"Enter"a basıp içeriğe geçin

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim almak istermisiniz? Üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yok. Bu alanda yapacağınız çalışmalar doğrultusunda doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca dillerinden biri ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahipseniz doğrudan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde tercih ettiğiniz bölümün lisans sınıfına yerleştiriliyorsunuz. Bunun akabinde ise bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir eğitim alma imkanına sahip olacaksınız.

Dolayısı ile bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak yeterli bir bilgiye sahip değilseniz bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sizi bekliyor olacaktır. Yurt dışından gelmekte olan öğrencilere genel olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Tercihleriniz doğrultusunda alacağınız eğitimler ile beraber kaliteli bir lisans eğitimi sürecinde mezun olabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemine bakacak olursak bütün dünyanın kabul gördüğü kaliteli bir sistem olan Bologna eğitim sistemi dahilinde çalışmalarınızı sürdürmektesiniz. Bu eğitim sisteminde öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmesinden ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmesinden ziyade öğretmenler ve öğrenciler arasındaki diyalogları çok daha güçlü bir hale getirecek olan bir sistem olarak benimsenmiştir.

Bologna eğitim sistemi dahilinde öğretmenlerin öğrencilere sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını tercih ederek bu konuda çalışmalar yürütmesini sağlamaktadır. Öğrenciler yapacakları araştırmaları gerek Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilidne yer alan araştırma küphanelerinde yapabileceği gibi isterseleer Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bulunan teknolojik donanım bakımından oldukça üstün bir seviyeye sahip olan bilgisayar laboratuvarlarında yapma imkanına sahip olabilirler.

Sizde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bologna eğitimi ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bunun akabinde ise üniversite kayıt başvurusundan en fazla iki ay önce bir sağlık raporuna ihtiyacınız var. Alacağınız bu sağlık raporu ile beraber kayıt işlemleri için Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

izin için gerekli olan sağlık raporunda öncelikli olarak bir sağlık bakanlığına bağlı olan bir sağlık kuruluşundan aids olmadığınıza dahir heyet onayında rapora ihtiyacınız olacaktır. Alacağınız bu rapor ile beraber doğrudan tercüme işlemlerini yaparak noter huzurunda raporunuzun onaylantılması gerekiyor. Raporunuzu onaylattıktan sonra yapacağınız işlem ise kaymakamlık tarafından onay almasını sağlamak olacaktır.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesini biliyoruz ki sosyal aktivite konusunda zengin bir içeriğe sahiptir. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iş eğitim programları üniversiteler arası proje hazırlamak gibi m bir takıfonksiyonları da yerine getirmekte olan alanında lider vasıflara sahip eğitim görevlilerinden oluşmakta olan Ukrayna’nın Güney batı kesiminde yer alan kaliteli bir eğitim kurumu olarak biliyoruz. Tüm bunların yanı sıra Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi Avrupa üniversiteler birliğinin en asil üyelerinden biridir hatta Avrasya üniversiteler birliğinin de üyesi olmuştur.

Sizde Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi ile beraber iyi bir lisans eğitimi alarak geleceğiniz için iyi bir yatırım yapmış olacaksınız. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesinde elde edeceğiniz diplomaların ülkemiz sınırları içerisinde geçerli olduğunu belirtmemizde fayda var. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde Avrupada uygulanmakta olan eğitim müfredatı uygulanıyor. Yüksek öğretim kurumu ile olan denklik sistemi dahilinde elde edeceğiniz diplomalar ülkemizde geçerlidir.
Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim almak için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yapacağınız çalışmalar doğrultusunda iyi bir lisans eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz. Kalitlir eğitim ile beraber çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir dünyada yaşama imkanına sahip olabileceksiniz. Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde kalitlei bir eğitim almak isterseniz ünviersite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok bunun yanı sıra üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışamlar dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Humaniter Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca eğitim verilmektedir. Odessa Humaniter Üniversitesi dahilinde bu dillerden birini iyi bir şekilde biliyorsanız doğrudan tercih ettiğiniz lisans eğitimi dahilinde iyi bir eğitim imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde başarılı bir şekilde eğitim görebilirsiniz.

