"Enter"a basıp içeriğe geçin

Donetsk Hukuk ve Ekonomi Üniversitesi

Ukrayna’nın Artemisk, Donetsk Kenti’nde bulunan, Donetsk Hukuk ve Ekonomi Üniversitesi, bu alanlarda eğitim almak isteyenlerin tercihlerinde ilk sıralarda gelen yüksek eğitim kurumlarından biridir. Bu üniversite, sadece kentin ve bölgenin değil, aynı zamanda ülkenin en önemli hukuk ve ekonomi üniversiteleri arasındadır. Genel anlamda, üniversite bünyesinde, ekonomi, çalışma ekonomisi, bankacılık ve finans, iktisat, işletme, hukuk gibi alanlarda eğitim verilmektedir. Bu bilim dallarında birçok fakültesi, ana ve ara dalları ile kurum eğitim vermektedir. Donetsk Hukuk Ve Ekonomi Üniversitesi, alanında lider eğitim kurumlarından biridir. Sadece Ukrayna’da değil, Avrupa genelinde de kabul gören bir kurumdur. Öğrenciler mezun olduklarında önemli pozisyonlara gelebilmektedir. Yıllar içinde, Ukrayna içinde bunun örnekleri çok görülmüştür. Avrupa genelinde de son derece önemli kariyerlerde olan okul mezunları bulunmaktadır.

Donetsk Hukuk ve Ekonomi Üniversitesi, öğrencilerine kalıcı, mesleğin temellerini gösteren, kalıcı bilgilerle donatılmış bir eğitim sunmaktadır. Tüm öğrencilerin aktif şekilde derslere katılmalarına çok önem verilmektedir. Derslerin çok önemli kısmı devam mecburiyeti olan şekilde düzenlenmiştir. Amfi sistemi ile öğrencilerin dikkatinin dağılmaması için özel şekilde düzenlenmiştir. Öğrencilerin soru cevap, etkin şekilde derslere katılmaları mesleki eğitimlerinin pekişmesini sağlamaktadır. Donetsk Hukuk ve Ekonomi üniversitesi, Ukrayna’dan yoğun başvurularla öğrenci kabul etmektedir. Ayrıca, yurtdışından birçok ülkeden de öğrenci kabulü söz konusudur. Yabancı öğrenciler için hazırlık fakültesinde dil eğitimi verilmektedir. Bundan sonra, başarılı olan öğrenciler lisans senelerine başlamaktadır. Lisans üstü, master, doktora gibi eğitimler okulda verilmektedir.

Donetsk Hukuk ve Ekonomi Üniversitesi, 300 civarında, işinin ehli, tanınmış akademik personeli ile eğitim vermektedir. Eğitim kadrosu, alanlarında tanınmış olan, otoriteler tarafından tanınan, önemli kaynakları ile mesleki anlamda takip edilen isimlerden oluşmaktadır. Okulun kütüphanesi, öğrencilerin kapsamlı şekilde eğitim alması ve çalışabilmesi için son derece yeterlidir. Kütüphane bünyesinde kaynak bulmakta zorlanmayacaksınız. Kampus genelinde, derslikler, eğitim binaları, dinlenme alanları, yemekhane, spor alanları ve merkezleri, çalışma odaları ve bilgisayar ile internet odaları, sağlık merkezi, gezi alanları gibi birçok alan bulunmaktadır. Kampus alanında öğrencilerin yurtlarda da rahat ettiklerini belirtmek yanlış olmaz.

Türk öğrenciler, Donetsk Hukuk ve Ekonomi Üniversitesi tarafından kabul edilmektedir. Üniversite ve kurumumuzla yapılan işbirliği ile öğrencilerimize lisans tamamlama imkanı da sunulmaktadır ve bu konuda yardımcı olmaktayız. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmalığı olarak, profesyonel kadromuzla, her konuda güncel bilgi alabilir, başvurularınızı en doğru ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Size her konuda ve her aşamada destek olduğumuzu göreceksiniz. İşlemlerinizi bizimle eksiksiz şekilde tamamlayabilirsiniz. Kendinize seçkin bir üniversitede, parlak bir eğitim istiyorsanız, bu üniversitenin tam da size uygun olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle, ön lisans eğitimi almış öğrencilerimiz için üniversite, son derece cazip bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Bu nedenle, bilgi almayı ihmal etmeyiniz. Bize ulaşınız.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]