"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna’da Eğitim Fırsatı

Ukrayna Üniversiteleri, kaliteli bir eğitim sunan ve bunu tüm dünyaya kanıtlayan eğitim anlayışına sahip üniversitelerdir. Sadece dünyaya örnek olan eğitim anlayışlarıyla değil, ücret olarak da diğer yurt dışı eğitim kurumlarının altında fiyatlarıyla da fark yaratmaktadırlar. Sizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlerden, en doğru ve en detaylı bilgileri alarak Ukrayna’da eğitim fırsatı imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Danışmanlığımız bünyesinde bulunan uzman danışmanlarımızla, sizlere her türlü yardımda bulunmak ve detaylı bir bilgilendirme yapmak çalışma anlayışımı oluşturmaktadır. Ukrayna Üniversiteleri’nden birini tercih etmenizle, istediğiniz bölümde okuma şansını yakalamış olacaksınız. Başarıya ulaşmak için hem istediğiniz bölümü okuyacak hem de kaliteli bir eğitim almış olacaksınız.

Ukrayna, eğitim bakımından oldukça zengin üniversitelere sahiptir. Birçok bölümü bulundurmaları, İngilizce eğitim fırsatı sunmaları da çokça tercih edilme nedenleri arasındadır. Ukrayna’da eğitim fırsatı sayesinde sizler; istediğiniz bölümü seçebilecek ve kaliteli bir eğitim sayesinde okul sonrası hayatınız için de büyük bir yatırım yapmış olacaksınız. Tercih olarak İngilizce eğitim almanızla birlikte yaşadığınız süre boyunca öğreneceğiniz Rusça ile de ülkenize 2 dili garanti ederek döneceksiniz. Ukrayna Üniversiteleri bünyesinde taban puanının olmaması da tercih edilme oranını arttıran bir durumdur. Bu durumda tek yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlere başvurmanız ve cazip eğitim sistemi hakkında detaylı bilgileri almanız olacaktır.

Ukrayna’da Üniversite Okumanın Farkı

Üniversite sınavını kazanamama korkusu yaşıyorsanız ya da yurt dışında okuma hayaliniz varsa Ukrayna sizin için çok doğru bir tercih olacaktır. Ukrayna Üniversiteleri’nin üniversite için sınav şartı aramaması ne İngilizce eğitim imkanı sunması sizlerin tercih etmesi için cazip seçeneklerdir. İlk yıl hazırlık eğitimi aldıktan sonra, istediğiniz üniversitede, dilediğiniz bölümü okuyabilmek, birden fazla dilde üniversite mezunu olmak Ukrayna’da Eğitim Fırsatı olarak sizlere geri dönecektir. Ayrıca Ukrayna, Avrupa ülkelerinde üniversiteler arası tanınmayı, işbirliğini ve öğrenci değişimini mümkün kılan Bologna Anlaşması’nı imzalayan ülkelerden biridir. Böylece Ukrayna Üniversiteleri’nden birinden alacağınız diplomalar tüm Avrupa’da da geçerli olacaktır.

Türkiye’nin imzaladığı Bologna Anlaşması ile de alacağınız diploma Türkiye’de de geçerli olacaktır. Yani Ukrayna’dan alacağınız diploma ülkemiz tarafından da tanınacaktır. Kaliteli ve akademik potansiyeli çok yüksek olan, eğitim ve yaşam maliyetleri açısından da dünyada fark yaratan Ukrayna’da, üniversite eğitimi almak sizler için çok cazip olacak. Ukrayna Üniversiteleri hem eğitiminiz, hem konaklamanız, hem de sosyal yaşamınız için yapacağınız harcamalarla ailelerinizin de rahatlıkla karşılayabilecekleri seviyede olarak sizlere her açıdan mükemmel bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın