"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ukraynada Eğitim Tıp Fakültesi

Ukrayna’da eğitim tıp fakültesi alanında oldukça gelişmiş olanaklar sunmaktadır. Tıp eğitimi alma ve medikal konulara hakim olma hedefinizi Ukrayna üniversiteleri ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Çeşitli branşlarda doktorluk eğitimi almanıza olanak sağlayan bu üniversitelerde öğrenim görmek için vakit kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz. Geleceğinize yön verecek olan bu karar, kaliteli bir üniversite eğitiminin yanı sıra keyifli bir öğrencilik hayatı da vaat etmektedir. Tıp eğitiminden, diş hekimliğine ve eczacılıktan, fizik tedaviye kadar geniş bir fakülte – bölüm imkanı sunan Ukrayna üniversitelerinin fiyatları da son derece uygun bir yapı çizmektedir. Ukrayna’da üniversite eğitimi ile ilgili olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı büromuzla irtibata geçebilirsiniz.

Sektörün öncü danışmanlık firmalarından biri olarak Ukrayna’da yurtdışı eğitimi alma hakkında merak ettiklerinizi detaylı şekilde yanıtlamak adına faaliyet göstermekteyiz. Kiev, Harkov, Donetsk, Lugansk (Lugansk Halk Cumhuriyeti), Odessa, Dnepropetrovsk, Iviv, İvano – Frankivsk ve Herson kentlerinde / sağlık kurumlarında Rusça dilince eğitimler verilmektedir. Verilen eğitimin kaliteli olması ve Avrupa standartlarında bir öğrenim hayatı sunması dolayısıyla Ukrayna üniversiteleri oldukça fazla talep edilmektedir. Gerek dünyanın çeşitli ülkelerinden ve gerekse Türkiye’den pek çok kişinin özellikle tercih ettiği bu üniversiteler, tıp eğitimi anlamında çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Ukrayna’da Tıp Eğitimi Almanın Avantajları

Ukrayna’da eğitim tıp fakültesi özelinde oldukça revaçtadır. Bunun en önemli sebebi ise Ukrayna’nın sunduğu yüksek yaşam ve eğitim standartları olmaktadır. Ukrayna üniversitelerinden alınan diplomalar Europass mavi diploma özelliğindedir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de tanınan / geçerliliği olan bu diplomalar, Avrupa’da 1. kalite sayılan üniversite diplomaları olma niteliğine sahiptir. Türkiye’deki LYS ve YGS gibi sınavlara girme şartı aramayan bu üniversitelerde tıp eğitimi almak için lise mezunu olmak yeterli olmaktadır. Uzman akademik kadrosu, üst düzey eğitimi ile göz dolduran Ukrayna üniversitelerinin muazzam eğitim sistemi, son derece uygun fiyatlandırma seçenekleri içermektedir.

Ukrayna’daki tıp fakültelerinin eğitim ücretleri yıllık yaklaşık 2500$ ile 600$ arasında seyretmektedir. Ukrayna üniversitelerine başvurmak ve bu üniversitelerle ilgili bilgi sahibi olmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı büromuzla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Türkiye’deki öğrencilerin dünyanın çeşitli ülkelerinde üniversite eğitimi almasına yardımcı olan kurumumuz, yılların verdiği bilgi ve tecrübenin yanı sıra alanında yetkin çalışanları ile faaliyet göstermektedir.

Ukrayna üniversitelerine başvuru öncesi, sırası ve sonrası süreçlerde yanınızda yer alacak olan kurumumuz, süreç boyunca aklınıza takılanları yanıtlayacaktır. Ukrayna’da eğitim tıp fakültesi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek üzere başvurularınızı beklemektedir.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Eurostar İnstagram

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın