"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle Yatay Geçiş Avantajları

Ukrayna Üniversiteleri’nden Türkiye’ye yatay geçiş yapma imkanlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizler, 1993 yılından bugüne, yurtdışı eğitimi konusunda hizmet vermekte, sadece Türkiye’den diğer ülkelere değil,diğer ülkelerden de Türkiye’ye yapılan öğrenci transferlerinde sunduğumuz deneyim ile eğitim alanında sizlerin pek çok avantaj yaşamasını sağlamaktayız. Ukrayna Üniversiteleri’nin, Türkiye’de anlaşmalı olduğu okullara sunduğu imkanları, sizler de Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yatay geçiş avantajları olarak kullanabilirsiniz. Yurt dışından ülkemize yapılacak yatay geçiş işlemlerinin en zor kısmı, başvuru işlemleri ve evrak takiplerini yapmaktır. Sizler bu zor kısmı bize bırakarak ülkemizde okuyacağınız okulun hayalini kurmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Ukrayna Üniversiteleri’n de okuyan öğrenciler, varsa hazırlık sınıfını okuduktan sonra, lisans öğreniminin 1.sınıfını

da bitirip, alanıyla ilgili olan bölüm için Türkiye’de geçerli olan baraj puanını ya da baraj puanının üzerinde bir puanı almasıyla, Türkiye’deki üniversitelere geçiş yapmak için başvuru hakkına sahip olurlar.

Sayılan durumların geçerli olması halinde, başvuru takibi, kayıt işlemleri ve gerekli evrak takibi yapmak da başka bir ülkeden bir hayli zor olmaktadır. Sizler de Türkiye’ye yatay geçiş yapma koşullarına sahipseniz, tüm işlerinizi sizin yerinize halledecek, sorun yaşanması halinde anında çözüm getirecek ekibimizle tanışın. Titizlikle çalışan ekibimiz, 20 yılı aşkın tecrübe sayesinde sizin için en iyi olacak üniversitenin tercih edilmesinde de son derece yardımcı olacaktır.

Eğitim Danışmanlığımızın Sunduğu Fırsatlar

Ukrayna Üniversiteleri’nden Türkiye’ye yatay geçiş yapmak isteyen öğrencilerimiz için bizler, geçiş yapılması istenilen üniversitelerdeki bölümün ya da bölümlerin belirlenmesi için eğitim sektöründe deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde sizler, başvuru yapmak istediğiniz üniversitenin ve bölümünüzün eğitimi ve karşılaşacağınız maliyetler konusunda detaylı olarak bilgilendirileceksiniz.

Başvuru yapmaya karar verdiğiniz üniversite için, üniversitenin istediği evrakları temin etmek ve ilgili üniversiteye gerekli başvuruları yapmak da yine sizlere sunduğumuz Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı ile yatay geçiş avantajları arasındadır. Başvurularınızı bizler takip ederek, başvurularınızı kabul eden üniversiteye ve sizlerin tercih ettiği bölümlere, kesin ya da geçici kayıtların yapılmasını da yine bizler üstleniyoruz.

Eğitim alanındaki tüm tecrübemizi, sizlerin çok daha iyi koşullarda ve istediğiniz şekilde eğitim almanız için paylaşmaktayız. Paylaştığımız tecrübeler de sadece eğitim alanı ile sınırlı kalmayıp ülkeler arası transfer ve vize alanlarını da kapsamaktadır. Türkiye’ye, sizlerin daha kolay vize alması için uzman vize danışmanlığı hizmeti vererek vize konularında da gerekli tüm yardımlar, sizlere ekibimiz tarafından sağlanacaktır. Bu sayede sizler Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı ile yatay geçiş avantajları içinden bir başkasını daha elde etmiş olacak, Ukrayna Üniversiteleri’nden Türkiye’ye yatay geçiş fırsatlarını istediğiniz en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın