"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı alanında kendini dünyaya kanıtlamış Odessa kendinde verilir. Diğer yerlerdeki denizcilik üniversitelerinden farklı olarak

yıllardır denizci yetiştirmede adını ispatlıyor. Bunun ilk örneği Ukrayna, Rusya ve diğer ülkelerin donanmalarına yetiştirdiği personeller oluyor. 1930 yılından beri köklü bir eğitim geleneği ile denizcilik eğitimi veriyor. Denizcilikte her iş çok kritiktir. Bunun farkına varan Odessa Denizcilik Akademisi Ukrayna devletince çeşitli ödüllerle şereflendirildi. Bunun yanında Odessa Denizcilik Akademisi uluslararası denizcilik literatürüne adını yazdırdı. Gemi kaptanlığı ve diğer gemicilik bölümlerinde uluslararası kalitede eğitim veriyor. Böylece mezun olduğunuzda hatta mezun olmadan bile iş kaygınız olmayacaktır.

Ukrayna üniversitelerinde de olduğu gibi Odessa Denizcilik Akademisi de sınavsız öğrenci kabul ediyor. Yani lise mezunu olmanız yeterli olacaktır. Bunun yanında kaliteli bir eğitimden geçerek tüm Avrupa ülkelerinde geçerli Mavi diploma sahibi olacaksınız. Böylece daha mezun olmadan iş ve kariyer basamaklarını tırmanmaya başlayacaksınız. Odessa Denizcilik Akademisi eğitim dili Rusça olduğu için bir yıl hazırlık sınıfı okuyorsunuz. Sonrasında 4 yıl lisans okuyorsunuz. 12 ay stajı da tamamlayıp mezun olabilirsiniz.

Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı ve diğer denizcilik kolunda dünya standartlarının üstündedir. Bu standartlarda siz ve geleceğiniz için büyük bir avantaj kazanacaksınız. Karadeniz’e sınırı olan ülkeler nezdinde itibarlı ve ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Odessa Denizcilik Akademisi bilgi ve birikimini size sunuyor.

Ukrayna’da Denizcilik Eğitimi

Ukrayna’nın incisi sayılan Odessa şehri tarihten beri gelen bir gemicilik ve ticaret alanında yıllardan beri gelen birikime sahip. Ukrayna ve diğer ülkelerin donanmaları için 40 000 üzerinde uzman yetiştiren Odessa sizler için de büyük bir fırsat sunuyor. Odessa şehrinin tarihi ve kültürel değerleri ile kendinizi dünyaya daha kolay adapte edeceksiniz. Yerel halkın Rusça konuşması ile daha akıcı bir Rusça öğreneceksiniz. Ayrıca Uluslararası iletişim ve gemicilik dilini ve İngilizceyi daha da ileri düzeyde öğreneceksiniz. Böylece uluslararası firmaların aradığı tüm özelliklere sahip olacaksınız.

Öz geçmişinizde gururla yazacağınız ve gelecek kaygısı olmadan rahatça okulunuza ve derslerinize odaklanacağınız bir ortam sunuyor. Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak sizlere bu sihirli dünyanın anahtarını açıyoruz. Hayatın ucuz olduğu ve öğrenim için yıllık masrafın ülkemizle hemen hemen aynı oluyor. Ukrayna’da Eğitim Gemi Kaptanlığı ve aklınıza takılan her sorun için Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın