"Enter"a basıp içeriğe geçin

Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim almak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek kalmadan hatta bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenizede gerek yoktur. Doğrudan aşağıda yazdığımız bölümler doğrultusunda size uygun olan bölümü 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile beraber Eurostar yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımıza bildirirseniz konu ile ilgili gerekli çalışmaların yapılması sağlanacaktır.

Bir iş veren gözünden bakacak olursak, iş verenler işe alacağı personelinin daima en iyi şekilde bilgi birikimine ve iyi bir çalışma temposuna hazır olmasını beklemektedir. Bir iş veren kendi personelinden ne kadar verim alırsa işlerini bu doğrultuda geliştirecektir. Dolayısı ile Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir eğitimden geçmiş olan sizler İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dillerinden birini tercih ederek alacağınız eğitimlerde kaliteli bir şekilde yabancı dile sahip olmuş olacaksınız ve bunun yanı sıra Harkov Ekonomi Üniversitesi öğretim kadrosu 722 personelden oluşmaktadır. Bunlar 53 Bilim Doktoru, Profesör ve Akademisyen, 363 Bilim Adayı ve Doçent Doktordur. Sizler bu eğitim kadrosu ile eğitim almış alanında verilmekte olan teknik bilgiye sahip kişiler olacaksınız. Bu doğrultuda iyi bir çalışma sizleri bekliyor olacaktır.

Harkov Ekonomi Üniversitesinde yer alan bölümlere bir bakalım;

 • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
 • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
 • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
 • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
 • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
 • Finans Bölümü
 • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
 • Yönetim ve idarecilik Bölümü
 • Bilgisayar bilimi Bölümü
 • Basım ve Yayıncılık Bölümü
 • Turizm Bölümü
 • Turizm Yönetimi Bölümü

Sizde bu bölümlerden birinde eğitim görebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda elde etmiş olduğunuz diploma ile beraber kayıt işlemleriniz Euro star yurt dışı eğtim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim almak için öncelikli olarak Ukrayna vizesine ihtiyacımız olacaktır. Sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşundan alacağınız aids değildir raporunun tercümesinin sağlanması ile beraber noter huzurunda ve kaymakamlık tarafından onaylanması durumunda Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde gerekli işlemler gerçekleştirilecektir. Çalışmalarınızı en uygun bir şekilde sağlayabileceğiniz Euro star yurt dışı eğitim merkezi dahilinde en iyi şekilde eğitim almanız için gerekli çalışmalar yapılacaktır. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sisteminden yararlanabilecek ve Avrupa’da uygulanmakta olan müfredat ile beraber bire bir eğitim göreceksiniz.

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde mezun olduğunuzda elde edeceğiniz diploma ülkemizde geçerli sistem olan yüksek öğretim kurumu yani yök ile olan denklik sistemi ile beraber kaliteli bir yurdumuz sınırları içersinde dilerseniz bir iş yeri açabilirisiniz ya da dilerseniz bitirmiş olduğunuz bölüm ile ilgili olarak bir başka iş veren ile anlaşarak çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde eğitim alarak çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir hayata sahip olabilir, yapacağınız işler ile saygınlık kazanabilir ve çevrenizde aranan bir kişilik olabilirsiniz. Bologna eğitim sistemi ile almış olduğunuz eğitimler dahilinde iyi bir çalışma hayatına sahip olabilir ve bu alanda gerekli alt yapıları Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde alanında uzman eğitmenler tarafından alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]