Bu alanda yazmış olduğumuz dillerden en az biri ile ilgili olarak iyi bir bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak kaliteli bir eğitim süreci ile beraber tercih etmiş olduğunuz dil ile ilgili olarak detaylı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Humaniter Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber kaliteli bir şekilde eğitim imkanına sahip olacaksınız. Odessa Humaniter Üniversitesi dahilinde yer alan bölümlere bir bakalım ;

 1. Ekonomi Bölümü
 2. İşletme Bölümü
 3. Matematik Bölümü
 4. Mekanik Enstitüsü Bölümü
 5. Uluslar arası Ekonomik İlişkiler Bölümü
 6. Mikrobiyoloji Bölümü
 7. Biyoloji Bölümü
 8. Kimya Bölümü
 9. Hukuk Bölümü
 10. Gazetecilik Bölümü
 11. Sosyal Hizmetler Bölümü
 12. Sosyal Bilimler Bölümü
 13. Siyasi Bilimler Bölümü
 14. Coğrafya Bölümü
 15. Felsefe Bölümü
 16. Alman Filolojisi Bölümü
 17. Doğal ve Beşeri bilimler Bölümü

Bu yazmış olduğumuz bölümler dahilinde alacağınız kaliteli bir eğitim ile beraber çalışmalarınızı sürdüreceksiniz ve bunun akabinde ise yapacağınız çalışmalar ile beraber elde edeceğinzi diplomalar ile beraber ülkemizde yer alan yüksek öğretim kurumu yani yök ile olan denklik sistemi dahilinde çalışmalarınızı iyi bir şekilde sağlama imkanına sahip olabileceksiniz. Bu bölümlerde alacağınız eğitimler neticesinde başarılı bir şekilde çalışma imkanına sahip olabileceksiniz.

Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir şekilde çalışmalarınızı sonuçlandırma imkanına sahip olabileceksiniz. Dolayısı ile yapılacak olan çalışmalar dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim görebileceksiniz. Elde edeceğiniz diplomanız ile beraber dilerseniz kendi iş yerinizi açma hakkına sahip olabileceğinzi gibi dilerseniz bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi uluslar arası alanda ise İspanya, Almanya, Polonya, Bulgaristan üniversiteleri ile anlaşma sağlamış durumdadır. Türkiye’de Bulunan Mimar Sinan Üniversitesi, Beyazıt Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi, Karadeniz teknik üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Fatih Üniversitesi yurtdışında bu üniversite ile işbirliği yapmaktadır.

Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde lisans eğitimi almak için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bunun akabinde ise sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından aids olmadığınızı gösteren bir sağlık raporuna sahip olmalısınız. Bu alanda sürdüreceğiniz çalışmalar ile beraber Ukrayna’nın en prestijli üniversitelerinden biri olan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahilinde bologna eğitim sistemi ile beraber Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim görebileceksiniz.

Alacağınız bu lisans eğitimi sizin yaşantınızı ciddi anlamda etkileyecek bir süreç olacaktır. Sizde ünviersite sınavı stresini yaşamadan doğrudan Odessa Uluslararası Humaniter Üniversitesi dahiliinde eğitim görmek isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanıda yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile beraber hizmet vermekte olan ekip arkadaşlarımızdan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

#odessahumaniterüniversitesi #odessaüniversiteleri #odessadişhekimliği ukraynadadişhekimliği #ukraynadişhekimliği #ukraynaüniversiteleridişhekimliği #ukraynadadişhekimliğieğitimi #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynadalisanstamamlama #ukraynalisanstamamlama #dişhekimliğitamamlama #ağızdişsağlığılisanstamamlama #dişprotezlisanstamamlama #ukraynadikeygeçiş

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]