversite sınavına girmenize de gerek yok. Tek yapmanız gereken lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olacak şekilde bir diplomaya sahip olmak, aids olmadığınızı gösteren bir sağlık raporunun heyet raporunun alınmış olması ve alınan bu raporunda noter huzurunda onaylanmış olması ve kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir. Eurostar yurt dışı eğitim merkezi ofislerini ziyaret etmeden önce dilerseniz 0212 244 66 00 ya da 0507 335 12 48 numaralı telefonlardan iletişime geçerek veya doğrudan İstiklal Caddesi No:49 (Mavi Han) Kat: 5 Taksim / İSTANBUL / TÜRKİYE açık adresini ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

#odessatıpüniversitesi #ukraynadatıpfakültesi #ukraynadatıp #ukraynadatıpeğitimi #ukraynatıp #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]